Daj cynk
Reklama

Aktualności

A.W.S.S. WE MAGPUL M4

Polska, 19.08.2011, h. 21:40, dodał: Promant
38

Taiwangun wprowadził do swojej oferty kolejną replikę customową z serii TGC. Tym razem jest to karabinek gas blow back A.W.S.S. WE MAGPUL M4.



Sklep Taiwangun poszerzył swoją ofertę o kolejną replikę z serii TAIWANGUN CUSTOM. Tym razem jest to karabinek gas blow back MAGPUL M4 wykonany na bazie repliki GBB A.W.S.S. produkcji WE.

Jak czytamy w opisie sklepu: bazując na najlepszych częściach upgredowych oferowanych przez producentów ASG stworzyliśmy karabin używany przez Travisa Haley i Chris Costa z teamu Magpul Dynamics.

Replika wyposażona jest we wzmocnione części RA-TECH: kompletny zestaw spustowy, kompletny zestaw poprawiający osiągi, stinger hop-up kit.

Karabinek posiada aluminiowy Upper i Lower Receiver z oznaczeniami MAGPUL, produkcji firmy PRIME wykonany na obrabiarce numerycznej. Dodatkowo wszystkie przełączniki/przyciski zamieniono na stalowe: dwustronny przełącznik trybu ognia, dwustronny przycisk zwalniania magazynka oraz przycisk forward assist.

CUSTOM zaopatrzony jest w 11,5 calową stalową lufę zewnętrzną, na której osadzono stalowy węzeł gazowy wraz z rurą gazową, osłabiacz podrzutu z podkładką sprężynującą "Phantom 5.56mm Flash Suppressor" amerykańskiej firmy YHM. Wykorzystano szyny picatinny Daniel Defense Lite Rail 9.0 (Midlength) wykonane przez firmę Madbull. Dopełnieniem wyglądu repliki są airsoftowe wersje modnych dodatków taktycznych amerykańskiej firmy MAGPUL: kolba MOE z zamontowanym LaRue Tactical POD, chwyt pistoletowy, składany celownik M-BUS, panele ochronne Magpul XTM Rail, chwyt przedni Magpul PTS RVG oraz Magpul PTS Rail Sling Attachment.

Replikę wypożono w oryginalną latarkę Surefire M952 XM z filtrem podczerwieni, zawieszenie Magpul PTS OD Label MS2 oraz replikę kolimatora Aimpoint Micro T-1.

Waga: 4270g. Długość: 850 - 940mm. Prędkość początkowa: 420 - 510fps. Długość lufy wewnętrznej: 410mm. Magazynek zasilany green gazem, o pojemności 30BB.

Cena: 3999PLN.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.taiwangun.com

Ocena wszystkich (3.14, głosów: 7)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Raistllin 19.08.2011, h. 21:51 Raistllin
Jestem zwolennikiem akcesoriów Magpul czy też replik Magpulowych, ale ta wygląda strasznie :P Normalnie jak z "parady tęczowej" :P
Ależ dokładnie.
Brak AFG, B.A.D.'a, podwójnego montażu do latarek no i miękki włącznik na rącze kompletnie eliminują tę replikę z kategorii Pr0Magpul ;)

Poza tym, do repliki klasy Magpul w komplecie powinien być nie jeden magazynek a conajmniej 4 :D
xasistis 19.08.2011, h. 22:56 xasistis
Tak chwilę myśląc da się zrobić z tej repliki fajny sprzęt- trzeba ją po prostu przemalować na jeden kolor/styl i będzie dawać radę :)
Raistllin 19.08.2011, h. 23:06 Raistllin
Syriuszzabujca 19.08.2011, h. 21:56 Syriuszzabujca
Prowadnica kolby to jakiś zart ? tragedia
Maza94 19.08.2011, h. 21:59 Maza94
Po co ris na kolbie? Do uchwytu zawieszenia na RIS?
Używa się do składanej podpórki pod kolbę.n (knob)
=Vincent= 19.08.2011, h. 22:43 =Vincent=
Wermacht 19.08.2011, h. 22:29 Wermacht
przeraża mnie to.....chcę xD
Skayler 19.08.2011, h. 22:29 Skayler
żenada. body i prowadnica mogłyby być czarne i mniej bombek na tej choince.
pafcio 19.08.2011, h. 22:35 pafcio
Costamania :D

Tak patrzę na fotki i nie widzę by CC lub TH używali eMek na body magpula, to raz. Dwa - jaki jest sens dawania szyny ris pod kolbą CTR? Wspomniani wcześniej goście takich wynalazków nie używają, a i dołączone zawieszenie przy wpięciu w tamtym miejscu będzie pracować tragicznie. Prowadnica kolby wygląda na malowaną z puchy, tylko po co? W zasadzie jedyne co zrobione jest prawidłowo w celu replikowania gnatów gości z MD to front...
Feiro 19.08.2011, h. 22:40 Feiro
Cholerka obwieszone to jak choinka na święta ;)
Warlord Shadow 19.08.2011, h. 22:57 Warlord Shadow
Body odróżnia się kolorem- to zamierzony efekt?
Z tego co kojarzę Prime po prostu nie ma body w takiej samej kolorystyce...
Raistllin 19.08.2011, h. 23:09 Raistllin
Smutas 19.08.2011, h. 23:10 Smutas
"Siurek" to M951. M952 ma montaż QD.
johny1mob 20.08.2011, h. 00:13 johny1mob
co za paskuda
napod 20.08.2011, h. 00:20 napod
Tragicznie wygląda ta replika chociaż nie ukrywam front całkiem mi się podoba. ;]
bachu 20.08.2011, h. 01:03 bachu
Ta zrób coś fajnego to cie zjadą z góry na dół, Bo Beryl zajlepszy. Beryl, Beryl,Beryl...
Karabin badziew max Grom go niechce ale Beryl,Beryl ! Caly swiat sie jara Magpulem ale Polacy nie bo Beryl,Beryl.
Delikatnie bym pozmienial ale ogolnie bardzo fajny Pozdro. Nie przejmujcie sie.
Nikt nie mówi, że Magpul jest zły, tylko właśnie ten dobór kołorów itd powoduje, że wyszło paskudctwo a nie "lansiarski-ładny" Magpul- dlateto najlepsza opcja przemalować zdjąć to coś z kolby i będzie git ;]
Raistllin 20.08.2011, h. 09:52 Raistllin
skoora 20.08.2011, h. 01:35 skoora
Toż to istna orgia magpulowska ;)
eldek 20.08.2011, h. 09:37 eldek
A do czego służą te śruby przy module RIS? pierwszy segment jest na stałe z korpusem i do niego przykręcona jest reszta?

