Daj cynk
Reklama

Aktualności

Replika JG Thunder Maul czyli Star Dragon

Aktualności, 19.05.2008, h. 13:19, dodał: Promant
75

Jing Gong podbija rynek amerykański nową wersją repliki z japońskiego anime. Sprzedawany w Chinach jako Thunder Maul karabinek trafił na rynek amerykański z nowymi oznaczeniami i pod nazwą Star Dragon.



 

 

 

 

Replika JG trafiła na rynek w połowie kwietnia bieżącego roku, sklepy w HK sprzedają ją w atrakcyjnej cenie 120 USD. Obecnie, na rynku amerykańskim, sprzedawana jest w cenie 170USD, jednak poza oznaczeniami nie różni się zbytnio od serii wprowadzonej na rynek chiński.

 

 

W obu przypadkach cena jest wystarczająco atrakcyjna w porównaniu z dostępnymi dotychczas konwersjami do AEG. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że w ofercie JG kupujemy całego AEG'a, a nie samą konwersję.

 

 

W środku nabywca otrzymuje typowe chińskie M4 JG z magazynkiem o pojemności 190BB. W komplecie bateria mini 8,4V oraz chińska "ładowarka". Istnieje możliwość montażu odpowiedniej dla M4 szyny RIS i optyki na niej (szyna montowana na rączce transportowej), ale tych akcesoriów nie ma w zestawie z repliką.

 

 

Prędkość wylotowa: 350fps na 0.2BB.

 

Źródła:

- airsoft-news.eu/" target="_blank">http://airsoft-news.eu/

- airsoftgi.com/product_info.php?products_id=3583" target="_blank">http://www.airsoftgi.com/product_info.php?products_id=3583

- airsoft.com/catalog/index.php?language=en" target="_blank">http://www.gunnerairsoft.com/catalog/index.php?language=en

 

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
killer666 19.05.2008, h. 14:24 killer666
śmiesznawa ta konwersja ciekawe co teraz będzie następne ze świata anime
jason.jerusalem 19.05.2008, h. 14:26 jason.jerusalem
Czy ktoś się orientuje z jakiego anime to cudo pochodzi?
SHOGUN_YAMATO 19.05.2008, h. 14:31 SHOGUN_YAMATO
To jest bazowane na kitcie Posejdona a ten był ich własną wariacją na temat broni wytworzonych ręką Masamune Shirow w takich mangach jak GHOST IN THE SHELL, APPLESEED oraz DOMINION.

Jak będę miał kasę to ściągam sobie ten karabinek w wakacje
BoomBell 19.05.2008, h. 14:34 BoomBell
ale shit;]
Mikolaj_L 19.05.2008, h. 14:34 Mikolaj_L
Noo...ciekawe,ciekawe,nie kuszę się ale chciałbym zobaczyć go na żywo.Wygląda jak zwykła replika z rodziny emek z nałożoną dziwną konwersją.To chyba jeden z niewielu razy kiedy chinczyki zgapili coś nie od swoich droższych odpowiedników ;]

Pozdrawiam(mój pierwszy wpis ;])
jos 19.05.2008, h. 14:58 jos
najładniejsza emka jaka powstała
redsoldier 19.05.2008, h. 15:09 redsoldier
Wygląda całkiem ciekawie, o ile ktoś ma dość codzienności i typowego wyglądu broni.
Placek 19.05.2008, h. 16:32 Placek
A teraz co lepsze? Stubby Killer czy Dragon Star?
kydrys 19.05.2008, h. 16:32 kydrys
Jak dla mnie paskuda. Mało kto organizuje strzelanki w klimatach sci-fi (przynajmniej nie słyszałem), a taka replika na polu walki tradycyjnymi gunami to śmiech na sali. Potworek.
SIERRA_2 19.05.2008, h. 16:41 SIERRA_2
smiech na sali to ty sie miales nazywac....... co prawda troche bajkowa ale mi tam sie podoba
JedyKnight 19.05.2008, h. 16:48 JedyKnight
A mi się podoba, gdybym nie był w grupie rekonstrukcyjnej to bym ją kupił, no chyba że nasze jednosti AT sobie takie coś załatwiął Ale nie, wygląda fajnie, ma to coś w sobie. Acz kolwiek widać tam emke, ale to najładniejsz emka z konwersją jaką widziałem:D
Marius7 19.05.2008, h. 16:55 Marius7
dla mnie bardziej to on wygląda jak pistolet na wodę, ale taki ma swój urok także... Ja bardziej wole jak coś w stylu "AK-74 SU metal + drewno" ale tam... Różne są gusta ludzkie.
Fajnie jak by ktoś zrobił pistolet Lorda Alucarda, czy rusznicę panny Ceres z Hellsinga... 3m rury stalowej w pokrowcu XD
vip3r 19.05.2008, h. 17:06 vip3r
o nie - znowu eMka
Mormaeglin 19.05.2008, h. 17:17 Mormaeglin
Przynajmniej eto nie stricte Emka blah blah blah
LogaN 19.05.2008, h. 17:22 LogaN
Jak dla mnie - śliczne - mimo, że nie interesuję się zupełnie mangą. Ładniejszej emki nie widziałem .
pest1994 19.05.2008, h. 17:38 pest1994
Niedługo na strzelaninach będziemy urzywać karabinów z gwiezdnych wojen
SHOGUN_YAMATO 19.05.2008, h. 17:54 SHOGUN_YAMATO
A co w tym złego? ASG to szeroko pojęta zabawa a nie wąskie klapki na oczach i wszechobecny nibyrealizm - szczegolnie na coniedzielny strzelankach w trybie team death match do wybicia

