Daj cynk
Reklama

Aktualności

T86 - replika tajwańskiej M-ki

Aktualności, 07.05.2008, h. 12:10, dodał: Promant
16

Producent z Tajwanu, firma Lih Yng, która specjalizuje się w produkcji replik broni szturmowej używanej przez jednostki wojskowe na Tajwanie wprowadziła na rynek replikę T86 Compact.



 

 

 

 

Dla wszystkich osób szukających nietypowej wersji "emki", różniącej się choć trochę od amerykańskich, ciekawą propozycją może być nowy produkt firmy Lih Yng. Specjalizuje się ona w produkcji airsoftowych replik broni używanej przez jednostki wojskowe na Tajwanie oraz obecnie także przez Chiny.

 

 

Ostry odpowiednik T86 Compact, ukazany na zdjęciu z podwieszonym granatnikiem, to broń wprowadzona do służby w 2000 roku i używana przez jednostki Republiki Chin oraz Jordan. T86 jest etatowym wyposażeniem Zespołów Wysadzania Podwodnego marynarki wojennej Chin. Broń znajduje się także na wyposażeniu jordańskich jednostek specjalnych, ale używa jej również "gwardia pałacowa" tego kraju.

 

 

Jest to wprawdzie kolejna replika z rodziny "M", ale w tym przypadku rdzennie chińska, a tym samym nie można po raz kolejny stwierdzić, że Chińczycy "znowu coś sklonowali".

 

Źródło: airsoft-news.eu/news.php?0">http://airsoft-news.eu/

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Gogin 07.05.2008, h. 12:43 Gogin
"...nie można po raz kolejny stwierdzić, że Chińczycy "znowu coś sklonowali"."

Wprost niesamowite . Choć nie przepadam za serią eM-ek to ta nie wygląda tak najgorzej .
Promant 07.05.2008, h. 13:47 Promant
Jak na Chińczyków to tak: to jest niesamowite. Ich własna emka i jej replika, więc nie jest to klon repliki innego producenta.
Jackall37 07.05.2008, h. 13:57 Jackall37
Das ist ausgezeichnet !!!
Dudisko 07.05.2008, h. 14:14 Dudisko
Takie średnie, ale po dodaniu granatnika wygląda świetnie
LeXy_ey 07.05.2008, h. 14:29 LeXy_ey
kolejna inaczej upstrzona emka, no ileż można!:/
shank 07.05.2008, h. 14:34 shank
mozna rzec - skopiowali swoja wlasna skopiowana emke, niezle
kydrys 07.05.2008, h. 15:15 kydrys
Całkiem spoko ten chwyt przedni, no no...
PiterTKD 07.05.2008, h. 15:17 PiterTKD
Ciekawie się ta emka prezentuje. Takie M4 z przednim chwytem coś tak jakby z M16 A1 wyjętym. No i bardzo interesujący tłumik płomienia
rogieroger 07.05.2008, h. 16:33 rogieroger
A mi się najbardziej podobają te bliki na czarnym tłumiku płomienia i muszce
Germ 07.05.2008, h. 17:59 Germ
$3
Popatrzcie na zdjęcia. Widzicie tam z granatnikiem. Po tym porównajcie ze zdjęciem tutaj.
To powiedziałem ja, czternastoletni szkolny spec od spraw technicznych broni ostrej i ASG, który nie był na ŻADNEJ strzelance.
MaxXxi47 07.05.2008, h. 20:19 MaxXxi47
Dlatego też ... "Ostry odpowiednik T86 Compact, ukazany na zdjęciu z podwieszonym granatnikiem, to broń..." nie zwracasz uwagi na SZCZEGÓŁY !



Wolę Type 97 albo chociaż 56
Promant 07.05.2008, h. 22:06 Promant
Germ, przyłóż się raczej, specu, do główkowania w szkole - bo tu Ci nie wychodzi.
tzenth 09.05.2008, h. 16:02 tzenth
Wlasnie dlatego 14 letnie "chlopczyki" jak on nie powinni sie pchac w takim wieku do asg... bo nie maja pojecia. Najpierw nie ch sie szkola zajmie, czytac nauczy a potem zacznie cos w kierunk asg robic.
kamikadze73 09.05.2008, h. 20:51 kamikadze73
Do tzenth: dlaczego twoim zdaniem chlopcy w wieku 14lat umiejacy czytac z wielka pasjo do asg nie mogo sie w to bawic???!!!!
Promant 09.05.2008, h. 22:44 Promant
Bo powinni najpierw, tak jak również Ty niestety, nauczyć się pisać poprawnie w języku ojczystym.
Poza tym wiek asg, na tym portalu i forum, jasno określa PASG.

I proszę nie pisać więcej takich komentarzy - to nie jest dyskusja o wieku w asg.
gross 13.05.2008, h. 10:49 gross
Nie kłóćcie się! Najzabawniejsze jest to, że ta eMka ma TŁOK GAZOWY a amerykańskie nie HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAH Stoner jarał trawuli zdecydowanie za dużo