Daj cynk
Reklama

Aktualności

PDI: konwersja Patriot

Świat, 06.09.2011, h. 20:00, dodał: Promant
38

PDI wprowadza do oferty zestaw konwersyjny Patriot 3rd Gen. - dedykowany do replik M4.



X-Fire oferuje najnowszy zestaw konwersyjny marki PDI: Patriot Slit 3rd Gen.

 

 

a.jpg

 

Konwersja, podobnie jak poprzednie zestawy, także w wersji Patriot generacji trzeciej - dedykowana jest do replik M4 AEG systemu Tokyo Marui.

 

 

b1.jpgb2.jpg

Zestaw, pozwalający stworzyć replikę amerykańskiego pistoletu maszynowego firmy US Rocky Mountains Arms, wykonano z aluminium na maszynach CNC. Powierzchnia metalu jest anodyzowana. Cena konwersji, w walucie japońskiej, odpowiada kwocie około 210USD.

 

 

 

c.jpgd.jpge.jpg

 

 

 

 

Źródło:

www.x-fire.org

Ocena wszystkich (3.38, głosów: 8)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Sanders 06.09.2011, h. 20:26 Sanders
nie wiem jak można tak zbeszcześcić M-ke :)
Guest (ID:6452) 06.09.2011, h. 20:28 Guest (ID:6452)
Nic nowego. Ani ładnego.
dokładnie. stare jak świat i nadal brzydkie jak noc.
GrimPilgrim 06.09.2011, h. 20:52 GrimPilgrim
Qraken 06.09.2011, h. 20:29 Qraken
Świetnie  1 rail, 2 rails, 4 rails..... 99rails??
Właściwie to 1 rails, jeśli wierzyć zdjęciu :D
Mixon 07.09.2011, h. 12:44 Mixon
kubasum 06.09.2011, h. 20:49 kubasum
Ta kolba chyba po to żeby móć tym lepiej rzucać bo tak szkaradna replika tylko się do tego nadaje :D
vilan25 06.09.2011, h. 21:08 vilan25
Trochę jak konwersja JP Rifles, z tym że konwersja Madbulla jest ładniejsza...
damian14c 06.09.2011, h. 21:09 damian14c
Próbują z eMilci zrobić PM :P
MarinesPL 06.09.2011, h. 21:42 MarinesPL
Magpul robi ładniejsze. :>
mikunda 07.09.2011, h. 01:05 mikunda
Jak nigdy nie byłem skłonny do oceniania replik po wyglądzie tak teraz... CO TO JEST?!
 US Rocky Mountains Arms jest firmą założoną przez byłych funkcjonariuszy policji i wojska oraz pracowników zbrojeniówki, w 1991. Oferuje customizację i serwis broni produkcji amerykańskiej. Produkuje broń dla celów sportowych i dla służb mundurowych. Wykorzystuje opatentowaną technikę zewnętrznego wykończenia broni: bear coat finish, która ma gwarantować dożywotnią wytrzymałość powłoki.
Seria Patriot to pierwsze na świecie seryjne "pistolety" na bazie standardu AR, z wykorzystaniem standardowych magazynków M4/M16Patriot Pistol w wersji podstawowej posiadał korpus górny i dolny wycinane maszynowo z jednego bloku metalu. Ale oferowano także zestawy z elementami "die cast", zależnie od życzenia klienta.
Patriot był produkowany na amerykański rynek cywilny od początku 1993 roku i zyskał całkiem sporą popularność, ale w 1994 nałożony zostal na tę broń ban na rynku cywilnym, ze względu na łatwość przerobienia na ogień ciągły, co w połączeniu z małymi rozmiarami i zasilaniem z magzynków typu c-mag stworzylo bardzo poręczną i łatwą do ukrycia broń dla przestępców.
W latach 1994 - 2004 oferta serii Patriot ograniczona była do rynku służb mundurowych: wymiaru sprawiedliwości i wojska, a także na eksport - poza rynek USA. Broń oferowana była między innymi jako uzbrojenie załóg pojazdów, ochroniarzy, kontraktorów. Podobno stosowana była sporadycznie także przez FBI i Secret Service.
W 2005 roku jeszcze raz wypuszczono krótką serię na rynek cywilny. 
Broń zagrała w wielu filmach, między innymi "3000 mil do Graceland" oraz kinowej wersji "Miami Vice" (2006). Użyta była również w grze Metal Gear Solid
BTW
w "3000 mil do Graceland" Gus i Franklin podczas wymiany ognia w kasynie używają Patriot Pistols z kolbami M4 na prowadnicach. Jednak bazowa wersja pistol na rynek cywilny kolby nie posiada.