Ja bym bardzo chętnie sprawił sobie kartabi Colne Troopersa z Ataku Klonów, poza tym Hyperblastera z Quake'a 2, CKS Baur z BF2142 albo standardowy karabin z gry UFO:Enemy Unknown. W sumie tak można wymieniać prawie bez końca

Różni ludzie, różne podjeście do tematu. Grunt aby się wzajemnie szanować i rozumieć wzajemne zamiłowania a nie najeżdżać jeden na drugiego
Hunter1716 19.05.2008, h. 18:29 Hunter1716
to wygląda tak jakby do M4 doczepić jakieś dziwne elementy!! moim zdaniem jest to beznadziejne!! i jak to mozna nazwać repliką ja nie ma takiego odpowiednika broni palnej
Drill 19.05.2008, h. 18:35 Drill
Piękna nigdy nie lubiłem emek (wole g36 ;p) a teraz sie zastanawiam czy g36c czy takie cudo przemalować tylko te srebrne na czarno i cacy

są jakieś inne nietypowe konwersje albo guny z serii fantasy/anime?
duch1671 19.05.2008, h. 18:35 duch1671
Beznadzieja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co to jest!!!!!!!!!!????????????? Osobiście wole zwykłe M4
cromat 19.05.2008, h. 18:39 cromat
Yeah GHOST IN THE SHELL, ta replika to coś dla fanów, a nie byle zjadacza chleba który nie doceni wspaniałości tej zabawki.
happy666 19.05.2008, h. 18:45 happy666
SIERRA_2, nie napinaj się tak. Jak dla mnie to smiech na sali, chyba, że chinole zobaczyły pieniądze w reko science-ficton, choć w życiu nigdy o niczym takim nie słyszałem :/
djotto 19.05.2008, h. 18:57 djotto
jak dla mnie jest nic nie warte nawet 10zł bym za to nie dał
alamakota 19.05.2008, h. 18:59 alamakota
Wyprowadźcie mnie z błędu jeśli się mylę, ale dałbym sobie rękę uciąć, że to nie z GITSa ani żadnego innego dzieła M.S., a z serialu Battlestar Galactica (np. ma go bodajże nr.9 (ten blondyn) w składzie amunicji jakoś na początku serii).
Marcinek83 19.05.2008, h. 19:52 Marcinek83
Mnie się podoba jak cholera, kupie sobie taką jak w Polsce sie doczekamy.
Mormaeglin 19.05.2008, h. 19:56 Mormaeglin
"standardowy karabin z gry UFO:Enemy Unknown" eto wierno ten awtomat jest haroszy ale i tak nie przebije Heavy Plazmy X-Com na wsiegda !
Szwed_ 19.05.2008, h. 19:57 Szwed_
Jak się czyta niektóre komentarze to nóż sam się otwiera w kieszeni. A gdzie się podziali ci co marudzili znowu emka, znowu kałach? Tak wiem body i magazynek jest z rodziny M16 i co z tego? (przynajmniej niektórzy nie będą musieli dokupywać magazynków) Reszta to bardzo fajna konwersja, coś co się będzie wyróżniało na smętnych strzelankach, bo kto wam zabroni się z tym pokazać i strzelać?