Edytka.

Ze zdjęć wynika że nie, więc w jakim celu to jest?
Nie wiem czy dobrze Cię rozumiem, ale chyba chodzi Ci o moduł stabilizujący połączenie frontu RIS z korpusem, Zapobiega przemieszczaniu się szyn na boki w stosunku do osi szyny grzbietowej korpusu.
Promant 20.08.2011, h. 11:27 Promant
ajgor_aa 20.08.2011, h. 12:20 ajgor_aa
Śmieszna cena, połowa rzeczy nie pasuje, SF nie ten no i WE - za to chcą 4k? HAHAHAHAHAH :D
Tat(A)r 20.08.2011, h. 15:15 Tat(A)r
Zdecydowanie przesadzona replika, dlatego wolę ICS'a :)
krzysiek2222 20.08.2011, h. 21:43 krzysiek2222
Jak dla mnie, to jak to jest replika za 4 tysiące, to chociaż mogli ją zrobić na bazie open bolta. Wtedy by się całkiem fajnie strzelało, a tak mamy replikę za 4 tys. z większością wad starej emki WE.
fooze 21.08.2011, h. 10:07 fooze
bo 3/4 ceny to surefire, gadżety magpula i części ra-techa, jak nie więcej :-)
co nie zmienia faktu, że replika poza tym malowaniem kolby dla mnie jest miodna. :-)
krzysiek2222 21.08.2011, h. 11:15 krzysiek2222
Ale idzie o to, że właśnie zrobiona z repliki open bolt nie byłaby wiele droższa.
forestman 21.08.2011, h. 14:34 forestman
Ale po co ten RIS pod kolbą? Ogólnie super, tylko z tymi kolorami wydaje sie pstrokata i obwieszona wszystkimi możliwymi gadżetami.
Perski102 21.08.2011, h. 21:54 Perski102
omg F - paskuda !!! i to w jakiej cenie - już lepiej samemu zrobic se podobną albo inną konwersje i taniej będzie . a tak po za tym to śmiesznie to "coś" wygląda :D
MarinesPL 22.08.2011, h. 03:36 MarinesPL
Gdyby tak maznąć tą prowadnicę, byłoby cudnie.

Choć ... zrobienie takiego czegoś samemu, w typowym elektyku to koszt 1200 zł, może nieco więcej...
Odrobinkę więcej. Mam bardzo podobny egzemplarz na bazie G&P Sentry z body Magpula (naturalnie nie tak pstrokaty...) ale nie jest to jakaś kosztowna sprawa. Do tego tłumik AAC dedykowany do Masady wygląda na niej świetnie.
ZeeMike 22.08.2011, h. 14:08 ZeeMike
Ghost123 22.08.2011, h. 16:31 Ghost123
do osób, które powiadają, że to za drogo, jak widzimy w zestawie jest oryginalna latarka Surefire M952 XM z filtrem podczerwieni, obiło mi się o uszy, że koszt takiej to ok. 1500zł...
Szelma1981 24.08.2011, h. 11:10 Szelma1981
Jestem fanboyem emek Magpulowych, sam mam Magpula, lecz uważam że przedstawiona Emka jest paskudna i zrobiona bez poczucia smaku. Wyglada jak jajecznica z kurkami - smaczna ale wygląda ochydnie
Szelma1981 24.08.2011, h. 11:10 Szelma1981
Jestem fanboyem emek Magpulowych, sam mam Magpula, lecz uważam że przedstawiona Emka jest paskudna i zrobiona bez poczucia smaku. Wyglada jak jajecznica z kurkami - smaczna ale wygląda ochydnie
Szelma1981 24.08.2011, h. 11:10 Szelma1981
Jestem fanboyem emek Magpulowych, sam mam Magpula, lecz uważam że przedstawiona Emka jest paskudna i zrobiona bez poczucia smaku. Wyglada jak jajecznica z kurkami - smaczna ale wygląda ochydnie
Szelma1981 24.08.2011, h. 11:10 Szelma1981
Jestem fanboyem emek Magpulowych, sam mam Magpula, lecz uważam że przedstawiona Emka jest paskudna i zrobiona bez poczucia smaku. Wyglada jak jajecznica z kurkami - smaczna ale wygląda ochydnie
Szelma1981 24.08.2011, h. 22:37 Szelma1981
Może ktoś to posprzątać ?
grzejnik 25.08.2011, h. 12:12 grzejnik
Widziałem na własne oczy i powiem że wygląda całkiem fajnie w realu, body nie odróżnia się kolorystycznie aż takbardzo od pozostałych części (zdjęcie to zdjęcie), najgorszy element to taprowadnica jak już tutaj zauważono dużo lepiej by wyglądała czarna (zawsze można samemu prysnąć farbką). Cała reszta to rzecz gustu...