Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości Guay Guay 2008

Aktualności, 30.04.2008, h. 18:03, dodał: Promant
32

W zapowiedziach Guay Guay na rok 2008 pojawiły się, obok wspominanego wcześniej AKMS oraz AIMS, nowe produkty: MP5A5 z rozkładaną kolbą oraz tłumiki dźwięku dedykowane do repliki SCAR.



 

 

 

 

 

Guay Guay nie spoczywa na laurach. Wiadomość o przygotowywaniu do wprowadzenia na rynek repliki AKMS zelektryzowała wszystkich fanów AK. Podobnie ciekawie prezentuje się replika AIMS tej firmy. Zapowiedzi uzupełnia informacja o nowej MP5A5 w wersji z kolbą rozkładaną (wysuwaną) oraz oferta tłumików do wersji SD repliki SCAR.

 

 


 

 

Tłumiki oferowane będą w 2 wersjach: oryginalnej i "US type". W kolorze czarnym i pustynnym.

 

 

"Rumuński" AIMS na zdjęciach prezentuje się bardzo efektownie, jakkolwiek zastanawiające jest: dlaczego widoczne na zdjęciach body repliki ma rosyjskie oznaczenia nastaw selektora ognia ;). Czyżby niedopatrzenie producenta?

 

 

Źródła:

- http://airsoft-news.eu/

- http://b2b.guay2.com/

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Gogin 30.04.2008, h. 20:26 Gogin
Trzeba im przyznać, że tłumiki wyglądają bardzo ładnie, ale kto zwraca na takie szczegóły uwagę ? Ważne by tłumił
Kamzi_909 30.04.2008, h. 20:40 Kamzi_909
gogin1 - prawda , codo tego AIMS'a to może body delikatnie zmodyfikowane ma od wersji RK.
trolik93 30.04.2008, h. 21:07 trolik93
mi sie nie podoba aims jakos dziwny
Goose 30.04.2008, h. 21:49 Goose
Ciekaw jestem czy jakośc odwzorowania i wykonania AKMS przebije "standard" VFC
Paciek 30.04.2008, h. 22:16 Paciek
A gdzie FAMAS? Już drugi rok czekam
Krakatau 30.04.2008, h. 22:41 Krakatau
Przepiękna mp5, nie mogę się doczekać
BoleslawW 30.04.2008, h. 22:47 BoleslawW
heh ja czekam na SWD w wersji elektrycznej...
K0T 01.05.2008, h. 00:32 K0T
Ale AK-47u albo Specnaz już im się nie chciało zrobic!
men3L 01.05.2008, h. 09:51 men3L
Może dlatego, że takie karabiny nie istnieją ?

Wracając do tematu, ładne kałaszki
Dragunow 01.05.2008, h. 10:59 Dragunow
Kocie żebyś wiedział że specnaz jest w drodze (robi się) XD
Beter45 01.05.2008, h. 11:30 Beter45
Kiedy doczekam się PK w wersji Air Softowej ablo UKM-a ?
Kamil 01.05.2008, h. 12:34 Kamil
Co to jest AK-47U (albo niejaki "specnaz")?

I kiedy ktoś wreszcie zrobi WSS???
hellmans 01.05.2008, h. 13:13 hellmans
Paciek, jest chiński famas, miałem w rękach i powiem że jest git a co najważniejsze silnik jest w wersji short!
men3L 01.05.2008, h. 15:27 men3L
Wam by dali T55, Blachowk'a i M901 i będziecie marudzić, dlaczego nie ma Barbi w różowych włosach i Kena w pantoflach, ludzie zmiłujcie sie..
Link 01.05.2008, h. 23:08 Link
Nie wiem jak dla Was ale według mnie ten aims jest śliczny...

Już sobie wyobrażam jakby świetnie wyglądał z półrocznym porysowaniem.
Kamil 02.05.2008, h. 00:54 Kamil
Menel - ale nam nikt nic nie daje, za to się płaci
Promant 02.05.2008, h. 12:16 Promant
Szkoda tylko, że robią rumuński AIMS, a oznaczenia body sowieckie.
LogaN 02.05.2008, h. 23:12 LogaN
Szkoda, że nie dali foty tego AIMS'a z rozłożoną kolbą, bo jakoś nie umiem tego sobie wyobrazić, a jestem ciekaw jak wygląda

"heh ja czekam na SWD w wersji elektrycznej..."
Jest chiński z JG na bazie betki specnaz (za bodajże 400 zł)
Link 03.05.2008, h. 08:50 Link
Trudno, żeby ktoś nie wiedział, że jest chiński "SWD".

Tylko my czekamy na prawdziwe odwzorowanie, a nie skrzyżowanie kałacha z SWD w efekcie czego powstało coś podobnego do SWD.
El_QuaQ 03.05.2008, h. 09:30 El_QuaQ
Ja tam czekam na porządną Replikę H&K 21... (G8 7.62 x 51 NATO)...
Promant 03.05.2008, h. 10:35 Promant
Z rozłożoną kolbą wygląda tak samo jak mój AIMS74
:
$3
Link 03.05.2008, h. 11:50 Link
Pormant, Twój wygląda super.

Ale nie sądzisz, że jest jakiś taki za mało porysowany? : P
Promant 03.05.2008, h. 13:26 Promant
Luzik. "Zużyje się w praniu" - moje poprzednie AK bardzo ładnie się poprzecierały w sposób naturalny. Zresztą mam już kilka replik w różnym stanie zużycia; tak jak ten 74 :
$3
Link 03.05.2008, h. 21:18 Link
Ten już wygląda bardziej, że się tak wyrażę nie po polsku "kałachowo".

Swoją drogą kiedyś widziałem, jak jakiś koleś pilnikiem poprzecierał swoją emkę żeby wyglądała na używaną... Efekt przemilczę.
jason.jerusalem 04.05.2008, h. 12:23 jason.jerusalem
Może robię offtop ale nie mogłem się powstrzymać
Link zobacz to: $3
A teraz niespodzianka, to plastikowe body src
Wyborowiec 04.05.2008, h. 20:23 Wyborowiec
Ludzie w końcu mam (nie wiadomo jakiej firmy ale pewnie chińczyk) famasa
$3
Promant 04.05.2008, h. 21:19 Promant
Czy to jest news o famasie? Albo o "chińczykach"?
Wyborowiec 04.05.2008, h. 22:42 Wyborowiec
Raczej o famasie ale o chińskim nie xD
Link 04.05.2008, h. 23:28 Link
Chiński za 600, a Marui za 700... wybór jest chyba oczywisty...
Promant 05.05.2008, h. 00:16 Promant
I tyle o czytaniu ze zrozumieniem...
Link 05.05.2008, h. 11:51 Link
jeśli offtop tak Ci przeszkadza zawsze możesz go usunąć

Albo dać jakiegoś news'a o tym famasie.
Promant 05.05.2008, h. 21:52 Promant
Najpierw musiałoby być jakieś info o tym famasie, bo póki co to nie wiadomo nawet co i jak, ani skąd.
A offtop to offtop i regulamin jasno to określa.