Daj cynk
Reklama

Aktualności

Chiński producent LCT Airsoft

Aktualności, 28.04.2008, h. 09:59, dodał: Promant
13

Jak donosi Airsoft News.EU na rynku pojawiła się bogata oferta chińskiego producenta/dystrybutora produktów airsoftowych przeznaczonych do replik AK - LCT airsoft.



 

 

 

Strona dystrybutora prezentuje bogatą, bardzo interesującą ofertę - przede wszystkim części oraz zestawów konwersyjnych. W ofercie znajdują się konwersje do replik Tokyo Marui oraz szeroki wybór uniwersalnych KIT'ów do AK.

 

http://www.lctairsoft.com/kit_list.htm

 

Wśród oferowanych części można znaleźć takie smaczki jak zespół rury gazowej do AK47 z metalową, perforowaną nakładką.

 

 

Swoistą ciekawostkę wśród produktów LCT stanowi na pewno podstawa do M60.

 


 

Według informacji z Military blog LCT airsoft rozpoczął również, w marcu bieżącego roku, produkcję konwersji Galil do replik AK.

 

LCT airsoft zainteresuje przede wszystkim fanów replik z rodziny AK. Airsoft News.EU zapewnia, że wkrótce pojawią się bardziej szczegółowe informacje na temat tego producenta.

 

Źródła:

- http://airsoft-news.eu/news.php?0

- http://news.militaryblog.jp/

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Aliant 28.04.2008, h. 10:54 Aliant
Ładnie, ładnie. Widzę kolbę podobną do Berylowskiej i Tantala
Jangi 28.04.2008, h. 11:02 Jangi
I bardzo dobrze.
jason.jerusalem 28.04.2008, h. 13:19 jason.jerusalem
Ale tą stronę to oni muszą jeszcze dopracować
PiterTKD 28.04.2008, h. 14:46 PiterTKD
Ciekawie, ciekawie...
Mogliby tylko zrobić coś z tymi zdjęciami, bo fatalna jakość
Promant 28.04.2008, h. 15:11 Promant
Strona LCT to strona startowa, dlatego pewnie jeszcze niedopracowana, teraz można tylko czekać na dalsze, szczegółowe info i rozwój samej strony. Fotki na stronie są ok, niestety zdjęcia na blogu są kiepskie, stąd słaba jakość zdjęć Galil'a.
Wyborowiec 28.04.2008, h. 16:39 Wyborowiec
No i Bardzo DOBRZE w końcu!!!
men3L 28.04.2008, h. 16:43 men3L
No to chinole zabrali sie za Inokatsu
Dla nas bomba
melon 28.04.2008, h. 16:44 melon
Mmm, Galil wygląda ślicznie...chyba trza będzie w to zainwestować
kazik_ 28.04.2008, h. 17:27 kazik_
"No to chinole zabrali sie za Inokatsu"
Mi to wygląda na fabrykę z której korzystał Ting (RMW), Inokatsu i Guarder - nawet fotki są identycznie zrobione! Nie spodziewałbym się rewolucji cenowej.
Z co  wyszukalem w necie, to LCT bylo jednym z glownych podwykonawcow dla Inokatsu oraz dla Guardera. Najwidoczniej stwierdzili,ze pora zaczac wlasny biznes.
Btw - udalo mi sie dzisiaj kupic AK47 LCT. Powiem tylko tyle: wszelakie ICS,CM , DB wyglada przy tym jak zabawki z kiosku :D. Opis postaram sie zrobic jakos w grudniu lub po Nowym Roku.
johny13 09.11.2010, h. 22:47 johny13
Promant 28.04.2008, h. 17:51 Promant
Prawdopodobnie Kazik masz rację.
Możliwe, że dotychczasowy producent chce trochę więcej zarobić przejmując również dystrybucję swoich produktów, ale póki co brak szczegółów.
Możliwe też, że ceny bezpośredniego producenta będą niższe; ale nie ma się co podniecać - jak wykazał przykład chińskiego granatnika do AK - chinole zaczynają się cenić.
Dziadek71 28.04.2008, h. 21:42 Dziadek71
Faktycznie, zdjęcia "kit'ów" wyglądają niemalże identycznie jak na Inokatsu... Wykonanie też podobne - wiem, bo mam AK-103 od Inokatsu... Ciekawy smaczek - gumowana nakładka na stopkę kolby... No cóż, wypada czekać tylko na cennik, chociaż jak mówi stare przysłowie - jeśli nie podoba Ci się stock'owy AEG i masz kasę na jego modyfikację, to trzeba z Ciebie zedrzeć - jak robi to na przykład wspomniane wyżej Inokatsu.
Promant 29.04.2008, h. 09:40 Promant
Nakładki na kolbę można już dostać w Polsce:
$3
$3