Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Świat, 18.09.2011, h. 23:06, dodał: Promant
17

Repliki AEG AK SRC. Zmiana design'u strony DeepFire. MadBull: nowy korpus Noveske MUR. Tłumiki dźwięku Defiance.



Firma SRC poinformowała, że, z dniem 26 września, trafią do oferty jej repliki AK AEG (SR-74) gen. II i III.

 

 

SRC.jpg

 

 

Firma DeepFire podała informację o pracach nad zmianą design'u jej internetowej strony firmowej. Przyszły wygląd strony przedstawia poniższy skan. Ma ona być nie tylko ciekawsza graficznie, ale przede wszystkim bardziej przyjazna dla użytkowników sieci i ma ułatwiać szybkie znalezienie wszelkich informacji. Firma DeepFire nie określiła jeszcze dokładnej daty wystartowania nowej strony.

 

 

deepfire.jpg

 

Firma MadBull wprowadza do oferty nowy korpus licencjonowany full metalNoveske MUR.

 

 

korpus.jpg

Górny korpus - CNC aluinium 6061. Dolny korpus - die cast. Grawerowane oznaczenia.

 

 

f07720b1e95544d8e91199aaf1b6a0cf_image_733x550.jpgc9ce9518d7dd800c39529c5623c1b0b6_image_733x550.jpg6003ca06630582ec8f80581fa4fdd6f3_image_733x550.jpg09b2bda91b83c04b671a85facf741cc0_image_733x550.jpg4570a7e18822580051b09641eb764b65_image_733x550.jpg42ea3ff20302a2ba5526bb713447c38a_image_733x550.jpg

 

Jak wiadomo - firma KWA przygotowuje airsoftową replikę pistoletu maszynowego Kriss. Jednocześnie wiceprezes działu marketingu firmy Kriss Systems SA poinformował, że produkowane będą również airsoftowe wersje tłumików dźwięku Defiance, z których jeden model dedykowany jest do PM KrissHPS 4GSK - KRISS SMG.

 

 

 

defiance_hps4gsk_live.jpgdefiance_hps4gsk_live_02.jpg

 

Nie podano jeszcze kto będzie producentem wersji ASG tłumików Defiance, ani kiedy trafią na rynek. Obok silencer'a do PM Kriss produkowany będzie także airsoftowy tlumik APS 4GC9Defiance 30000 Tactical.

 

 

 

Defiance_APS_4GC9_isolated.jpg

Defiance_APS_4GC9_light.jpg

 

 

 

 

 

Źródła:

www.arniesairsoft.co.uk

www.popularairsoft.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
torus13 18.09.2011, h. 23:21 torus13
już nie moge sie doczekać krissa
Cruzer69 18.09.2011, h. 23:23 Cruzer69
Ten Kriss to aeg czy gbb?
Z tego co znalazłem w necie to GBB.
Zresztą tak na chłopski rozum w tej replice jest za mało miejsca by zmieścić jakikolwiek system AEG'a by miało to jakąkolwiek moc.
Matison 18.09.2011, h. 23:58 Matison
kolego możliwe że będzie aeg jesli w gloka cyma wsadzila GB to czemu nie w krissa??
killeryooo 19.09.2011, h. 11:03 killeryooo
Lesio 19.09.2011, h. 00:32 Lesio
wytłumaczcie mi tylko co oznacza to, ze dolne body MURa bedzie "die cast"? :D
gora jest obrabiana na frezarkach numerycznych a dol to po prostu odlew
Qb@ 19.09.2011, h. 00:56 Qb@
Dokładnie. Tak samo jak określają przy metalowych modelach - diecasting / die cast oznacza, że element metalowy jest odlewany, a nie frezowany.
Promant 19.09.2011, h. 09:58 Promant
OFF 19.09.2011, h. 00:33 OFF
no Kriss :D dobrze,ze juz info jest to juz wiem,ze moge zaczac napelniac skarbonke ;)
siannko 19.09.2011, h. 09:06 siannko
Kurde kriss'a to bym łyknął ale aeg'a bo gaziak zbyt drogi w utrzymaniu, chyba, że zasilanie byłoby nie w magu a w replice, a to już o wiele bardziej oszczędna wersja.
Primo jaki gearbox by tam wciśli? Secundo kwa robi tylko gazowe smg i dobrze...
Widmo34 19.09.2011, h. 10:22 Widmo34
Taki jak na przykład do UZI wcisnęło TM? Jak do MP7 czy taki jak do glocka?

Ale elektryki już robią więc wszystko przed nimi.
Guest (ID:6452) 19.09.2011, h. 11:56 Guest (ID:6452)
Frontal 19.09.2011, h. 15:10 Frontal
Kriss ;3333
Widmo34 19.09.2011, h. 16:01 Widmo34
Dobra ale kwa to nie tm który wciska gb nawet do pistoletów... pistolety i smg powinny być tylko gazowe ale to tylko moje zdanie
sisi 19.09.2011, h. 22:05 sisi
KRISS tylko gaziak! Napewno fani CODa  i strony rosyjskiej będą zadowoleni. A tak to bardzo ciekawa konstrukcja. Interesuje mnie czy jak to będzie gaziak to czy mechanizm będzie podobny do oryginału czy też pominiety zostanie ten element przy projektowaniu tej repliki....
kacxd 20.09.2011, h. 12:11 kacxd
Kriss ! No pięknie! Idę do banku zamrozić konto do czasu jego wypuszczenia.. :P
Grey Fox 21.09.2011, h. 02:28 Grey Fox
Czy mógłbym prosić o identyfikacje pistoletu z ostatniego zdjęcia?
rejan22 24.10.2011, h. 23:07 rejan22
Ja to bym jednak wolał AEGowego KRISSa.. większa wygoda z elektrykami a blow-back to nie jest rzecz niezbędna. Tak jak wspomniano wyżej - wpakowali by tam gb jak do pistoletu - byłoby nawet trochę miejsca na baterię(podwójny stick?) w miejscu, gdzie jest (chyba)zamontowany układ redukujący podrzut w oryginale. Póki co mam wierne G36 ale tuning utrudnia używanie go w CQB a taki KRISS to nic tylko zostawić bez tuningu i pruć seryjkami w korytarze. :D