Daj cynk
Reklama

Aktualności

SWD S&T

Świat, 28.09.2011, h. 23:13, dodał: Promant
33

Na rynku pojawiła się kolejna wersja repliki AEG karabinu SWD, tym razem marki S&T.



W jednym ze starszych newsów pisaliśmy o zapowiedzi repliki AEG SWD firmy A&K, póki co w tym temacie trwa informacyjna cisza. W międzyczasie do sprzedaży trafiła replika AEG SWD firmy Cyma.

Obecnie na rynku pojawiła się kolejna wersja repliki AEG karabinu snajperskiego SWD, tym razem marki S&T. Replikę włączył do swojej oferty sklep eHobby Asia i, według opisu, posiada ona korpus wykonany ze stali oraz okładziny i kolbę drewniane.

Hop-up: regulowany. Prędkość początkowa: 430fps. Waga: 3330g. Długość: 1215mm. Długość lufy wewnętrznej: 690mm. Pojemność magazynka: 90BB. Cena: 230USD.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.shop.ehobbyasia.com

Ocena wszystkich (5.00, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
oskrb 28.09.2011, h. 23:23 oskrb
nie spodziewałbym się cudów za 230 USD. Ciekawe jak będzie wyglądała sprawa z tuningiem i wytrzymałością GB
http://www.youtube.com/watch?v=QDo4ncr-U3c podobno w 100% zgodne z RS. i wszystko nearly like RS ^^
oskrb 28.09.2011, h. 23:31 oskrb
kapro 28.09.2011, h. 23:32 kapro
Nie przesadzają z tą ilością SWD na raz?
Od przybytku głowa nie boli.
DDevilPL 28.09.2011, h. 23:37 DDevilPL
Co za dużo to niezdrowo.
Pasiasty 28.09.2011, h. 23:44 Pasiasty
Nie ma - jest płacz "zrobiliby SWD", są repliki - jest jojczenie "za dużo". Polska mentalność? Nigdzie indziej takich reakcji nie widziałem - im więcej tym lepiej, bo wybór większy, bo ceny zróżnicowane.
O dżizas ile SWD! Raptem 4 modele. A kałachów i emek do obsrania.
Promant 28.09.2011, h. 23:54 Promant
kurna Promant jak zwykle ma racje xD
Wermacht 29.09.2011, h. 00:01 Wermacht
A jak Promant nie ma racji, patrz punkt 1.? :P
hindus 29.09.2011, h. 07:28 hindus
hindus 29.09.2011, h. 07:28 hindus
Ale faktura drewna jest ciekawa...
Kolbę ma ładną. Okładziny lepiej wyglądają od ostrego.
Promant 29.09.2011, h. 09:36 Promant
drozdek96 29.09.2011, h. 08:02 drozdek96
hmm, coś sporo ostatnio narobiło się Dragunowów :D
Poczuli żyłkę złota. Nie było SWD, kilka firm wypuściło, rzucili się ludzie to inni też zaczęli wypuszczać:D Jak jest zbyt, to dobry interes
poiu007 29.09.2011, h. 08:05 poiu007
EmperorPalpa 29.09.2011, h. 08:04 EmperorPalpa
Jeszcze by było miło gdyby SWDS wydali ;)
SVD-S wypuściło Action Sport Games - jest u nich na stronce w nowościach...niedługo powinno być dostępne u nas ale niestety tylko w wersji "black"
RAFA 29.09.2011, h. 14:45 RAFA
No tak, tyle, że to nie AEG ;)
EmperorPalpa 30.09.2011, h. 08:14 EmperorPalpa
rumak 29.09.2011, h. 08:14 rumak
WOW! Coś pięknego;) Ciekawe jak z jakością wykonania, w końcu firma nie jest jedną z najbardziej znanych.
borzej 29.09.2011, h. 08:25 borzej
ale skoro jest taki wykwit SWD to by chociaz pożądną bake zrobili.. a nie gówniane coś, co strzelec ma sobie o to oprzec... bo nie za bardzo wiem ;)
piotrekbajor 29.09.2011, h. 14:08 piotrekbajor
marzenia ;p
Maza94 29.09.2011, h. 14:48 Maza94
No, mogę powiedzieć że wygląda lepiej od cymy, do tego oznaczenia robią wrażenie (sama ich obecność)
Wadzik 29.09.2011, h. 18:01 Wadzik
Ten jak na razie najładniejszy, to czekamy na grozę i  Wał który podobno też ma wyjśc w 2012 ;P
Karol_K 29.09.2011, h. 18:29 Karol_K
Na fotkach na stal to to nie wygląda :) Bardzo to jest wątpliwe żeby w cenie 230 dolców się zmieściło tyle frezowania ...
Istnieją inne sposoby, nie tylko frezowanie. Skoro Boyi potrafi robić odlewy stalowe, to czemu inni nie mogą? :) Poczekajmy jak wyjdzie, akurat stal ma to do siebie, że można magnesem sprawdzić, czego raczej nie da się zrobić, jak ktoś chce się przekonać, czy cymowe aluminium nie jest z cynku.

