Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w polskich sklepach

Polska, 16.09.2011, h. 21:53, dodał: Promant
45

Nowe produkty w ofercie polskich sklepów: Taiwangun, Capri ASG, ZBROJOWNIA i Taktyczny.com.



Sklepy Taiwangun, Capri ASGZBROJOWNIA oraz Taktyczny.com rozszerzyly swoją ofertę o nowe produkty.

Taiwangun, jako pierwszy sklep na polskim rynku, sprowadził najnowsze repliki AEG firmy CYMA: RPKS oraz SWD. Dziś repliki przyjęto na sklep - wkrótce będą dostępne w sprzedaży. W momencie pojawienia się replik, na stronie sklepu, opiszemy je w kolejnych newsach.

 

 

 

DSC_8243.JPG

DSC_8351.JPG300876_248815911826693_206336446074640_666112_969487829_n.jpg308936_248815931826691_206336446074640_666113_1249217033_n.jpg

 

DSC_8245.JPG

DSC_8345.JPGDSC_8248.JPG

 

Capri ASG, jako kolejny sklep na naszym rynku, włączył do oferty tlumiki dźwięku Protech. Wśród najnowszych produktów, na stronie sklepu, można również znaleźć kolejne kabury firmy IMI Defense, do pistoletów Glock 17 i Glock 19.

 

 

 

capri.jpg" src="/var/images/text/149477/9/capri.jpg" alt="capri.jpg" width="500" height="341" />

 

ZBROJOWNIA proponuje klientom repliki pistoletów, systemu gas blow back, zasilane CO2, produkcji firm KWC i WE.

Colt M1911A1 KWC, full metal, kosztuje 450PLN i generuje prędkość początkową 340fps. Licencyjne oznaczenia firmy Colt Firearms. Długość: 218mm. Waga: 976g. Hop up regulowany. Pojemność magazynka: 17[+1]BB.

 

 

 

Colt_1911_CO2_KWC_1.jpgColt_1911_CO2_KWC_3.jpgColt_1911_CO2_KWC_2.jpgColt_1911_CO2_KWC_4.jpg

 

Beretta 92 WEfull metal, kosztuje 439PLN i generuje prędkość początkową 320fps. Długość: 216mm. Waga: 1050g. Hop up regulowany. Pojemność magazynka: 25[+1]BB.

 

 

 

Beretta_CO2_WE_1.jpgBeretta_CO2_WE_3.jpgBeretta_CO2_WE_4.jpg

 

Na stronie Zbrojowni można również znaleźć green gas HFC22 wzogacony silikonem, opracowany przez firmę WE do replik tej marki. 1100 ml w cenie 35PLN.

 

 

 

Gaz_WE.jpg

 

Sklep włączyl również do oferty repliki AEG SCAR-H DBoys, w wersji kolorystycznej czarnej i piaskowej. Cena: 765PLN.

 

 

 

SCAR-H_B_DB_2.jpgSCAR-H_T_DB_1.jpg

 

Także sklep Taktyczny.com oferuje kolejne nowości.

 

 

 

taktyczny1.jpg

Obok prowadnic kolby Madbul ACE M4/AR7, a także części i akcesoriów Ultimate takich jak komory HU czy zębatki, dostępne są również silniki tej marki.

 

 

 

taktyczny4.jpgtaktyczny5.jpg

 

Wśród nowości znajdziemy także kabury udowe i tłumik dźwięku Madbull Gemtech Raptor.

 

 

 

taktyczny2.jpgtaktyczny3.jpg

 

 

 

 

 

Źródła:

www.taiwangun.com

www.asg.com.pl

www.zbrojownia.com.pl

www.taktyczny.com


Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Pawelo 16.09.2011, h. 22:07 Pawelo
Kurcze, SWD fajne, mam nadzieje że nie droższe niż 700-750 zeta.
Miało być za około 1000-1100, tak gunfire mówiło.
Dread 16.09.2011, h. 22:32 Dread
Na Taiwan za 1200zł
Ryba1993 19.09.2011, h. 15:52 Ryba1993
Piotro 16.09.2011, h. 22:15 Piotro
Ja to mam nadzieję ze tak pancerne jak inne nowe cymki...
wegorz 16.09.2011, h. 22:28 wegorz
jeśli ten sam gear co w cymkach 040, to tylko wstawić preclufę, boreup guardera i silną sprężynę :D
Gearbox ma konstrukcję bliższą M14, niż serii AK. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Dread 16.09.2011, h. 22:31 Dread
Może rozwiązanie Real Sworda (silnik w chwycie) albo Classic Army (płasko razem z GB), w każdym bądź razie na bazie v.7
delin0m 16.09.2011, h. 22:49 delin0m
szkoda że nie v3. Czytałem "cyma" to już w duchu się cieszyłem...