"W życiu bym się z czymś takim nie pokazał", "jak dla mnie jest nic nie warte nawet 10zł bym za to nie dał" - Nikt wam przecież nie wciska tego siłą.

"ale shit", "Jak dla mnie paskuda" - O gustach się nie rozmawia

"smiech na sali" - Śmiech na sali to replika kałacha z drewnem z tworzywa sztucznego.

Niektórzy użytkownicy chyba mają problemy natury emocjonalnej.
Aliant 19.05.2008, h. 20:18 Aliant
Hehe niedługo w polskim airsofcie będą grupy stylizujące się na postacie z anime )
lemonzawodowiec 19.05.2008, h. 20:25 lemonzawodowiec
A to co, pistolet na wodę?
siridar 19.05.2008, h. 20:30 siridar
"Hehe niedługo w polskim airsofcie będą grupy stylizujące się na postacie z anime icon_smile2.gif)" - No, jakbym się w CQB natknął na kolesia w kostiumie z Jin-Roh, to bym się chyba spultał $3
sledz 19.05.2008, h. 20:35 sledz
Może kiedys zrobią nailguna z quake'a.
gall_anonim 19.05.2008, h. 20:43 gall_anonim
@Szwed_

raczej ty masz problemy natury emocjonalnej, ponieważ każdy może wyrazić swoje zdanie w kulturalny sposób zarówno krytykując lub chwaląc.


IMO karabin brzydszy nawet od M4 !
Szwed_ 19.05.2008, h. 21:04 Szwed_
"raczej ty masz problemy natury emocjonalnej, ponieważ każdy może wyrazić swoje zdanie w kulturalny sposób zarówno krytykując lub chwaląc.
IMO karabin brzydszy nawet od M4 !"

Ta co widać nawet po twoim komentarzu. Pokaż mi tę kulturalną konstruktywną krytykę tego produktu?

"ale shit" - Bardzo kulturalnie.
kydrys 19.05.2008, h. 21:14 kydrys
"smiech na sali to ty sie miales nazywac....... co prawda troche bajkowa ale mi tam sie podoba"

Nie ma sensu dyskutować z debilem. Najpierw zniży cię do swojego poziomu, a potem zabije doświadczeniem. A swoją drogą, takimi tekstami się pogrążasz dziecko, lepiej idź na obiad bo nie wiadomo kiedy będzie następny raz, że matka da ci jeść.

Gun raczej nie znajdzie zastosowania na tradycyjnym polu walki airsoftowej. Może jacyś entuzjaści Ghost in the Shell albo innych anime kupią to cacko.

_Szwed poluzuj. Wiadomo, że zawsze komuś się nie spodoba, ktoś będzie wolał emki. Tak samo jak z AK. Jedni ubóstwiają, inni nie znoszą. W twoich tekstach żadnej konstruktywnej krytyki również nie widać, a tylko wyśmiewanie czyichś wypowiedzi. Każde dziecko potrafi zacytować kogoś a potem zmieszać to z błotem. A myślę, że do dzieci się nie poczuwacie (chociaż co do SIERRY_2 nie mam pewności), więc dajcie sobie siana z tym porównywaniem i bronieniem tej konwersji na siłę.
"Każde dziecko potrafi zacytować kogoś a potem zmieszać to z błotem."

A tekst:
"Nie ma sensu dyskutować z debilem. Najpierw zniży cię do swojego poziomu, a potem zabije doświadczeniem."

To niby Twój cytat? :)
ebola_85 17.09.2011, h. 00:14 ebola_85
xxDuchuxx 19.05.2008, h. 21:18 xxDuchuxx
Ja bym jeszcze z chęcią zobaczył konwersję karabinka z filmu "Kroniki Riddicka", bądź blastery z SW.
Bo takie konwersje wreszcie urozmaicają szarośc AK i eMek. Jak dla mnie przyjemna ciekawostka.
evel 19.05.2008, h. 21:20 evel
Nie podoba mi się,ale i tak ładniejszy od M4-"kastrata" M 16 RULEZ xD
Lajon 19.05.2008, h. 21:20 Lajon
Ech nie mogli zrobić w końcu Smartguna zamiast takiego... czegoś?
Link 19.05.2008, h. 21:48 Link
Śmieszne to jest...

Nie podoba mi i nie podołaby mi się gdyby ktoś z czymś tak nierealistycznym by chodził.
Choć to każdego sprawa...

