Daj cynk
Reklama

Aktualności

Jing Gong - M4 CQB Stubby Killer

Aktualności, 28.04.2008, h. 10:05, dodał: Promant
28

Jing Gong wprowadza na rynek kopię M4 CQB Stubby Killer. Pojawiła się tym samym tania alternatywa dla maniaków zafascynowanych tą repliką, pierwotnie opracowaną przez G&P.



 

 

 

 

Na pierwszy rzut oka replika JG nie różni się od pierwowzoru G&P, jednak podobieństwa kończą się na wyglądzie ogólnym. Wprawdzie chiński stubby killer posiada aluminiowy RAS, składane mechaniczne przyrządy celownicze oraz stałą kolbę typu HK416, ale nie uświadczymy tutaj charakterystycznego body Zombie Killer ani widocznych na replice G&P oznaczeń.

 

 

M4 CQB z JG posiada body z tworzywa, z oznaczeniami JG. Replika nie ma również w komplecie zamontowanego tłumika dźwięku tylko klasyczny tłumik płomienia. Pokrywa wyrzutnika łusek ma być otwierana za pomocą rączki przeładowania. W zestawie z repliką nabywca otrzymuje baterię 8,4V 1500mah oraz chińską "ładowarkę".

 

 

Ostatecznie, jak zawsze w przypadku replik z Chin, liczy się stosunek jakości do ceny, lecz nie zmienia to faktu, że replika M4 CQB "Stubby" będzie teraz bardziej dostępna także dla osób o mniej zasobnym portfelu.

 

Źródła:

http://airsoft-news.eu/news.php?0

http://www.rsov.com/product/0/1741/p_JG-Jing-Gong-M4-CQB-Stubby-Killer-6625.html

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
WeRT 28.04.2008, h. 10:56 WeRT
I bardzo dobrze - kupić, wymienić body na metal bez upgrade'u bebechów mamy zabawkę na CQB ...
Fall0ut 28.04.2008, h. 11:02 Fall0ut
jak dla mnie wygląda tragicznie :/
Jangi 28.04.2008, h. 11:04 Jangi
Brzydkie toto jak nieszczęście, ale jesli się komuś podoba i nie ma kasy na G&P...
Andrzej25 28.04.2008, h. 11:49 Andrzej25
Prawda - wygląda tragicznie. Ten z G&G to też tragedia, ale tam (wg. mnie) sporo robią te kozackie oznaczenia.
Ogólnie, to nie chciałbym nigdy zobaczyć kogoś z czymś takim na strzelaniu.

PS: Ładny chwyt pistoletowy
PPS: Tyle ładnego
Gogin 28.04.2008, h. 12:13 Gogin
Andrzej25: G&P, a nie G&G. Nie lubię eM-ek, a toż to jest już okropieństwem z najgorszych koszmarów .
Foox 28.04.2008, h. 12:17 Foox
Jak dla mnie to takie repliki nie są fajne, wolę coś co przypomina jakąś istniejącą.

