Daj cynk
Reklama

Aktualności

WE AK74 GBB (Open Bolt)

Świat, 24.09.2011, h. 21:30, dodał: Promant
22

Replika WE AKS74U GBB (Open Bolt) trafiła do sprzedaży detalicznej.



Najnowsza replika gas blow back firmy Wei-Tech: AKS74U (Open Bolt) trafiła na rynek. Replika full steel kosztuje, w ofercie RedWolf Airsoft, 303USD.

Replika waży 3124g. Długość: 500 / 703mm. Magazynek o pojemności 50BB. Hop up regulowany. Na top gas / green gas replika generuje prędkość początkową 380fps. Pod urządzeniem wylotowym znajduje się gwint do tłumika 14mm CW.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.redwolfairsoft.com

Ocena wszystkich (5.50, głosów: 6)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
minus25 24.09.2011, h. 21:43 minus25
ehh no i jak to bywało już z poprzednimi gazowymi kałachami FPS ani do budynku ani do lasu... ale na szczęście będą modyfikacje do tego tak jak do AKM
Jak za dużo fps to ładowac gaz hfc ( tylko zamek będzie wolno odskakiwał)
Perski102 24.09.2011, h. 21:58 Perski102
380fps to idealnie do bydynku, ile ma mieć ?!?
Hornet 25.09.2011, h. 00:39 Hornet
Hornet: W Łódźkim przyjelo sie ze 350 :]
Graven 25.09.2011, h. 08:18 Graven
Na filmiku WE replika osiąga 390-400fps. Ale przecież nawet 380 fps to wystarczająca ilość FPS do lasu...
delin0m 25.09.2011, h. 09:54 delin0m
u nas tak samo jak w Łódzkim przyjęło się 350. Dla mnie do lasu odpowiednio by było tak z 430 fps. Poza tym to tylko moja opinia:) Już ktoś powiedział że można przecież słabszego gazu używać, a na redwolfie pewnie będzie cały upgrade kit
minus25 25.09.2011, h. 11:17 minus25
Frontal 24.09.2011, h. 21:49 Frontal
Dobra cena.
Perski102 24.09.2011, h. 21:55 Perski102
PIĘKNOŚĆ (i magazynek na 50kulek to dopiero mini drum ;D ) - a cena nawet bardzo dobra-spodziewałem się większej - teraz muszę czekac aż w nastepnym roku mróz i deszcz nie weźmie moich czereśni ;) ( i oczywiście ten kałaszek będzie "dostępny" w polskich sklepach i oczywiście w długiej wersji )
Cruzer69 24.09.2011, h. 22:30 Cruzer69
co to za blaszka obok magazynka, pod selektorem ognia?
do szybszego przeładowywania, żeby łatwiej magiem trafic
iwan95 24.09.2011, h. 22:35 iwan95
Mam założonego takiego samego Magwella, tyle że samoróbkę. Zalety -
łatwiejsze ładowanie z lewej strony i lans. Wady - trudniej załadować
magazynek z prawej strony (trzymając "leworęcznie"). No i ciut mniej
wygodnie trzymać replikę "za magazynek".
delin0m 25.09.2011, h. 09:56 delin0m
Stalker 24.09.2011, h. 22:49 Stalker
Tylko czemu zrobili taką niekoszerną wersję, i jeszcze ten zwalniacz magazynka... Pewnie dlatego tak tanio.
Spokojnie, zaraz ratech weźmie i to odpicuje. Tylko cena skoczy.
Yfronus 24.09.2011, h. 23:18 Yfronus
Melite1337 25.09.2011, h. 07:49 Melite1337
ładne cudeńko :D
kapalek 25.09.2011, h. 10:21 kapalek
zwykły aks tez będzie?
Saimon3 25.09.2011, h. 13:15 Saimon3
Sory że nie na temat ale chyba wszędzie sie przyjeło ze 350 max do budynków .unas także ,ale  są pewnie i wyjatki, ale z 380 fps'ów niechciałbym dostac z bliska w budynku.pozdro
W większości środowisk przyjęło się 350fps w budynkach.
Promant 25.09.2011, h. 16:23 Promant
Tofikos 25.09.2011, h. 21:31 Tofikos
Dobra cena, świetnie zapowiadające się AK, wreszcie się doczekałem i już odkładam kasę. Cokolwiek by nie mówić prezentuje się bardzo ładnie a zdjęcie magwella (mocowany na dwie śrubki), czy samodzielne zamontowanie drewienek to raczej banalna sprawa (chociaż mi chodzi po głowie nieco bardziej ambitna przeróbka na Beryla).

Do airsoft'owej szczęśliwości brakuje mi już tylko porządnego SWD GBB :D Może kiedyś WE zrobi... ;)
Miło by było, zwłaszcza że myślę, że to nie takie trudne.
Cruzer69 26.09.2011, h. 18:19 Cruzer69
jackobi 26.09.2011, h. 01:57 jackobi
Taka giwerka przed zimą, niedobrze. Kałach naprawia trochę bolączkę 30 kulkowych magów. 50 już jest całkiem akceptowalne, przy 380 fps od biedy można na semi użyć w budynku.
gazówki robione są pod realizm więc kretynizem jest to że bardziej ci odpowiada mnagazynek na 50 kulek niż 30
Wilk78 10.01.2018, h. 23:23 Wilk78