Pistolet na wodę...
Mormaeglin 19.05.2008, h. 22:20 Mormaeglin
Ja bym optował za Flak Cannon-em z UT'99, mógłby być na gaz i walić chmurą kulek ósemek, ale są dwa warunki primo : ma być żółty, secundo : skala 1:1
Artur1x 19.05.2008, h. 23:21 Artur1x
Co za maszkara... Podobna do pistoletów na wode na śmingus dyngus. Powinna znależć się w gabinecie osobliwości ale... różne gusta są.
Saico 20.05.2008, h. 07:58 Saico
wyglad jest najmniej wazny ( bynajmniej dla mnie ) karabin w aplleseed'dzie prezentowal sie ladnie ( w realu wyglada troszke gorzej . bywa.
za to bardzo mnei interesuje jego ergonomia . z gory widac ze jest to polaczenie m4 ( ktore ma kilka ciekawych rozwiazan konstrukcyjnych ) i p90 ( ktore jest diabelnie wygodne i ergonomiczne ) . nurtuje mnie pytanie :
jak to sie sprawuje w warunkach bojowych ?
jak lezy w dloni ?
jak lezy pod broda ?
Andrzej25 20.05.2008, h. 08:47 Andrzej25
A wg mnie to właśnie wygląd jest najważniejszy, bo tylko tym różnią się nasze repliki, reszta w środku jest taka sama, lub niemal taka sama, a jeśli chodzi o ergonomię to na rynku jest tyyyyle różnych dodatków, chwytów i w ogóle pierdółek, że każda giwera może być wygodna.
Jak dla mnie tragedia... ale nie będę się wdawał w dyskusję na temat jej "piękna". Tak samo jak dla niektórych P-90 to coś z SF, tak samo dla innych mp-40 to jakaś epoka kamienia łupanego.

Pozdrawiam "dorosłych", krytykujących "dzieci", które się nie znają i nie mają doświadczenia. Bardzo fajną informacją w profilu jest "wiek", bo nieraz po zerknięciu podnosi poziom dyskusji, ale niestety nie każdy chyba jeszcze tę opcję odkrył
GrimPilgrim 20.05.2008, h. 12:12 GrimPilgrim
Hmm... jestem fanem "Ghost in the Shell" i innych ciekawych anime ale fakt że z takim czymś to wstyd na strzelance się pokazać. Dla celów kolekcjonerskich, dla fanów anime i na małe strzelanki w bliskim gronie jasne, ale jak zauważył Hunter1716 "jak to mozna nazwać repliką jak nie ma takiego odpowiednika broni palnej"! Amen bracie!. Według mnie ASG to jednak sport paramilitarny i takie rzeczy tu zwyczajnie nie pasują. Niemniej takie pomysły nie są pozbawione sensu. Sam też bym potrzymał plazma rifle z "X-Com:EU" . Heh strzelanka tematyczna UFO. Połowa się przebiera za team X-Com a druga za ufoki ha!
Kharn 20.05.2008, h. 12:12 Kharn
No to tylko czekać na kamuflaż termo-optyczny i własne Tachikomy:)
JedyKnight 20.05.2008, h. 13:04 JedyKnight
Prawda jest taka że zabawki ASG to też nie są repliki, tylko są to zabawki, nazywając jaki kolwiek karabinek ASG repliką powinno się to wziąść w cudzysłów tak samo jak bierze się słowo broń. Wytułmaczył mi to znajoma która studiuje prawo, a jej wytułmaczył to jeszcze ktoś inny, jeśli coś ma być np. repliką MP5, to musiało by byc wyprodukowane przez firme która wyprodukowała prawdziwą broń, musiało by działać na tej samej zasadzie i co za tym idzie również strzelać taką amunicją jak oryginał. Napisałem to z powodu tej wypowiedzi:
"jak to mozna nazwać repliką jak nie ma takiego odpowiednika broni palnej"
Jak widzisz nic co używamy nie można nazwać repliką.
Side 20.05.2008, h. 17:00 Side
Karabinek klimatycznie wyjęty z Ghost in the Shell
Mimo, że lubię takie klimaty - w AS wolę bawić się "zwykłymi" replikami
kydrys 20.05.2008, h. 19:24 kydrys
JedyKnight, to zapytaj tej znajomej jak nazwać coś co przypomina prawdziwą broń palną pod każdym względem: wagowo, wykonaniem, wyglądem, tłoczeniami producenta itd. (czyli tak jak ma większość replik najlepszych firm), a jedyna różnica między bronią palną to to co ma w środku i amunicja. Jak dla mnie jest to replika i używanie tutaj określenia "coś co powinno się nazywać zabawką, gdyż z prawnego punktu widzenia nie jest to replika" jest chyba trochę bez sensu. To nie forum prawnicze.

