Daj cynk
Reklama

Aktualności

Bell full metal M1911

Aktualności, 07.05.2008, h. 12:15, dodał: Promant
20

Na rynku pojawiła się replika full metal EG723 firmy BELL czyli pistolet Colt M1911.



 

 

 

 

Replika Bell'a, typu gas blowback, oparta jest na poprzedniej wersji tego pistoletu, wykonanej z ABSu. Producent zastąpił w nowej replice zamek i szkielet z tworzywa elementami metalowymi. Metalowa jest oczywiście również lufa zewnętrzna. Replika posiada oznaczenia oryginału, a każdy egzemplarz posiada indywidualny numer seryjny.

 

 

Replika jest w pełni kompatybilna z modelami Tokyo Marui. Prędkość wylotowa na 0,2BB waha się w granicach 260fps. Jest to edycja limitowana. W chińskich sklepach sprzedawana jest w cenie 50USD.

 

Źródło: http://airsoft-news.eu/

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Jangi 07.05.2008, h. 12:29 Jangi
Jaaaa... Chińskie firmy wypuszczają teraz limitowane wersje...
Guest (ID:6452) 07.05.2008, h. 12:38 Guest (ID:6452)
Jeśli bedzie tak lipny jak ABSowy to dziękuję :/
Gogin 07.05.2008, h. 12:48 Gogin
"Jest to edycja limitowana."

Nawet limitowaną szit walizkę dostajemy w zestawie... ;]
Promant 07.05.2008, h. 13:40 Promant
No, Chińczycy zaczynają się cenić... niedługo pewnie nawet ceny zrównają z zachodem
Guest (ID:6452) 07.05.2008, h. 13:42 Guest (ID:6452)
ALe jakość nie bardzo :/
happy 07.05.2008, h. 14:07 happy
jaką przewidujecie cenę w polskich sklepach ? ja stawiam na 300 zł na początek, potem spadnie ze względu na jakość, chyba, że Bell zrobił coś z zaworami do magazynków, które w absowym padają także te wymienione.
Kondor220V 07.05.2008, h. 15:04 Kondor220V
Limitowana do roku 2060 albo w ilości 20000000000000 sztuk. Oto co znaczy chińskie "limitowanie" (liczby czysto przykładowe)
PiterTKD 07.05.2008, h. 15:23 PiterTKD
Gdzieś tak ta cena bedzie. Może taniej z 250 zł (bo chińskie;) 50 USD to tak ze 200 zeta odjąć cenę hurtową plus koszty importu
Kriseq 07.05.2008, h. 16:44 Kriseq
200-250 złotych. To ja wolę dołożyć 30 złotych i mam KSC-KWA...
redhiney 07.05.2008, h. 17:23 redhiney
(...) 50 USD to tak ze 200 zeta (...)

Albo nieznajomość kursu USD albo matematyki. O ile mnie pamięć nie zawodzi to 50 x 2,2 to jest jakieś 110 a nie 200. 200 to będzie z transportem i cłem pewnie.
Kajor 07.05.2008, h. 19:40 Kajor
It's time for the Revolution!
Mam cichą nadzieję, że kolejna generacja chińskich gaziaków okaże się obiektem wartym zakupu.
MaxXxi47 07.05.2008, h. 20:03 MaxXxi47
A ja widzę pewną prawidłowość. Najpierw były sprężynki ... Jakieś tam AK z Cymy i Strzelby, potem, AEGi - AK47 i się posypało z resztą a teraz przyszedł czas na Gaziaczki.
Mnie to w sumie cieszy ... jak ktoś chce kupi KSC, jak ktoś lubi wypełniacze kabury które od czasu do czasu wyplują kulkę (czasem nawet ładnie) to kupi Chiński wyrób.

Simple

P.S
mam nadzieję że ta edycja będzie na tyle limitowana że zdążę zebrać na niego kasę
P.S2
Z mych zawiłych teorii wynika ze gun w Polsce będzie kosztował "około" 259zł z groszami.
Woody 07.05.2008, h. 21:08 Woody
Przyznam szczerze: NA TO CZEKAŁEM!
Mam chińskiego Colta, i nie zawacham się go kupić! Pozostaje tylko kwestia ceny
I3ongo 07.05.2008, h. 22:22 I3ongo
najlepiej niech wypuszczą konwersję full metal do eg720, byłoby ekstra ;p
AirBorne 07.05.2008, h. 23:29 AirBorne
Kuuurde a 3 dni temu kupiłem z ABSu... niech to szlag.
Minion 07.05.2008, h. 23:54 Minion
Maxxxi47, spokojnie, to jest pewnie limitowana wersja, ale zgodnie ze standardami chińskimi czyli nie np 20mln, a 1mln sztuk.
Km@ciej 08.05.2008, h. 00:01 Km@ciej
ja tam mam .45tke WE i nie narzekam, jedynie brak oznaczeń, ale sieje pięknie i pięknie wygląda i cała z metalu, polecam
Ivanhoe 08.05.2008, h. 01:41 Ivanhoe
$50? Biorę dwa!
Andrzej25 08.05.2008, h. 09:29 Andrzej25
Kupię go dla samej metalowej konstrukcji i oznaczeń. Do tego jeszce tylko drewniane okładziny chwytu... Może nawet nie strzelać