Daj cynk
Reklama

Aktualności

Konwersja Barrett M82A1

Aktualności, 29.04.2008, h. 21:53, dodał: Promant
24

Niedawne informacje na temat przygotowywanej europejskiej konwersji AEG/spring Barrett M82A1 znalazły swoje potwierdzenie w rzeczywistości. Ruszyła strona producenta konwersji. Produkcja w toku i przyjmowane są już zamówienia od klientów. W przygotowaniu także konwersja Barrett M95.



 

 

 

Konwersja Barrett M82A1 przystosowana jest do AEG lub replik sprężynowych. Można zastosować wewnętrzne części repliki AK [standard TM] i otrzymać pełnowartościowy AEG lub też całą górną część repliki VSR (po wyjęciu z łoża) w celu stworzenia wersji sprężynowej. W lufie zewnętrznej Barreta mieści się w tym przypadku cała lufa zewnętrzna VSR.

 

 

 

Konwersja przystosowana jest do GB V3, zalecana jest również instalacja komory HU typu AK. Jednak producent zapewnia, że pasować będą wszystkie jednoczęściowe komory HU - od M4, MP5, G3, a nawet, po lekkiej modyfikacji, od M14. W konwersji Barrett można zastosować dowolną lufę wewnętrzną od AEG - wchodzi do 800mm długości.

 


Lufa wewnętrzna w konwersji zamontowana jest jako swobodnie pływająca - czyli w żadnym punkcie nie styka się z body ani z lufą zewnętrzną.

 

 

Modułowa budowa i kompatybilność części wewnętrznych pozwala na dowolny tuning. Replika testowa producenta zbudowana na tej konwersji osiągała 560fps. Sprzedawany w cenie 950 USD KIT konwersyjny nie zawiera optyki prezentowanej na zdjęciach.

 

 


 

 

Opis techniczny konwersji:

- długość 1445mm,

- waga [z częściami wewnętrznymi] 9kg,

- stalowe body i aluminiowa lufa zewnętrzna,

- gumowa stopka kolby,

- stalowy bipod.

 

Filmy:

- http://www.youtube.com/watch?v=_M9vlxl3G2M

- http://www.youtube.com/watch?v=cGMWNFt_RXc

 

Według informacji na stronie producenta przygotowywana jest już konwersja Barrett w wersji M95.

 

Źródło: http://www.airsoft-barrett.fw.hu

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Kamzi_909 29.04.2008, h. 21:56 Kamzi_909
Duuużo osób czeka na tego AEG... w tym ja ;P, PS. gratuluję pomysłu na uniwersalną konstrukcję .
Tuksiak 29.04.2008, h. 22:06 Tuksiak
Tja.... I teraz bądź mądry i weź wybierz, jak nie eLka z ICS`a, to się barret objawił jak diabełek z pudełka... Zna ktoś numery na najbliższe losowanie dużego? Odpalam z 20 % .
Kondor220V 29.04.2008, h. 22:40 Kondor220V
Ani wersja spring ani elektryczna nie odzwierciedla działania oryginału (pół-automat) trochę niemrawo dla tych, co stawiają na realizm. A poza tym taki potwór to tylko dla szpanu chyba...
alamakota 29.04.2008, h. 22:44 alamakota
Ta konwersja z tego co wyczytałem umożliwia "zablokowanie" trybu ciągłego w AEGowej opcji. A poza tym ten potwór w wersji testowej miał 560fps i jak ujął to twórca: nikt nie chciał/bał się do niego zbliżyć.
Sajgonek 29.04.2008, h. 22:46 Sajgonek
Chciałem PSG kupić na jasień ale chyba zmienię plany
Świr 29.04.2008, h. 22:53 Świr
no właśnie, bo przecież o to chodzi w air sofcie, nieprawdaż? szpan i lans

