Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości Tokyo Marui

Aktualności, 15.05.2008, h. 11:59, dodał: Promant
12

Tradycyjnie, jak co roku, firma Tokyo Marui przedstawiła na Shizuoka Hobby Show swoje nowe produkty.



 

 

 

 

Co roku na targach Shizuoka Hobby Show możemy poznać zapowiedzi produkcyjne Tokyo Marui. Także tym razem TM zaprezentowało tam nowości na rok 2008.

 

 

Oprócz akcesoriów, gogli itp. firma przedstawiła trzy nowe, interesujące repliki. Kontynuując serię AK, z systemem blow back, TM wprowadza na rynek replikę full metal AKS74U.

 

 

Z serii "M" zaprezentowano M4 PMC Custom w edycji limitowanej. Natomiast nową repliką broni krótkiej w ofercie TM jest GBB M1911 MEU. Oprócz tych trzech "perełek" na targach pojawił się również EBB M11 Ingram.


Źródło: airsoftnews.eu" target="_blank">http://airsoft-news.eu/

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
CIN3K 15.05.2008, h. 12:43 CIN3K
Słodko. M4 PMC i metal AKS74U. Może na ak się skuszę
Wolf.Tns 15.05.2008, h. 12:47 Wolf.Tns
A nie wie nikt kiedy będą w sprzedaży ? : ]
Kamzi_909 15.05.2008, h. 13:21 Kamzi_909
Ak niezłe.. tylko nie widzę różnicy pomiędzy MEU a 1911... tylko grawerka i spust z kurkiem ? nie dla mnie.
Borol 15.05.2008, h. 14:19 Borol
jak z Aksu łatwo zrobić Aks? chodzi mi o to gdzie mozna znalezc fronty i czy bez problemu wejdą
Wolf.Tns 15.05.2008, h. 14:48 Wolf.Tns
Inne celowniki mają MEU i odrobinę inny kształt.
LordYoghurt 15.05.2008, h. 15:22 LordYoghurt
Borol,

Z AKSU nie zrobisz AKS - body ma z przodu inny kształt (przyjrzyj się zdjęciom).

A co do samej repliki - przy świetnych VFC i Dboy (to ostatnie świetne w relacji do ceny) obawiam się, że TM nikogo nie skusi, będzie jak z ich AK74M - przejdzie bez echa.
uzi43 15.05.2008, h. 15:48 uzi43
piekny jest ten GBB M1911 MEU ciekawe za ile beda w sprzedazy...
alchemik193 15.05.2008, h. 16:26 alchemik193
nareszcie coś z metalem z TM:)
hubo1991 15.05.2008, h. 17:50 hubo1991
szkoda ze m4 bez blow-back ...
METEOR 15.05.2008, h. 19:56 METEOR
AKS74U z bb wypas czas zacząć zbierać pieniążki , ciekawi mnie tylko jak z osiągami ?
alamakota 15.05.2008, h. 22:33 alamakota
Wszyscy BB i BB... Kupcie sobie WA M4 - tam chodzi cały "zamek" i prznajmniej ten bb czuć... W AEGu to bezsens bez jakiegoś odważnika (TM ma w planach karbinek z odwarznikem znajdującym się w rurze buforowej - to odstające "coś" na czym suwa się składana kolba jakby ktoś nie wiedział - i podpiętym do tłoka długim, cienkim pręcikiem) ale w tedy to duże obciążenie dla zębatek i silnika...