Daj cynk
Reklama

Aktualności

Marushin - nowe produkty

Aktualności, 15.05.2008, h. 21:48, dodał: Promant
14

Znana z produkcji doskonałej jakości gazowych replik broni japońska firma Marushin zaprezentowała swoje najnowsze produkty na targach Shizuoka. Repliki firmy Marushin charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania i wytwarzane są w dwóch kalibrach: 6mm i 8mm.



 

 

 

Kolejnym japońskim producentem, który na targach Shizuoka Hobby Show zaprezentował swoje nowości na rok 2008 jest firma Marushin. Repliki Marushin'a to zdecydowanie oferta z wyższej półki, co oczywiście sprawia, że ich wysoka jakość przekłada się na, również wysoką, cenę.

Produkty tej firmy obejmują szeroką gamę replik broni krótkiej oraz wybrane typy broni długiej: głównie shotgun'ów oraz karabinów z okresu II Wojny światowej. Marushin specjalizuje się dodatkowo, poza replikami broni produkowanej masowo, w limitowanych seriach replik egzemplarzy czysto kolekcjonerskich.

 

Charakterystyczne dla tego producenta jest systematyczne rozwijanie oferty replik 8mmBB. Jako jeden z nielicznych - Marushin oferuje także bardzo szeroką gamę rewolwerów ASG. Firma interesuje się również produkcją replik broni "kultowej" czyli niekoniecznie istniejącej w rzeczywistości, ale popularnej ze względu choćby na rodowód filmowy.

 

 

 

Wśród nowości zaprezentowanych przez Marushin na Shizuoka znalazły się bardzo ciekawe propozycje replik broni krótkiej. Zdecydowanie największą niespodziankę stanowi 8mm replika pistoletu Glock 21. Zapowiadany wcześniej Bren Ten jest już gotowy do produkcji i także znalazł swoją premierę na Shizuoka Hobby Show. Trzecią ciekawostkę stanowi, znana miłośnikom kultowej mangi "GHost in the Shell", replika 8mm MTB czyli MA-TE-BA.

 

 


 

 

Źródło: airsoftnews.eu" target="_blank">http://airsoft-news.eu

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
SHOGUN_YAMATO 16.05.2008, h. 00:08 SHOGUN_YAMATO
Ładny ten rewolwer
Codename666 16.05.2008, h. 13:16 Codename666
"Ghost in the shell" hmm... replika na pewno przeznaczona tylko na rynek japoński, w Europie to anime nie jest za bardzo znane. Sam jestem entuzjastą wszelkiego rodzaju anime lecz z tą serią się jeszcze nie spotkałem.
Promant 16.05.2008, h. 13:47 Promant
Codename666, hmm... to nie wiem jaki z Ciebie entuzjasta "Ghost in the Shell" najpierw powstał jako dwa kolejne filmy pełnometrażowe, a następnie wyszedł serial na kilkadziesiąt odcinków. Znany jest od dawna. Nie znam wśród miłośników mangi czy anime kogoś kto by o tym nie słyszał czy nie oglądał. No ale, może zależy od regionu lub środowiska.

Wrzuć sobie w google, albo popatrz na ofertę filmów z allegro lub Empik.
Mormaeglin 16.05.2008, h. 14:22 Mormaeglin
Bren Ten z Miami Vice Crooockettttt!!
Jackall37 16.05.2008, h. 20:49 Jackall37
Teraz już tylko ubrać się jak Don Johnson...

czaaad
Mormaeglin 16.05.2008, h. 22:41 Mormaeglin
Niech jeszcze tylko zrobią Crocket-owego aligatora i jacht
radzio2k 16.05.2008, h. 22:59 radzio2k
a tak jakby sie przyczepić co do tego GHosta to właśnie dwie pierwsze litery są wielka literą zapisane
el Chupacabra 16.05.2008, h. 23:24 el Chupacabra
"Marushin'a", "shotgun'ów" - jeśli się nie mylę, apostrof dajemy tylko, jeśli obcojęzyczny wyraz kończy się samogłoską i ze względu na odmianę ma wystąpić za nią kolejna samogłoska, np. "Ithaca'i" lub "Armalite'a".
SHOGUN_YAMATO 17.05.2008, h. 00:42 SHOGUN_YAMATO
Nie nie mylisz się.
Chmielu 17.05.2008, h. 22:12 Chmielu
tragedia... broń z mangi,,, a mi się marzy elektryczny szok pikachu... żal...
Mormaeglin 18.05.2008, h. 09:56 Mormaeglin
Bren Ten był swego czasu prawdziwym diabłem panowie. Był w sumie pierwszym pistoletem zasilanym potężnym nabojem 10 mm Auto ( nabój .40 S&W jest bezpośrednim następcą tego pocisku ). Sam nabój mocą nie ustępował zbytnio rewolwerowemu .357 magnum a owa moc oscylowała w granicach 700+ dżuli. Niestety wraz ze spadkiem zainteresowannia nabojem 10mm Auto ( i zastępowaniem go przez .40 S&W) Bren Ten wyleciał z obiegu. бли́н jedyna pukawka z Zapadu która mogłaby w minimalnym stopniu zachwiać mą fascynację sławiańskim orużyjem.
Crockett 19.05.2008, h. 21:28 Crockett
Ahhh... Czekałem na to... Ksywa zobowiązuje mnie do zakupu tej klamki;D Tylko mi Ferrari Testarossa do kompletu braknie;P
Mormaeglin 20.05.2008, h. 08:41 Mormaeglin
Crockett? a kuda Ty posiałeś Tubbsa?
Crockett 20.05.2008, h. 23:03 Crockett
Tubbs został w Miami, mnie do Polski oddelegowano;D Swoją drogą, ma ktoś pojęcie ile to cudo może w przybliżeniu kosztować, tak razem z transportem do kraju, o ile się u nas nie pojawi? 5- 6 stówek, czy więcej?