Daj cynk
Reklama

Aktualności

Classic Army - HK416 i G36C

Aktualności, 29.04.2008, h. 23:31, dodał: Promant
19

W ofercie StormTec Shop pojawiła się limitowana seria replik Classic Army: HK416 oraz G36c z licencjonowanymi oznaczeniami. W kwestii licencji na oznaczenia ma tu swój udział Umarex, co również najwyraźniej przekłada się na cenę replik.



 

 

 

 

 

 

 

Repliki CA oprócz oznaczeń charakteryzują się również wysoką jakością wykonania. HK416 o prędkości wylotowej 330fps, wykonany w wersji full metal, posiada funkcjonujący bolt catch i rączkę przeładowania. Według informacji sklepu: CA zastosowało w tej replice system blow back, który imituje realistyczny ruch jak w oryginale - przy każdym strzale: do przodu i do tyłu (w przeciwieństwie do krótkich "cofnięć" przy BB innych producentów). Cena repliki 499,95 EUR.

 

 

G36C, o identycznej prędkości wylotowej, z GB V3 i 7mm stalowymi łożyskami kosztuje 329,95 EUR. Body repliki zostało wzmocnione włóknem szklanym.

 

 

Źródła:

- airsoft-news.eu/news.php?0">http://airsoft-news.eu/

- http://www.stormtec.com/

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Makaveli_89 30.04.2008, h. 11:27 Makaveli_89
No niezle Ca sie postarało =D
Przemalek 30.04.2008, h. 11:55 Przemalek
Za tą cenę, to nawet DE by się postarało
Gogin 30.04.2008, h. 13:39 Gogin
BB na pełnej długości ? Kuszące Szkoda, tylko że wersja C
choisen 30.04.2008, h. 15:45 choisen
Chwileczkę, bo teraz zastanawiam się, czy dobrze wyczytałem. BB jest w HK416 czy w G36c? Bo jest napisane: "HK416 o prędkości wylotowej 330fps CA zastosowało w tej replice system blow back.
Bo jakoś nie wierzę w BB w Giecie...
Promant 30.04.2008, h. 16:17 Promant
Informacje na temat blow back podane są dla repliki HK416, przy G36c nie dali takiej informacji więc prawdopodobnie ta replika nie ma BB.
Link 30.04.2008, h. 19:21 Link
Cena jest zabawna...
murek94 30.04.2008, h. 21:38 murek94
HK to moje ulubione
lup 30.04.2008, h. 22:15 lup
Mi się coś wydaje, czy tam coś jest nie tak na tej fotce z tym 416?
Promant 30.04.2008, h. 22:48 Promant
A możesz zdradzić co jest nie tak?
Andrzej25 01.05.2008, h. 09:50 Andrzej25
Siadłyby jakieś dokładniejsze fotki, bo na tych malutkich niewiele widać
Promant 01.05.2008, h. 10:56 Promant
Zwróć się do producenta, bo sklepy udostępniają tylko takie.
lup 02.05.2008, h. 15:40 lup
Np. dół połączenia przedniego chwytu z body. Pin chyba powinien przechodzić przez chwyt a nie, że jest szpara między chwytem a samym body?
Dyger 02.05.2008, h. 20:48 Dyger
Racja. w moim VFC tak właśnie jest.
lup 02.05.2008, h. 22:43 lup
Trochę większe fotki są na stronie stormtecha.
pidzejfat 06.05.2008, h. 11:09 pidzejfat
Yyy, ale co jest nowego w G36c z CA?
Przecież jest już dostępny od dawna ten sub-karabinek.
Promant 06.05.2008, h. 17:18 Promant
Hmm nie jestem fanem G36, ani CA, ale jakoś nie słyszałem żeby ta replika miała wcześniej body z włóknem szklanym.
pidzejfat 06.05.2008, h. 21:17 pidzejfat
A właśnie z tego co pamiętam CA się chwaliło wcześniej już swoje wzmacniane body włóknem szklanym.
Promant 06.05.2008, h. 22:37 Promant
Cóż, skoro wyszła w serii "no compromise" to musi się różnić wykonaniem, czy oznaczeniami, ale więcej szczegółów nie znalazłem.
zombie_snake 14.05.2008, h. 11:06 zombie_snake
Wiadomo może czy te repliki pojawią się w Polsce?