Choć faktycznie nie wygląda. Myślę, że stali tyle co w Cymie, pokrywa, selektor i parę pierdółek.
Dread 30.09.2011, h. 01:00 Dread
Może to taka "chińska stal" czyli cienka wytłoczka na znalu. Zobaczymy co się okaże.
Promant 30.09.2011, h. 18:23 Promant
Voltarius 29.09.2011, h. 19:23 Voltarius
No to mamy już Swd firm:

-A&K
-G&P
-Atoza
-Classic army
-Cymy
-S&T
-Bizon
-JG
-King arms
-Real sword

I jak dla mnie mimo wszystko nic real sworda nie przebija ;) więc nie ma się czym zbytnio jarać
King Arms i Atoz to to samo
G&P nie produkuje
Bizon... WTF IS THIS?
Tego czegoś JG nie można nazwać SWD.

Co do elektrycznych SWD i tak się lista zwęża
Maza94 29.09.2011, h. 20:33 Maza94
Voltarius, jeżeli JG uważasz za replikę SWD, to może nie pisz już o SWD.

News jest o replice AEG, a takich na rynku mamy w tej chwili 4 wersje:
Real Sword
Classic Army
Cyma
S&T
(w kolejności pojawiania się na rynku)

News nie dotyczy sprężyn, zarówno nadal produkowanych jak i już nie produkowanych, których też w zasadzie nie można już zwykle kupić.

King Arms pracuje nad elektrykiem SWD. A&K coś obiecuje, ale póki co cisza.

I to tyle na temat replik SWD AEG w chwili bieżącej.
Promant 29.09.2011, h. 21:20 Promant
Jak Promat ma racje to .. wiedz że coś się dzieje :D
""""SWD""" JG to się nadaje... na przeróbkę na RPK :D :D
mg schutze 30.09.2011, h. 08:52 mg schutze
@Maza94: G&P robiło swego czasu gazowe SWD i było ono bardzo fajnej jakości z zewnątrz, gorzej ze strzelaniem. Mieliśmy to w teamie koło 2004 roku i wyglądało tak:

http://deathsquad.pl/Galeria/Archiwum%202003-2008/Airsoft%202003-04/DSC03212.jpg
Procent 03.10.2011, h. 10:16 Procent
Schlingel 30.09.2011, h. 17:41 Schlingel
Wygląda kropka w kropkę jak CM
Drewna cymy wyglądają jak plastikowe, a te wręcz przeciwnie.
wiciok 30.09.2011, h. 17:52 wiciok
babski 30.09.2011, h. 20:51 babski
Na YT jest filmik z ehobbyasia...Nawet ładny dźwięk wydaje podczas strzału (chodzi o gb).
W sumie nie słychać jak by to był aeg...Nawet mi się podoba ^^

Tu rzeczony filmik http://www.youtube.com/watch?v=9zyyHN3bV-o
power12320 01.10.2011, h. 10:01 power12320
No nie wiem jak wam ale mi się podoba