edit: po chwili patrzenia na własnego AKeSa uświadomiłem sobie jaką głupotę palnąłem d:
wegorz 16.09.2011, h. 23:09 wegorz
Rozwiązanie RealSworda. Silnik w chwycie.
Dread 17.09.2011, h. 00:40 Dread
Perski102 16.09.2011, h. 22:31 Perski102
W końcu aeg swd cymy w Polsce - piękna replika .
torus13 16.09.2011, h. 22:41 torus13
ciekawe czy od otwierania zamykania itd. ten przedni chwyt sie nie obluzuje bo będzie lipa...
Zapewne tak się stanie, ale napewno będzie dało się to zreperować-nie ma rzeczy niemożliwych ;)
Pozdro
babski 16.09.2011, h. 22:54 babski
widmo 16.09.2011, h. 23:15 widmo
svd :)))))))))))))))))))))))):) ale taka mała batka ,,,:( myslałem ze bedzie wchodzic do góry jak aksu np.....sie zobaczy..:)
Jesli już to SWD. A poza tym przyuważ, że wysokość body w aksu i swd jest ździepko inna, gdzie byś tam chciał jeszcze batkę upchnąć w swd?
Mendi 18.09.2011, h. 16:18 Mendi
GrimPilgrim 16.09.2011, h. 23:23 GrimPilgrim
Niezły idiotyzm umieszczać ładownice na magazynki obok kabury no ale cóż...
Możesz rozwinąć tą myśl?
Marrtinez 17.09.2011, h. 15:07 Marrtinez
Myślę że każdy rozgarnięty człowiek powinien się domyśleć dlaczego. W ramach podpowiedzi - zastanów się czy wygodnie ci jest sięgać lewą ręką do prawej kieszeni w spodniach?
GrimPilgrim 17.09.2011, h. 15:10 GrimPilgrim
Oczywiście, są wygodniejsze miejsca (choć IMO to kwestia przyzwyczajenia). W tym przypadku nie powinno być z dobywaniem magów problemu - jeżeli replika będzie z boku nogi, to ładownice będą "na froncie". Zresztą, wielu poważnych producentów tworzy kabury z ładownicami, chociażby Blackhawk czy IMI.
Marrtinez 18.09.2011, h. 15:35 Marrtinez
Owszem tyle że te ładownice zwykle są modułowe i można je przełożyć w inne miejce a często są to ładownice uniwersalne czyli możesz tam wpakować nóż albo latarke co jest logicznym rozwiązaniem. A chociażby były na froncie uda to wyobraź sobie sytuacje gdy masz poprawną postawę strzelecką przy PMie i chcesz sprawnie wymienić magazynek to sięgasz lewą ręką do nogi którą w tej pozycji masz z tyłu pod ręką prawą która trzyma broń. Prawdopodobnie byś musiał jeszcze schylić głowę albo macać się po udzie żeby wyjąć maga. Zupełnie bez sensu. Jak ktoś lubi sobie utrudniać zycie to prosze bardzo ale myślę że żaden profesjonalista by tak nie trzymał maga. Jedynie jako ostateczną rezerwę jak już nie ma gdzie upchać.
GrimPilgrim 18.09.2011, h. 16:18 GrimPilgrim
Nie całkowity, gdyż Polskie SF'y też tak robią, co prawda na 2 nodze, ale przy odpowiednim "nawyku" klękania na 2 kolano jest ten sam efekt. 
Gdyż gdy następuje awaria, automatycznie operator klęka.
Tango IV 18.09.2011, h. 17:49 Tango IV
ale pierniczysz. nie dość że sam przyznajesz że na drugiej nodze to jeszcze na siłę próbujesz dopasować pozycję do takiej ładownicy. Jak wam się tak podoba to sobie kupcie a nie chrzańcie tu głupot bo to naprawde już przechodzi ludzkie pojęcie.
GrimPilgrim 18.09.2011, h. 17:58 GrimPilgrim
zakładasz na którą noge chcesz i jak Ci pasuje, mniejsza. Ja lubie kabury na magi udowe ty jak widać nie, każdy ma coś dla siebie ;)
Tango IV 20.09.2011, h. 18:53 Tango IV
Matt141 17.09.2011, h. 01:26 Matt141
Więc już ostatni bieg się rozpoczął.
Coś czuję, że młodszy brat znajdzie sobie miejsce obok CA.
Niestety, martwi mnie jednak kwestia zbytniego rozpowszechnienia tego karabinu, w dodatku z bluźnierczym trybem auto. Jestem ciekaw, w jakim stopniu środowisko nasyci się tymi karabinami.
Zapewne zostanę wyklęty za te słowa, ale eliminacja "słabych" jak w przypadku sprężynowej wersji nie zadziała, a legenda jest legendą. Nawet jeżeli znaną tylko z zachodnich gierek komputerowych.
Myślę, że cena pomyślnie wyeliminuje większość graczy chcących mieć tą replikę. Nie każdy przecież wyda prawie 1000 zł na chińczyka.
delin0m 17.09.2011, h. 08:20 delin0m
Skąd wiesz, że jest auto? Z opisu na stronie A&K? Tam wszystkie repliki mają ten sam opis, więc nie ma sie czym sugerować. Repliki Cymy i A&K to klony RS, a skoro w RS nie byłó trybu auto, to nie sądzę, żeby chińczyki na siłę go wrzucali.
Dread 17.09.2011, h. 09:53 Dread
Dread, jak ktoś miał szczęście (jak mój kolega) to miał w RS auto :). Kwestia spadnięcia sprężynki z przerywacza i mamy szalone 3 k/s przy lipo 11,1V.
HellMaker666 17.09.2011, h. 10:29 HellMaker666
@Dread
Informacje na temat tego karabinu dostraczał przez cały czas gunfire. Bazuję na ich informacjach. W obecnym bałaganie informacyjnym nie korzystam z danych od A&K.
Co do klonów RS- dość odważna teza. Ja bym się skłaniał do bardziej bezpiecznego określenia- "bazujące na rozwiązaniach RS-a."