A karabinek nadal mi się nie podoba. Nawet nie dlatego, że nie ma odpowiednika w realu, ale po prostu wygląd. Błeh... Jak pistolety na wodę, doprawdy.
Mormaeglin 20.05.2008, h. 20:36 Mormaeglin
Na wodę, na wodę .. bardziej przypomina te pukawki co to po naciśnięciu spustu odpalają sampl dźwiękowy.
Bartolo76 20.05.2008, h. 23:27 Bartolo76
Chryste Panie....;-/
cromat 21.05.2008, h. 01:16 cromat
Izmaylov widać, że jesteś w temacie, faloutowe strzelanki też są, kto che bierze taką kosmiczną giwerę i do walki. To mi się podoba. Reszta emkofili widocznie tego nie rozumie (mówię o ogóle)
Artur1x 21.05.2008, h. 13:41 Artur1x
Co chwila widać ochy i achy na temet tego ustrojstwa. Lub, szkoda że nie ma tej lub tamtej super extra giwery bo bym sobie kupił. Tak na prawdę jestem ciekaw kto z was kupiłby taką "zabawkę", a nie tylko o tym mówił. Bo podejrzewam, że praktycznie wszyscy pozostaliby przy swoich replikach, a nie wydawali kolejne pieniądze na coś czym chwaliliby się kolegom przychodzącym do ich domów. I do tego jakieś kamuflarze rodem z filmów manga :/ Szkoda, że nie ma jeszcze mechów w jaskrawych kolorach
JedyKnight 21.05.2008, h. 17:04 JedyKnight
Mówię tylko jak jest, napisałem bo ktoś napisał że to nawet nie jest replika bo nie ma jej ostrego odpowiednika.
Globo 21.05.2008, h. 17:35 Globo
Niemal identyko budową co Stuby Killer, pare newsów wstecz, i równie brzydki...
peterus1 21.05.2008, h. 22:01 peterus1
Jak się kiedyś Airsoft tak rozpropaguje, że zaczną się w nim wewnętrz podziały na "main stream" (przebieranie w żołnierzy z czasów współczesnych), reenacterów, SF, postapo i anime to może wtedy będzie to miało sens.
Teraz będzie odstawać. Nawet jak ktoś zamiast BDU założy kostium też na anime wzorowanym to z kim się będzie strzelał? Nie za bardzo.
sliwek89 21.05.2008, h. 23:35 sliwek89
Haha pistolet na wode xD
JedyKnight 22.05.2008, h. 13:33 JedyKnight
Ja naprzykłąd nie lubie anime i nie ciągnie mnie to, ale budowa tego, jak to nazywacie pistoletu na wode, mi sie podoba, może dlatego że kojarzy mi się z F2000 przez ten przedni chwyt jakoś tak.
Promant 22.05.2008, h. 14:39 Promant
Eee tam, u nas bywają scenariusze w dziwnych klimatach i ludzie dobrze się na nich bawią, do fallout'a takie coś może być; wystarczy pomalować na ładną metaliczną czerń, albo w camo i dorzucić agresywny tłumik płomienia, zbajerzony kolimator i giwera wymiata wyglądem.
Teraz rażą te kolorki plasticzane i czerwona końcówka lufy.
Promant 22.05.2008, h. 21:45 Promant
U mnie żaden link nie prowadzi do zdjęcia. Tylko do opisu "moved or deleted".
SHOGUN_YAMATO 22.05.2008, h. 22:55 SHOGUN_YAMATO
Właśnie widzę Ok... sam wrzuciłem na Imageshack

Tłumik

$3

Plener

$3

$3

$3

$3

$3
kazik_ 23.05.2008, h. 13:21 kazik_
"chyba, że chinole zobaczyły pieniądze w reko science-ficton, choć w życiu nigdy o niczym takim nie słyszałem :/"
wbrew pozorom jest coś takiego jak reko s-f, ale popularne jest glownie na zachodzie (i z tego co widzialem, na naszym pomorzu )

alamakota - nie pomyliło ci się z beretta cx4 storm? to jedyna nietypowa broń jaką pamiętam z battlestara.


ogólnie mi się ta replika nie podoba (a bardzo lubię GITS'a), wolałbym coś w stylu xa23:
$3
alamakota 23.05.2008, h. 15:03 alamakota
Pomylić to z Berettą byłoby grzechem. Aż poszukam tego ujęcia.