Promant 07.09.2011, h. 10:37 Promant
Huh, to coś takiego istnieje realnie i w dodatku jest całkiem "popularne". Kurczę świat zadziwia.
mikunda 07.09.2011, h. 14:55 mikunda
Mendi 07.09.2011, h. 07:45 Mendi
Ja dla mnie - paskudne.
Ale gwarantuję, że znajdzie się amator i na to i będzie to dla niego oh i ah i jakie piekne.
paskudnie to wygląda emka , a to takie słitaśne :D
phobix 07.09.2011, h. 12:27 phobix
0L0 07.09.2011, h. 08:40 0L0
Jak by jamnikowi obciąć nogi to by wyglądał podobnie :/
mikunda 07.09.2011, h. 15:00 mikunda
A bo chyba nie wszyscy Airsoftowcy wiedzą, rurka nazywana przez niektórych "stock pipe" do działania ostrego odpowiednika jest niezbędna więc nie dziwcie się, że tutaj jest. Mimo to karabinek nie posiada kolby właściwej.
Na tegorocznych targach IWA oglądałem "emkopodobne" modele broni palnej w wersji pistol, które nie miały stock pipe. Czyli inny system. Nawet zrobiliśmy foty, ale gdzieś przepadły w natłoku zdjęć. Może zrobię zdjęcia w przyszłym roku i przy okazji kolejnej takiej repliki - będzie przykład systemu bez stock pipe.
Promant 07.09.2011, h. 21:03 Promant
Ale to już chyba inna zasada działania zamka a co za tym idzie praktycznie inny model broni.
mikunda 07.09.2011, h. 22:30 mikunda
Możliwe, ale z zewnątrz wyglądało jak 100% emka. A kiedy tu ktoś widzi emke bez "tyłka", to zawsze twierdzi, że nie może tak być.
Promant 08.09.2011, h. 00:22 Promant
Maslo_ 07.09.2011, h. 15:20 Maslo_
Czy ktoś jeszcze jak przeczytał tytuł to pomyślał o rakietach patriot? :P
nie widzę nigdzie "Lubię to..."   :P
phobix 07.09.2011, h. 16:29 phobix
forestman 07.09.2011, h. 15:29 forestman
hmmmmm... CCCCCCCCCCCQB
Smutas 07.09.2011, h. 15:49 Smutas
Na zdjęciu w wersji "2 Rails" Muszka i szczerbinka zamieniły się miejscami :D :D :D
Hehe, faktycznie. Obrazek z serii: znajdź różniące się szczegóły :P
Promant 07.09.2011, h. 20:58 Promant
Po mojemu to przeziernik :D
Guest (ID:6452) 08.09.2011, h. 19:43 Guest (ID:6452)
hehe, wiedziałem że ktoś mnie w końcu poprawi ;)
Ale racja, pomyliłem się - nie szczerbinka a przeziernik :P
Smutas 09.09.2011, h. 07:28 Smutas
Perski102 07.09.2011, h. 22:11 Perski102
i po co zrobili tą konwersje jak nikt jej nie lubi :/
Serio? Sprawdziłeś w USA? W Japonii? I resztę Azji? Nie mówiąc o sporej części Europy egzystującej poza polskim wszechwiedzącym zaściankiem... No jeśli wszyscy nie lubią to faktycznie kiszka. Nie zarobią na tym ani centa!
Promant 08.09.2011, h. 00:20 Promant
ViTu 08.09.2011, h. 01:59 ViTu
Owszem, są karabiny i PMy wykorzustujące magi stanag i generalnie ergonomią przypominające emki lecz nie wyposażone w buffer tube (nie żadne tam stock tube'y ;) ). Jednak posiadają one zupełnie inny konstrukcyjne wózek i zamek, nie wspominając o systemie amortyzacji odrzutu i jego wydajności. ;)

Dla przykładu kac pdw i zm lr300
Owszem, ale tu mowa o innych modelach niż KAC czy LR300 i do tego w wersji pistol.
Promant 08.09.2011, h. 08:58 Promant
Amathras 08.09.2011, h. 07:53 Amathras
Hmm... Tą z 4 rails bym wzioł, dokupiłbym sobie kolbę i miałbym krótką eMke do cqb ;)
snakeTHEhunter 08.09.2011, h. 09:42 snakeTHEhunter
No co, to tylko połączenie MP5 z eMką ;) z tym kolimatorem nawet względnie wygląda :)
vandal7 16.09.2011, h. 23:59 vandal7
No nawet się udało cos komuś zrobić z emki żeby w miarę wyglądało
No i udałoby się gdyby nie ten wibrator z tylu, nie rozumie, po co to tam jest zamiast kolby, a może porostu „tak se zostawili, bo głupio było żeby tak całkiem ucinać”