hehehe, trochę panowie przesadzili z tym chwytem
thorien 29.04.2008, h. 22:54 thorien
Piękna broń. Obok WSS Wintorez i Pancor Jackhammera moje marzenie. Szkoda że konwersja jest z AK a nie z M16/M4, ciakawe jak rozwiązane są magazynki...
Promant 29.04.2008, h. 22:58 Promant
Ta konwersja ma tryb semi, jak ostry odpowiednik. Podstawowy kit nie zawiera bebechów więc można sobie zamontować co się chce w wersji V3. Magazynki widać trochę na filmikach.
Cyrek 29.04.2008, h. 23:07 Cyrek
I tak nie będzie taki fajny "armatowy" bez blow-backu. Nie ma co ukrywać, że nie jest to rpelika funkcjonalna jedynie droga zabawka także mogliby zrobić gazówkę z na prawdę mocnym BB.
thorien 29.04.2008, h. 23:09 thorien
Promant: Chodziło mi o pojemność, parametry i koszt magów
Cyrek:I papa mówimy w zimie. Jest już gaz Barrett. Zresztą większość snajperek to są "zabawki" bo dają niewiele większy zasięg i precyzję. Ale jest klimat i przednia zabawa, a to sie liczy;). I tak jest lżejszy niż oryginał

Przy okazji mogli by zrobić M82A3 a nie A1
thor_ 29.04.2008, h. 23:23 thor_
>"Ani wersja spring ani elektryczna nie odzwierciedla działania oryginału (pół-automat) trochę niemrawo dla tych, co stawiają na realizm."<

Możesz to rozwinąć?
Promant 29.04.2008, h. 23:40 Promant
Przy magazynku nie widzę raczej zębatki, więc jedno już wiadomo: nie jest to hi-cap.
El_QuaQ 30.04.2008, h. 04:42 El_QuaQ
Człowiek z zapałem mógłby stworzyć Potwora..... zamontować lufę 8mm wpakować Bebechy wiatrówki... Czyt. Zamek, Sprężynę,Tłok, cylinder..... odpowiednio przerobić wnętrze body... i wyjdzie.. ok Dziki pomysł... ale.. współczuł bym każdemu po drugiej stronie lufy....
Fall0ut 30.04.2008, h. 07:29 Fall0ut
wygląda po prostu przepięknie
przy takiej lufie skupienie i celność muszą dać o sobie znać
9 kg trochę przeraża, ale to w końcu karabin snajperski z prawdziwego zdarzenia
ilian 30.04.2008, h. 10:24 ilian
Policz sobie jaki musiałbyś mieć cylinder przy takiej lufie.
szasza 30.04.2008, h. 10:34 szasza
jak dla mnie wkładanie części od VSR lub AK to głupi pomysł, za mały zasięg. Po co nosić 9kg skoro dobrze przerobiony AEG Może mieć zasięg równy z twoim? Ja bym tylko klnoł na tego kloca&#8230; jednak gdyby odpowiednio popracować nad nim spędzić wiele godzin i wydać mnóstwo kasy można by osiągnąć coś sęsownego, pytanie tylko po co? Jak dla mnie szkoda zachodu&#8230;
Dragunow 30.04.2008, h. 14:23 Dragunow
Ale wygląda hmmm w sumie to wolałbym Dragiego. Albo pożądne m21!
Guest (ID:6452) 30.04.2008, h. 15:48 Guest (ID:6452)
Yeeeah coś dla mnie (posiadacza VSR). Boski!
trolik93 30.04.2008, h. 17:43 trolik93
szkoda że to tylko konwersja... chętnie bym z takiej postrzelał
K0T 01.05.2008, h. 09:22 K0T
Ja chcę to miec!!
djotto 01.05.2008, h. 17:20 djotto
piękna snajperka ciekawe ile mieści kulek? tylko te 9kg trochę zniechęca
Guest (ID:6452) 01.05.2008, h. 17:53 Guest (ID:6452)
chyba zachęca!
happy666 03.05.2008, h. 13:59 happy666
@ dexterkrak, w 100% popieram . Ciekawe czy zastosowanie lufy swobodnie plywającej bedzie miało tu jakieś znaczenie?

El_QuaQ, właśnie wyczerpałeś swój roczny limit kropek
kosciaty 10.07.2010, h. 16:27 kosciaty
Gdzie można coś takiego kupić?