Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 20.08.2011, h. 22:21, dodał: Promant
25

RA-Tech: nowe zestawy konwersyjne do M14 GBB. ARS: zestaw Heavy Recoil do TM Sopmod. Airsoft GI: repliki ASG w stylu Magpul MOE.



Firma RA-Tech przedstawiła propozycje nowych zestawów konwersyjnych do repliki WE M14 GBB. Prototypy konwersji poddano głosowaniu na stronie FB RA-Techa, aby okreslić, który prototyp podoba się najbardziej i powinien być produkowany.

 

 

 

 

 

ARS: zestaw Heavy Recoil do repliki Tokyo Marui Sopmod. Zestaw zwiększający efekt "odrzutu" w replice M4 Sopmod TM ma wkrótce pojawić się na rynku.

 

 

 

 

 

Airsoft GI: prezentacja replik ASG w stylu Magpul MOE.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
ajgor_aa 20.08.2011, h. 22:45 ajgor_aa
Jak w tym Marui wszystko lata xD
specjalnie nie dokrecili optyki i pewnie poluzowali co sie dalo zeby tylko widac bylo jakikolwiek "recoil" ;D
GrimPilgrim 21.08.2011, h. 02:17 GrimPilgrim
moje mp5 ma chyba większy "recoil" związany z samą praca gb niż ten BB
zaki123 21.08.2011, h. 07:30 zaki123
zaki - oj, mylisz się i to poważnie. EBB od TMa kopie jak niektóre gaziaki, a napewno najlepiej ze wszystkich EBB, można na filmiku nie wygląda to tak super (gość lewą rękę oparł o szpej), ale przy postawie strzeleckiej wyglądałoby lepiej. A już bez wątpienia kopie lepiej niż Twoje MP5 :)
Mati13k 21.08.2011, h. 13:15 Mati13k
napod 20.08.2011, h. 22:51 napod
Czy konwersja nr 1 ra-techa jest kopia jakiejs do elektryka?
Wydaje mi sie że kolba od M249, górna szyna to chyba inwencja twórcza inżynierów Ra-techa
niedzwiedziek51 23.08.2011, h. 18:36 niedzwiedziek51
Jade 20.08.2011, h. 22:56 Jade
Ktoś wie co za muzyka jest w trzecim filmiku??
Trochę jak H.Zimmer
ajgor_aa 20.08.2011, h. 23:11 ajgor_aa
Two Steps from Hell - Magika
Ookami 20.08.2011, h. 23:27 Ookami
Wielkie dzieki Okami !!
Jade 21.08.2011, h. 00:14 Jade
sisi 20.08.2011, h. 23:40 sisi
Szkoda tylko że Ra-techa jak i Inokatsu nie można kupić w Polsce... a jedynie sprowadzać z zagranicy. A to już nie jest ciekawe...
No Tak ale to stary wpis dotyczący wersji 2010. No i wiadomo polska cena (ciut wygórowana ale co tam - od roku - produkt niedostępny).
Nie ma żadnej aktualizacji oferty.

Nie mówiąc już o replikach przerobionych Ra-tech M14...
sisi 21.08.2011, h. 11:50 sisi
bachu 21.08.2011, h. 01:47 bachu
Dla mnie z filmiku 1 ,pierwszy ale w czerni. Jaram sie M14 . W gasiaku??? no Nie wiem, może letni ala snajper. Jako trzeci ASG. Co wy na to..?
bachu 21.08.2011, h. 01:57 bachu
Trzeci filmik . Przypomina mi sie moje pierwsze M4 Magpul na G&G Combat Machine. Plastik fantastik. Z tego został spust. Ale polecam szczerze. To to był karabin. A z tego co wirm to G&P z Zewnącz super ale bebechy masakra. Mam body takie G&O Magpul ale na Veltorze . Niby super ale pełno problemów.
A jakiego konkretnie modelu używałeś? I co masz na myśli że bebechy masakra?
Zmorak 21.08.2011, h. 09:52 Zmorak
Ja też mam od ponad 4 lat G&P i jakoś nie narzekam. Fakt po 3 latach musiałem wyminić na lepszy tłok i prowadnicę spręzyny ale wiadomo replika pracuje i z 10tyś. kulek przetrawiła, a no i ostatnio sprężynka spustu.
Ale mając podstawę 370fps nadal bez upgrade trafiam raz za razem w kartkę A4 na 49m... to chyba dobry zasięg i skupienie?

Jedyny mankament z tej starej wersji 2007 to zbyt luźne gniazdo magazynka... od nowości bez podklejenia maga dookoła magi same wypadały - najgorsze że tej samej firmy...
Nie wiem jak jest teraz...
sisi 21.08.2011, h. 11:55 sisi
sisi@ Tylko 10tyś kulek? W 3 lata? Ja tyle urabiam w 3 mc
Gieldowak 21.08.2011, h. 20:02 Gieldowak
Pisze tylko to co słyszałem od specjalistów. Wszak G&P tanie nie jest więc można coś więcej oczekiwać. Body G&P Magpul bez podszlifowania sie nie obyło, blaszka bolta kszywo siedzi mimo usilnych starań i z delta ringiem też coś nie halo w 100% . Najlepiej odrzałować te ok 120 pln i kupić bo w zestawie nie ma.
bachu 23.08.2011, h. 01:38 bachu
Feiro 21.08.2011, h. 12:20 Feiro
cały czas tylko jakieś nowe konwersje wymyślają do tego m14, a i tak zawsze najładniej bedzie wyglądać egzemplarz bez rzadnych modyfikacji.
Co kto lubi... A o gustach się nie dyskutuje. :)
slepy 21.08.2011, h. 15:23 slepy
Jankus 21.08.2011, h. 21:15 Jankus
Wszystkie te konwersje są paskudne. Chcą chyba zrobić Masadę z M14. Lepiej zrobiliby konwersje na M14 DMR.
Perski102 21.08.2011, h. 21:59 Perski102
ta konwersja do m14 psuje klimat
Kuodek 26.08.2011, h. 08:24 Kuodek
Zamiast konwersji mogli by zoribć magazynki na co2... Pozatym Ebr i tak jest najpiękniejsza! :)