Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 05.09.2011, h. 22:25, dodał: Promant
30

Evike.com: prezentacja repliki FNC G&G. Deathcore Airsoft: prezentacja repliki A&K M60VN. Test trójnogu do repliki M134.



Evike.com: przedstawia licencjonowaną replikę AEG, produkcji firmy Guay Guay: FNC FN Herstal.

 

 

 

 

Deathcore Airsoft: prezentuje w dwóch filmach video replikę AEG A&K M60VN.

 

 

 

 

 

 

Na koniec ciekawostka: film japoński - test trójnogu do repliki M134 CAW.

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (3.50, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Szelma1981 05.09.2011, h. 22:41 Szelma1981
M60 jest tragiczne jeśli chodzi o celność...
Czego się spodziewać po wsparciu?
No raczej że nie preclufy, i mega precyzyjnych BB..
Krzaczo-Glon 05.09.2011, h. 22:53 Krzaczo-Glon
Dominio123 05.09.2011, h. 22:54 Dominio123
Same osiągi 134-ki zwalają z nóg , a trójnóg jest do tego dobrym połączeniem.
Kosiarka jak w predatorze ^^
babski 05.09.2011, h. 23:03 babski
rogieroger 05.09.2011, h. 23:07 rogieroger
A za celem krowy >:(
Nie ludzie, lecz oddziały. Celujesz w środek takiego a rozprysk załatwia resztę ;)
echelon_ 05.09.2011, h. 23:49 echelon_
kebzadnb 06.09.2011, h. 00:14 kebzadnb
FNC fajny tylko z tego co mówi gość to seria i auto działają tak samo :/ Poza tym podobać się wery wery :D
johny13 06.09.2011, h. 00:27 johny13
'Boze, to m60 jest tragiczne... ona wyrzyguje kulki ... 30m a kulku leca parabola... 40m i ledwo co dolatuja ... z 20m nawet kartonu nie przebilo... nawet mp7tm na wiekszy zasieg i celnosc niz to zelaziaste gowno...
Tabson 06.09.2011, h. 00:42 Tabson
To M60 to jakiś żart ze strony A&K, już lepiej by było gdyby zrobili go na sprężyne jak Dragunowa! Buhahaha! Tragedia z 35m to shotgun z taniemilitaria celniej strzela :/
GrimPilgrim 06.09.2011, h. 01:18 GrimPilgrim
Myślę że jak bym wziął garść kulek i rzucił w kierunku przeciwnika z 35 metrów zapewnił bym lepsze wsparcie niż to m60 :P
Krabii 06.09.2011, h. 06:40 Krabii
Z tą M60 myślę, że do wymiany gumka, lufa i ogólne doszczelnienie i powinno być ok. W końcu to chińczyk, więc nie wiem czego się spodziewaliście.
Ryba1993 06.09.2011, h. 07:29 Ryba1993
Moje M60E4 z wyminioną gumką i lufą madbull oraz tyningiem do 550FPS jest świetnym upakarzaczem snajperów z SR czy innymi SWD.
Jak na auto z tego walisz to gratuluje. Równie wielke gratulacje dla orgów imprez na które wpuszczają Cię z takim sprzętem na auto....
Raistllin 06.09.2011, h. 10:06 Raistllin
hmhm troche przesadziłes ale ok kazdy lubi cos innego....
widmo 06.09.2011, h. 16:00 widmo
A się przejmujecie dzieciakiem FPS-iakiem :P
Aliant 06.09.2011, h. 17:29 Aliant
A ja mogę tylko mieć nadzieję że cię na tą M60VN nie stać :)
Venom2 06.09.2011, h. 18:26 Venom2
Km musi mieć moc do pokrywania dużego terenu.Cóż może po prostu macie za małe doświadczenie w AS żeby posługiwać się taką mocą.
Ryba1993 06.09.2011, h. 20:30 Ryba1993
Nie no jasne zgadza się, idealny wręcz do CQB,
Raistllin 07.09.2011, h. 06:59 Raistllin
ajgor_aa 06.09.2011, h. 10:33 ajgor_aa
Ten ludzik z M60 to powinien na dietę przejść... Typowy asgej :D

Co do 60tki... beznadzieja.
kebzadnb 06.09.2011, h. 10:40 kebzadnb
M60 550 fps ? to rozumiem że poniżej 25 metrów masz coś na blisko bo to dosyć sporo jak na tryb auto.
kachniar 06.09.2011, h. 18:26 kachniar
M134 CAW.

jak dla mnie too nic ciekawegoo 
sieje kulkami i nic więcej .
Perski102 06.09.2011, h. 19:23 Perski102
M134 - armageddon !!!! ;)
Crandall 06.09.2011, h. 19:33 Crandall
Gadu gadu a pan z M60 cały czas trzyma palec na spuście.. Chociaż przy stockowych osiągach nie ma strachu :]
Lupuss 06.09.2011, h. 22:10 Lupuss
Ktoś skręcił na podwórku trójnóg i strzela do dywanu, no poprostu super...
Fenris_pl 07.09.2011, h. 14:02 Fenris_pl
Witam ,

dajcie już na luz z tymi lamentami jak ktoś ma więcej niż 450. Ciekawe ile razy faktycznie mieliście kontakt face 2 face z replikami po 500+ na dyście poniżej 30m? Ja całkiem sporo i prawda jest taka , że dużo wicęcej szkody potrafi narobić koleś ze stockiem TM , bo wychodzi z założenia "mam tylko 350 , podejdę bliżej i walne fullauto tak dla pewności" , niż taki snajper/wsparcie mający 500-600 na spuście. Różnica w odczuwanym bólu też jest znikoma między takimi replikami na 30m. Dlatego przestańcie krytykować ludzi , którzy mają więcej niż Wy i się z tym nie kryją.
tylko ze my mowimy o kaemiście a nie o snajperze więc dostanie 10 kulek serią "bo przeciez bron wsparcia" 500fps NIE jest fajne
minus25 09.09.2011, h. 18:24 minus25
ADI1992 08.09.2011, h. 19:56 ADI1992
Przyznaję prawdę Fenris_pl sam miałem kontakt z 500+ i nie było wcale ciekawie ... M60 beznadzieja jak dla mnie a M134 no to .. już roobi wrażenie
kocotgrz 08.09.2011, h. 20:25 kocotgrz
A&K M60VN i mamy deszcz kulek na strzelance :-) tylko jaki twardziel przyzna się że dostał ?
JohnnyMaczeta 10.09.2011, h. 16:46 JohnnyMaczeta
Stockowe M60 wydaje się beznadziejne na dystansie 120ft (40m) o ile dobrze to zrozumiałem kulki ledwo dosięgają celu a ktos w mundurze może wogóle tego nie poczuć... bez tuningu to będą zmarnowane pieniądze :/