PS: Czy w tytule nie powinno być Jing Gong zamiast Jung Gong?
splinter 28.04.2008, h. 12:17 splinter
I zmieńcie w nagłówku Jung Gong na Jing Gong
WeRT 28.04.2008, h. 12:44 WeRT
a według mnie jest tak brzydkie że aż śliczne :]
jason.jerusalem 28.04.2008, h. 13:22 jason.jerusalem
Ciekawe jak by wyglądało z kolbą taktyczną Jestem fanek eMek, ale jakoś uważam że czym dłuższa tym ładniejsza - do cqb jakoś wolę H&K
Regdorn 28.04.2008, h. 13:34 Regdorn
Nigdy nie ustrzegę się literówek Dzięki za czujność.
Neonov 28.04.2008, h. 13:45 Neonov
skoro za 750zł (razem z przsyłka i cłem) ma się porządnego stubbiego od GP, to srooorrryyyy.... ale ten chinol wygląda traaaaaaagicznie, i jeszcze ten napis: golden eagle metal company.... normalnie full metol, ivol....
plastyfikator 28.04.2008, h. 14:09 plastyfikator
Paskuda. Stała kolba, ucięty przód i krótki magazynek dają wrażenie porównywalne do grubasa zurąbanymi kończynami. Pokraczne to i absolutnie niepraktyczne
Cyrek 28.04.2008, h. 14:21 Cyrek
Aleście się nakręcili... Nie jest w cale taki zły, gdybym miał za dużo pieniędzy kupiłbym do CQB zamiast MPk, właśnie dlatego, że taki koślawy
mate_ogr 28.04.2008, h. 14:27 mate_ogr
I tu się zgadzam z przedmówcą. Ten koślawiec jest i tak bardziej "cool" niż to wszędobylskie, paskudne mp5. (zaraz mnie zjedzą za te "bluźnierstwa" )
Baster 28.04.2008, h. 14:33 Baster
Tylko mnie rozbawił napis "Close Quarters CQB"? :D
Ruski 28.04.2008, h. 14:42 Ruski
Jestem wielkim fanem stubby killera z G&P, replika "inna" mająca fajny klimacik (aah to body )Moim zdaniem cały klimat w stubby killerze z G&P robi body zombi killer + boskie oznaczenia na szynach i tłumiku. A i wogóle tu nie ma tłumika. Innymi słowy sodomia jedna wielka! Profanacja! itd, itp!
K0T 28.04.2008, h. 14:53 K0T
Plagiat... Bez oznaczeń Zombie Killera ta broń jest do... (sami się domyślcie ), i jeszcze nie ma tłumika dzwięku... A to body? Coś im nie wyszło... Jednym słowem - Żal!!
Crusher 28.04.2008, h. 15:21 Crusher
Beznadzieja. Czy ci chińczycy są naprawde tacy głupi, że tylko kopiują, nic nie mogą sami wymyśleć? Toż to naprawdę okropne, taki plagiat!
djotto 28.04.2008, h. 15:30 djotto
jak dla mnie wygląda tak że na sam widok mnie normalnie obrzydza gdybym miał kupić coś takiego wolał bym kupić MP 5
Promant 28.04.2008, h. 15:32 Promant
Generalnie Stubby Killer z G&P jest repliką ciekawą i ma swój klimat. Nie można go oceniać w kategoriach cech identycznych jak u replik realistycznych. To jest replika z gatunku SF, dobra dla miłośników fallout'a i post atomowych realiów Mad Max'a. Trzeba ją stawiać na jednej półce z miotaczem z Aliena, Berettą Robocopa czy giwerami z "Ghost in the Shell".

Ale nie porównujcie Stubby'ego do replik współcześnie używanej broni ostrej.

W każdym razie ten klon z JG to trochę porażka.
SHOGUN_YAMATO 28.04.2008, h. 16:41 SHOGUN_YAMATO
Taa... Promant ma rację. Różni ludzie bawią się w AS i róznie podchodzą do kwesti tego co repliki mają imitować. A Stuby Killer bez tych oznaczeń jak ma wersja G&P (która wygląda kozaczko) jest poprostu blady jak ściana i bez żadnego wyrazu.
Globo 28.04.2008, h. 18:30 Globo
Według mnie może spokojnie być, ale tylko z kolbą składaną na bok. Ze stałą jakby faktycznie wybrakowane z przodu
thorien 28.04.2008, h. 18:59 thorien
Globo: A gdzie byś batke wsadził?
Link 28.04.2008, h. 23:04 Link
Jakby się do tego dokupiło kozacki tłumik to wyglądałby całkiem fajnie.
Na pewno lepsze coś takiego niż jakieś Seburo... czy inne "pistolety na wodę"...
Jestem przeciwnikiem wymyślonej broni ale to ma jakiś taki swój urok.
Plus tłumik i byłoby naprawdę fajne.
GrimPilgrim 29.04.2008, h. 10:22 GrimPilgrim
Heh no CQB to troche na wyrost. Ja bym to nazwał RSQB (Really Small Quarters Battle) . Przeznaczenie to chyba walka na łodzi podwodnej albo wewnątrz transportera or smthg . Powinien być bagnet w zestawie <lol> Co do fallouta to też sie nie zgodze. Lufa musiała by być krzywo ucięta tępą piłką do metalu, bez szyn RIS i kolba składana klejona taśmą klejącą hehe! Dużo paskudztw widziałem ale tego to w życiu bym nie wziął nawet jakby za darmo rozdawali ;p
sledz 29.04.2008, h. 13:14 sledz
A Mad Max miał dwururkę (później obrzyna) z której wystrzelił może z 6 razy.
O 10 mm SMG z Fallouta mogliby pomysleć.
A Stubby brzydki jak mało co.
alchemik193 29.04.2008, h. 20:58 alchemik193
Mam pytanie??Wiecie może kiedy to bedzie w polsce??bo na WGCSHOP tego narzaie nie widze także chyba to trochę potrwa