Daj cynk
Reklama

Aktualności

WE Mk12 Mod 0 GBBR

Aktualności, 24.08.2011, h. 21:32, dodał: Promant
14

WE Mk12 Mod 0 GBBR. Czyżby następny produkt firmy Wei-Tech?



Gunfire.pl zaprezentował fotografie repliki gas blow back WE Mk12 Mod 0 Special Purpose Rifle. Podano informację, że nowy produkt firmy Wei-Tech wkrótce trafi na rynek.

Informacja Gunfire.pl wzbudziła zdziwienie na niektórych forach i stronach serwisów informacyjnych za granicą, gdyż nie ma jak dotąd żadnych informacji ze strony producenta na temat prezentowanej repliki. Nie opublikowano oficjalnie zdjęć prototypu ani filmu video na kanale youtube. Gunfire.pl potwierdza jednak na swojej stronie FB, że jest to produkt WE choć nadal brak szczegółowych informacji na jego temat - nieznana jest także dokładna data premiery rynkowej. Natomiast same zdjęcia to "przeciek".

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.gunfire,pl

Ocena wszystkich (4.50, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Krepel 24.08.2011, h. 21:55 Krepel
Ogółem (prócz kolby) ładna :)
ogólnie poza kolba z wyglądy to standardowe SPR takie jak np. A&K
MyN3 25.08.2011, h. 00:39 MyN3
kolba SPR i piszesz że brzydka ... nie ogarniam ...
old 26.08.2011, h. 00:02 old
No mi osobiście z tą  kolbą się nie podoba, wolabłbym zwykłą jak w M16. Po prostu nie na mój gust :)
Krepel 26.08.2011, h. 10:37 Krepel
To nie kolba SPR, tylko Magpul PRS. Kolba SPR, to zwykła, stała kolba od M16.
niedzwiedziek51 26.08.2011, h. 20:40 niedzwiedziek51
Tofikos 24.08.2011, h. 21:59 Tofikos
No ładnie. Mk12 gas blow back. Do tego karabiny WE i ich modyfikacje od Ra-tech zdają się być coraz lepsze. Czyżbyśmy wkraczali w erę w której będzie można złożyć konkretny karabin snajperski GBB? hmmm... marzy mi się coś w tym systemie, ale... Niech zrobią SWD :DSwoją drogą to coraz nowsze wieści o coraz nowszych projektach WE, a tu człowiek (mówię za siebie) kilka razy dziennie wchodzi na WMASG wyczekując wieści o ich AK
Kiedy pojawią się dalsze informacje o AK GBB WE, będą też na WMasg.
Promant 24.08.2011, h. 23:03 Promant
Nath 24.08.2011, h. 23:23 Nath
Ciekawe jak jakościowo będzie stała ta replika. Nowe produkty WE (Gietka, M14) są super, ale starsze jednak dość dziadowe :(.
johny1mob 25.08.2011, h. 01:52 johny1mob
Gunfire podawał także info o Mk12 od VFC miło by było gdybyście to też zamieścili gdzyż ich wersja zapowiada sieciekawiej(ze zdjęć) niż WE
Bocian 25.08.2011, h. 09:05 Bocian
sam chcę ze swojej Mki zrobić MK12 bo strasznie mi się ten karabinek podoba :)
mam nadzieję że pojawią się dedykowane konwersje to nie będę musiał kombinować z dorabianiem lufy ani przypasowaniem kolby :)
rozjeburda 25.08.2011, h. 15:51 rozjeburda
Da się dorwać gdzieś kopię takiej kolby do elektryka? Nie spotkałem się z nią jeszcze w żadnym sklepie