Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowa replika na rynku: Avalon Galil

Aktualności, 29.04.2008, h. 20:59, dodał: Promant
19

Sklep WGC wprowadził do swojej oferty, na razie jako pre-order, replikę AEG karabinu Galil. Avalon Galil jest, pomijając okładziny, w pełni stalową konstrukcją. Oferowany jest w cenie 700$.



 

 

 

Pojawienie się na rynku full steel aeg - repliki karabinu Galil, w cenie 700 dolarów, ucieszy wielu miłośników tego karabinu, dla których nieosiągalne były dotąd, dwukrotnie droższe, konwersje Inokatsu. Replika posiada drewniane okładziny, GB w wersji 3 i przystosowana jest do baterii typu stick. Prędkość wylotowa na 0,2BB oscyluje w granicach 310-330fps. Sprzedawana jest z magazynkiem hi-cap o pojemności 400BB.

 

 

 

Długość: z kolbą złożoną 752mm, całkowita 956mm. Waga: 5020g. Zalecana bateria: 8,4V/9,6V.

 

Źródła:

- pidżefjat (i HateMe ;)) na wmasg.pl/forum/index.php?showforum=187" target="_blank">Forum WMASG (Nowości)

- http://www.wgcshop.com/

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
eans 29.04.2008, h. 21:23 eans
zapowiada sie ciekawie
Codename666 29.04.2008, h. 21:23 Codename666
Super produkt, super cena jak dla mnie nieosiągalny
kamuli9 29.04.2008, h. 21:44 kamuli9
Dorodne :]Tym bardziej ze full-steel
Kamzi_909 29.04.2008, h. 21:51 Kamzi_909
Galil ... mniam, poczekam na clona WwCh
Bartolo76 29.04.2008, h. 21:53 Bartolo76
No piękny jest, czekam na premierę w UK i ciekaw jestem ceny w GBP.
thorien 29.04.2008, h. 22:57 thorien
Nareszcie fani Israel Army i Mosadu mają coś dla siebie, chociaż oprócz tego "emkokałacha" mogli by zrobić Tavora
Belmondo 29.04.2008, h. 23:41 Belmondo
Fani IA, Mossadu i ... CS'a . Kurcze, ładnie się na fotkach prezentuje.
Nanteris 30.04.2008, h. 07:50 Nanteris
Piękny w swojej brzydocie
dzanas 30.04.2008, h. 09:48 dzanas
powiem tylko tyle.......miodzio
men3L 30.04.2008, h. 10:11 men3L
Jest na co zbierać Nasz kochany $ stoi po 2,20 więc kwota nie jest taka przerażająca
Nanteris 30.04.2008, h. 11:43 Nanteris
nom plus cło...
PeePee 30.04.2008, h. 18:14 PeePee
Cło to nic.
22% Vatu - to już coś.
grzesio93 30.04.2008, h. 20:27 grzesio93
ja jak zprawdzam to dodaje do watu clo i inne takie rzeczy czyli ok 25% ;]
Mark99 30.04.2008, h. 21:01 Mark99
Zanim w Polsce go zaczną sprzedawać to na rynku będą co najmniej 3 klony chińskie.

Czyli 700 dolców po 2.20 to 1540zł.

Plus te 25% czyli dwa kawałki trzeba wyłożyć.No ale wydaje się że warto.
Promant 30.04.2008, h. 22:54 Promant
Niedługo będzie aeg Galil cyberguna, wystarczy zmienić czarny plastik na drewno i może jakiś upgrade. 700 dolców za to nie wyjdzie.
SoP-PeL 01.05.2008, h. 00:34 SoP-PeL
Stal to też nie będzie
Promant 01.05.2008, h. 01:57 Promant
No nie będzie. Stal można mieć jak się chce wydać 700 albo 2x tyle na Inokatsu.
HateMe 01.05.2008, h. 09:05 HateMe
Musi być mój. Tylko niech robią też magi do Galila, w mordę kopane, bo wszystkie zapowiadane na chwilę obecną są na magi do AK...

Promant, wywołałeś uśmiech na pyzatej buzi dziecka - Dzięki.
Promant 01.05.2008, h. 11:01 Promant
Na zdjęciach z IWA CG Galil ma faktycznie mag AK, ale z tego co mi mówiono to CG zapowiada docelowo właściwy magazynek.
$3