Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 18.09.2011, h. 21:03, dodał: Promant
19

Firma RA-Tech prezentuje nowe produkty, w tym replikę AK firmy WE.



W najnowszych filmach video firmy RA-Tech przedstawono replikę AK produkcji Wei-Tech. Pierwszy film prezentuje nowe produkty, w drugim pokazano test strzelecki z użyciem repliki AK firmy WE.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
5pirit 18.09.2011, h. 21:34 5pirit
Czy mi się wydaje czy Beretta podaje co drugą kulkę? Jeżeli tak to niezbyt dobra reklama!
Perski102 18.09.2011, h. 22:04 Perski102
Te ak74u we jest bardzo celne, jak na krótką lufę ( i to że jest gazówką)
No, mile zaskoczony jestem celnością (tym bardziej, że ta replika jest dla mnie "must have"). Aż jestem ciekaw jak będzie to wyglądało w innych - dłuższych zapowiadanych wersjach AK od WE.

Ale nie do końca rozumiem zastrzerzenia co do celności w gazówkach. Przewinęło się kilka przez moje ręce i osobiście uważam, że niektóre gaziaki się sprawują o niebo lepiej niż np. elektryki. Od razu mówię - wojny o to co lepsze wywoływać nie chcę :)
Tofikos 18.09.2011, h. 23:17 Tofikos
uważam że celność jest przeciętna, 30m to jeszcze nie jest dużo, a strzelano z użyciem dwójnogu. Przyczyną niecelnosci w gazówkach jest to co jest w nich najfajniesze - blowback.
Mendi 19.09.2011, h. 13:50 Mendi
Beryla niech robią, a nie znowu ruskie gówno.
Oleander 19.09.2011, h. 17:21 Oleander
Celność jest moim zdaniem jednak dobra jak na replikę stock'ową i z tak krótką (podejżewam, że niewiele ponad 20cm) lufą. A blow-back na pojedyńczym praktycznie nie ma większego wpływu na celność repliki. Przy ciągłym to co innego - ale to na swój sposób też jest realizm :)

Oleander - po pierwsze to nie byłoby sensu dla WE robić repliki, która by miała rację zbytu (i już jakąś konkurencję w AEG Ares'a) praktycznie tylko na rynku polskim... Po drugie to serce mi pęka wręcz przy określeniu tak pięknego i niezawodnego (mówię o ostrym) karabinu mianem "ruskiego gówna". Poza tym Beryl to takie ruskie AK na NATOwskie 5.56 z kilkoma drobnymi ulepszeniami. Po trzecie: W domowym zaciszu wszystko można. Ja akurat mam zamiar sprawić sobie AK od WE tylko dla tego, żeby zrobić z nioego właśnie replikę wzorowaną na Berylu. Replikę z porządnym blow-back'iem (długi ruch zamka) i przyjemnym kopem :) I proponuję to samo zamiast wyzywania na stronie, że "nikt jeszcze nie zrobił mojej wymarzonej repliki".
Tofikos 19.09.2011, h. 22:53 Tofikos
Lotnik 18.09.2011, h. 22:07 Lotnik
co do beretty mam to samo wrażenie. co drugą albo gorzej...
Policz sobie każdą wystrzeloną kulke, wychodzi 23 zupełnie tak jak powiedział o pojemności.
VasiLiev 19.09.2011, h. 09:31 VasiLiev
Tak, Vasilievie, ale zauważ, że nie pokazał opróżnionego magazynka. Odniosłem wręcz wrażenie, że celowo go chowa.
shardac 19.09.2011, h. 16:19 shardac
oskrb 18.09.2011, h. 23:09 oskrb
kochane maleństwo aksu :D
hindus 18.09.2011, h. 23:31 hindus
Ale w drewnie od razu przyjemniej wygląda. :)
a to brzydkie? - https://picasaweb.google.com/103994645980886501929/Aks74uGbb
też gazowka, tyle że boyi/ghk
Mendi 19.09.2011, h. 13:53 Mendi
"Niestety, nie znaleziono strony."

Nie mówię, że to AKSU od WE z custom wooden foregripem od "Aj Tek Kastom" (kocham ich akcent, kiedyś był jeszcze lepszy :P) jest jedynym które mi się podoba i który istnieje, po prostu dla mnie wszelkie AK'i w plastiku wyglądają... niepoważnie.
hindus 19.09.2011, h. 13:56 hindus
dziwne, mi link działa bez problemu.
Również jestem zwolennikiem drzewnianych kałaszy. Drewno to drewno, może nie ma mechanicznej wytrzymałości polimerów i trzeba je czasem polakierować, ale estetykę ma inną i zawsze jest "ciepłe" w dłoni.
Mendi 19.09.2011, h. 16:05 Mendi
babski 19.09.2011, h. 00:44 babski
Uwielbiam te testy z piłeczką ^^
zaki123 19.09.2011, h. 14:45 zaki123
fajna klamka
MatriX482 19.09.2011, h. 19:34 MatriX482
Mnie się to AKSU podoba- lubię "Sunie". Tylko, czy ta wersja od WE nie ma przypadkiem magwella?
"Magwell" (jak to było podane na jednym z filmików) jest elementem który można łatwo zdjąć. Może trochę psuje on wygląd (moje zdanie - kwestia gustu - zapewne bym go zdjął), ale jednocześnie intryguje nieco. Jestem ciekaw jak taki element spisuje się w przypadku poczciwego AK i czy jest wystarczająco funkcjonalny... :)
Tofikos 19.09.2011, h. 23:00 Tofikos
Mam założonego takiego samego Magwella, tyle że samoróbkę. Zalety - łatwiejsze ładowanie z lewej strony i lans. Wady - trudniej załadować magazynek z prawej strony (trzymając "leworęcznie"). No i ciut mniej wygodnie trzymać replikę "za magazynek".
delin0m 20.09.2011, h. 12:17 delin0m