Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Świat, 03.09.2011, h. 21:15, dodał: Promant
16

RedWolf Airsoft: pistolet Socom Gear Double Star już w ofercie. King Arms: akumulator 14.8V 1100mAh 15C Lithium. RedWolf Airsoft: video prezentacja pistoletu Socom Gear Gemtech Oasis.

 



RedWolf Airsoft włączył do oferty, prezentowany już we wcześniejszych newsach jako prototyp, pistolet gas blow back Socom Gear Double Star. Replika licencjonowana, full metal, generuje prędkość początkową 300fps. Długość: 234mm. Waga: 966g. Pojemność magazynka: 15BB. Zasilanie: green gas / top gas. Cena: 145USD.

 

 

SG-DSCP01-3L.jpgSG-DSCP01-1L.jpgSG-DSCP01-2L.jpgSG-DSCP01-4L.jpgSG-DSCP01-5L.jpgSG-DSCP01-6L.jpgSG-DSCP01-7L.jpg

 

 

Firma King Arms wprowadziła do oferty nowy akumulator dzielony: 14.8V 1100mAh 15C Lithium. Posiada on srebrne okablowanie. Wymiary obu części są identyczne: 102 x 20 x 12mm.

 

 

ka-bat-54.jpg

 

 

Firma King Arms oferuje również nowy układ zabezpieczający (odcinający) 14.8V do akumuatorów LiPo.

 

 

ka-bat-55.jpgka-bat-55a.jpg

 

 

RedWolf Airsoft zamieścił video prezentujące pistolet NBB Socom Gear Gemtech Oasis.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.kingarms.com

www.redwolfairsoft.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Ajsquad 03.09.2011, h. 21:39 Ajsquad
na penis komu akumulator 14 volt w replice??
yyy dla dobrego ROF-u na mocnym springu
Ryba1993 03.09.2011, h. 21:42 Ryba1993
żeby mieć dobry rof na mocnym springu potrzeba natężenia a nie napięcia. Jako że ten pakiet ma tylko 15C co daje 16,5A to dużo nie pociągnie.
lisudml1991 04.09.2011, h. 02:37 lisudml1991
Prąd daje moc, a napięcie szybkość. Druga sprawa iż prąd zalezy od napięcia i obciążenia. jak nie masz wystarczającego pradu to wyższae napięcie ci nie pomoże, ale ROF zależy tylko od napięcia
l_isek 04.09.2011, h. 11:39 l_isek
wiesz... jak masz mniejsze autko albo motor podpinasz zamiast rozładowanego akumulatora i odpala ;D
Wielki151900 10.09.2011, h. 09:53 Wielki151900
Albo do tortur podczas treningu :D
Ajsquad 10.09.2011, h. 12:05 Ajsquad
vandal7 04.09.2011, h. 10:02 vandal7
jak dla mnie 400 fps w pistolu czyni go bezużytecznym
Bo? Przecież ludzie nie kupują replik ASG tylko do strzelania do ludzi w łikendy. Słyszałeś może kiedyś o ersoftowym Danie Wessonie?
Mati13k 04.09.2011, h. 11:03 Mati13k
monsta 04.09.2011, h. 11:09 monsta
"(...)Danie Wessonie" z którego wiele osób strzela do innych : D
to jest nic do mich 500fps z beretki ;)
GERALT 04.09.2011, h. 11:56 GERALT
Ruger SuperHawk 570FPS pozdrawia z mojej szafki ;)
MrJelly 04.09.2011, h. 13:45 MrJelly
"(...)Danie Wessonie" z którego wiele osób strzela do innych : D

 Chyba wielu debili.
Promant 04.09.2011, h. 19:24 Promant
vandal7 04.09.2011, h. 12:46 vandal7
no nie słyszałęm a czemu ... kurcze no można, tylko jak tak to chyba lepiej już wiatrówke, ale fakt .... co kto lubi :) , też lubie rużne nietypowe rzeczy ;p
możesz uwierzyć że powyżej 10m nikt nie narzeka na trafienie z Dan Wessona, dobry na broń główną, wiatrówka w przeliczeniu na nasze miała by grubo ponad 1000 jeśli dobrze pamiętam wyliczenia.
Landsil 04.09.2011, h. 14:14 Landsil
Mendi 05.09.2011, h. 11:06 Mendi
WIatrówki też różne są, zależnie od ceny - to mają od 200 do 400m/s (lub więcej), czyli w przybliżeniu od 670fps do o ho ho albo jeszcze więcej....Jak dla mnie ten socom to fajny bajer, ale niepraktyczny - na główną za bidny, na boczną za mocny. Ot taki pistolet do postrzelania w puszki.
na 0.5 grama- 670 fps
na 0.2 okolo 1000
mokular 06.09.2011, h. 02:02 mokular