@KreciKs
Myślę, że i tak nie uniknie się początkowej fali entuzjazmu. Jednak w tym miejscu masz rację, 1000 zł piechotą nie chodzi, więc na pewno rozsądni maniacy jak w przypadku każdej repliki kupno poprzedzą solidnym przemyśleniem.
Matt141 17.09.2011, h. 12:08 Matt141
oskrb 17.09.2011, h. 10:42 oskrb
W zapowiedziacvh mówiono o trybie auto i znalowym body. Może wypuszczą za jakiśczas jakiś twardszy materiał niż kupolit. Wygląda całkiem przyzwoicie. Chwyt wydaje się trochę zbytnio gruby, ale moze wpłynie to na solidnosć.
Złamałeś kiedyś kupolitowe body na przykład od kałacha? Znal jak jest gruby, to nie ma problemu, gorzej, jak robią z niego małe części, a zwłaszcza jakieś zatrzaski itp. Mało jest firm, które potrafią zrobić frezowane body ze stali, a Cyma na pewno do nich nie należy.
Tryb auto wynikł ze standardowego opisu na stronie A&K, podobnie jak rzekoma moc 300-390fps. Dobrze, że nikt nie wziął na serio opisu z get-reload, bo tam wyszło, że SWD ma mieć elektrycznego hi-capa na 60 kulek :)
Dread 17.09.2011, h. 11:22 Dread
Perski102 17.09.2011, h. 10:50 Perski102
Moim zdaniem z ceną troche przesadzili. ok. 1000PLN za chinola - rozbój w biały dzień
kubek22 17.09.2011, h. 12:29 kubek22
teraz możemy spodziewać się wysyp snajperów amatorów :) każdy będzie z SWD latał.
Ta snajperów z czymś co tylko przypomina z wyglądu snajperkę xD... Swoją droga ciekawe jaką lufa będzie miała średnicę w stocku. Bo jak 6,10mm jak w springu to na dzień dobry lufka do kupienia ^^
babski 17.09.2011, h. 13:57 babski
Kiedyś SWD było jak na lekarstwo. Jak się widziało gościa z SWD to na pewno był ATOZ, G&P albo (trochę później) RS. Ale teraz A&K, CYMA, Atoz, Classic Army, Ares, RS...
Maza94 17.09.2011, h. 21:14 Maza94
Za każdym razem jak się coś nowego pojawia, to jest narzekanie w stylu "teraz będzie wysyp...". A guano prawda, dalej mamy wysyp CM028 i różnych wariacji na temat emki.
Dread 17.09.2011, h. 22:56 Dread
ratman1809 17.09.2011, h. 22:16 ratman1809
Colt piękny....
Michi18 17.09.2011, h. 22:46 Michi18
colt przepiękny*
Jedenasty 19.09.2011, h. 09:11 Jedenasty
Mnie zastanawia kwestia, czy te silniki Ultimate są na tyle cudotwórcze, że firmują się taką ceną? Pojawiły się już w dużej części sklepów, wszędzie są drogie, jak piwo na łodzi podwodnej... czy faktycznie jest na nie duży popyt? Bo 1/3 ceny markowej repliki za silnik to dość sporo. Po za tym jest systema, od której ultimate- o zgrozo- jest droższy... . Ktoś mi to uprzejmie wytłumaczy ;-)?
guzio29 19.09.2011, h. 16:45 guzio29
SVD
Cena:
1198,99 zł
pampkin 19.09.2011, h. 18:29 pampkin
nieMiłe zaskoczenie cenowe :D
Osobiście,to już wole dołożyć na SWD CA.
Ja mojego SWD CA kupiłem za 150 złotych więcej, gdy jeszcze cena była piękna. Zdecydowanie rżną, jestem ciekaw czy nastąpi walka cenowa gdy gunfire rzuci swój arsenał. Może warto poczekać, ponieważ taiwangun wyrwał się na chwilowego monopolistę.
Matt141 19.09.2011, h. 20:50 Matt141
kacxd 20.09.2011, h. 12:13 kacxd
Nareszcie piękny colt na co który wygląda jak 1911.. !