To jest dokładnie $1 (nie bijcie ale posejdon wygląda podobnie ) z jeszcze jakimś kolimatorem i tłumikiem płomienia.

$3
$3
SHOGUN_YAMATO 23.05.2008, h. 17:27 SHOGUN_YAMATO
XA23 - kosmiczna ta modyfikacja ale nie na moją kieszeń. Poza tym nie przepadam za układem bullpup. Ale sam wkład prawy podziwiam - efekt koncowy jest świetny (prawie tak dobry jak wytwory Promanta ).
alamakota 23.05.2008, h. 18:00 alamakota
Zawsze pozostaje replika SEBURO MN23 ale trzeba się go sporo naszukać. $3
kazik_ 24.05.2008, h. 10:18 kazik_
alamakota - to scena jak pierwszy raz spotykamy Leobena?
a ze zdjęć to coś wygląda nieco jak chiński type 97B ( $3 )
alamakota 24.05.2008, h. 13:16 alamakota
Tak, to ta scena. Na pewno nie jest to type 97, bo ma magazynek w klasycznym układzie. Jestem też całkowicie pewien, że to poseidon.
kazik_ 24.05.2008, h. 21:17 kazik_
Może to i poseidon, ale musiałbym jeszcze raz tą scenę obejrzeć (a akurat nie mam dostępu do materiału).
kazik_ 25.05.2008, h. 10:59 kazik_
Po obejrzeniu jeszcze raz tej sceny stwierdzam, że faktycznie to wygląda jak "Poseidon CQB Weapon Type-0 Raisen".
LukisWizard 03.07.2011, h. 12:35 LukisWizard
PIĘKNA ta replika :D
LukisWizard 03.07.2011, h. 12:48 LukisWizard
PIĘKNOŚĆ :D Wszyscy którzy lubią kosmiczne bronie i inne dziwadła dawać plusa xD :D
rejan22 23.09.2011, h. 23:32 rejan22
Szlag mnie trafia jak widzę takie perfidne wjeżdżanie na ten pistolet maszynowy. Ja rozumiem, że nie jest to broń piękna a już wcale nie realistyczna czy atrakcyjna dla zatwardziałych paramilitarystów polskich ale rany boskie, ludzie, o gustach się nie dyskutuje! To idealny AEG dla ludzi, którzy by chcieli się bawić w rekonstrukcje związane z anime, sci-fi albo grami komputerowymi(by daleko nie szukać - assault rifle z Mass Effectu).

Problemem tu jest to, że ASG w Polsce jest zdominowane przez ludzi w wieku 30+, którzy kręcą nosami na tego typu rzeczy bo to przecież nie jest MP5, M4, AK albo G36 głównie z racji tego, że ASG dla polaków jest po prostu drogie. Gdyby kosztowało 300zł tak, jak kosztuje 300$ dla amerykanów, to więcej osób by się w to bawiło. Hurra dla złotówki itd itp.

Oczywistą oczywistością jest to, że nikt nie wparuje Wam na strzelankę w lesie ubrany jak z okładki pewnego militarystycznego czasopisma w którym poruszali kwestię oporządzenia żołnierzy w przyszłości łącznie z atrapami serwomechanizmów egzoszkieletu i nowoczesnym hełmem z wizjerem przypominającym bardziej kask motocyklowy od typowego MICHa(to się nawet przewinęło przez Discovery Channel i łamy CKMu) trzymając w łapie takiego Thunder Maula czy inny kosmiczny boomstick.

Jak się Wam nie podoba, to powiedzcie to kulturnie jak na dorosłych ludzi przystało a nie wyskakujcie z tekstami, że to shit i w ogóle niech się schowają. Tylko niepotrzebnie psujecie krew ludziom ogarniętym i prezentujecie niski poziom.

Sam PM wcale nie jest zły według mnie. Tak samo ludzie reagowali na F2000 jak pokazano projekt. XM8 też nie pasuje wyglądem do eMek czy AKaczów a nikt nie jeździ po nich aż tak perfidnie.
Partyzant_wr 16.04.2015, h. 16:13 Partyzant_wr
Mineły 4 lata i pojawily sie strzelanki fabularyzowane SF, tak wiec bron tego typu ma racje bytu.