Daj cynk
Reklama

Aktualności

King Arms - stylizowane magazynki

Aktualności, 26.04.2008, h. 12:48, dodał: Regdorn
48

King Arms poszerzyło swoją ofertę o nietypowe magazynki. Ich nowe magazynki typu mid-cap (100 kulek) przeznaczone są do M-ek, ale wyglądem przypominają te stosowane w AK. Oferta najwyraźniej skierowana jest do tych, którzy lubią się wyróżniać czymś nietypowym. Magazynki wykonane są z ABSu i dostępne są w zestawach po 5 sztuk.



 

 

 

 

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Krakatau 26.04.2008, h. 12:58 Krakatau
Bardzo ciekawie wygląda lecz jak dla mnie standardowych magazynków nic nie może zastąpić.
Globo 26.04.2008, h. 12:59 Globo
UUUU eMki schodzą do Ruskich...
gross 26.04.2008, h. 13:09 gross
Lineusz 26.04.2008, h. 13:22 Lineusz
Kałach a'la emka , emka a'la kałach. Co sie na tym świecie wyprawia o zgrozo
vonmarxx 26.04.2008, h. 13:26 vonmarxx
wygląda ok, ja wyczekuje na konwersję SPR do AK-47:)
PiterTKD 26.04.2008, h. 13:38 PiterTKD
a kiedy wyjdą magazynki do kałachów w kształcie magów do emek?
lemonzawodowiec 26.04.2008, h. 14:57 lemonzawodowiec
Niech jeszcze zrobią magazynki stylizowane na te od Glocka albo rury od strzelb.
Wyborowiec 26.04.2008, h. 15:23 Wyborowiec
Kto co lubi wg. mnie to prędzej powinny byś magi od AK-74 niż AK ale i tak wygląd do bani

Pozdrawiam xD
Novak 26.04.2008, h. 15:32 Novak
WTF?ktoś chyba za dużo przyjarałxD co dalej kałach na amunicję 5,56?
kydrys 26.04.2008, h. 15:42 kydrys
Pomijając, że wygląda to to jak kupa (no dobra, o gustach się nie dyskutuje), to ten plastik fantastik świeci jak psu jajka na wiosnę. Może gdyby ktoś zrobił to z metalu... Kolejny niepotrzebny gadżet.
gross 26.04.2008, h. 15:43 gross
kolego Novak odśwież swą wiedzę dot. "Kałachów", jest już taki
Kondor220V 26.04.2008, h. 15:45 Kondor220V
Ale głupi pomysł!! przecież to wygląda okropnie.... Osobiście wole kałacha w czystej postaci a nie tam kombinatorstwo. Niedługo wyjdą zestawy konwersyjne z M4 do Ak i wtedy sie zrobi śmiesznie...
killa 26.04.2008, h. 15:45 killa
Pomijając fakt, że kałach na 5.56 już jest...
poldeck 26.04.2008, h. 15:46 poldeck
Zapytam krótko: po co?
jason.jerusalem 26.04.2008, h. 16:07 jason.jerusalem
Proponuje wszystkim zadającym pytania przeczytać link podany przez grossa
MATI12 26.04.2008, h. 16:13 MATI12
Jak by ktoś nie wiedział, to dostępna jest wersja emki (oprócz sr47) 7.62x39mm na magi od AK $3
Novak 26.04.2008, h. 16:25 Novak
Chodziło mi o ak47 źle użyłem słowa "kałach" zwyczajowo się przyjęło że na ak47 mówi się "kałach" i wprowadziłem tym w błąd:P me culpa;)
bowiem ak47 napewno nie jest na 5,56.
wz. 81 Tantal 5,45 x 39 mm
wz. 88 Tantal 5,45 x 39 mm
wz. 89 Onyks 5,45 x 39 mm
ak/wz. 74 5,45 x 39 mm
ak/wz/etc 47 7,62 x 39 mm
wz. 96 Beryl 5,56 x 45 mm
Chciałem wcześniejszym porównaniem podkreślić bezsens takiego pomysłu, analogia do kalibru była skrótem myślowym. Dokładniej chodziło mi o to że ktoś zaraz magazynki normalnie używane w emkach wepchnie do ak47 żeby się wyróżnić:P
SebaGt90 26.04.2008, h. 16:31 SebaGt90
Wygląda nieprzyjemnie według mnie pomysł kiepski ja do swojej eMki bym tego nie założył.
Jackall37 26.04.2008, h. 17:13 Jackall37
a ja bym wolał, żeby KA body do sr47 wyprodukowało


I kto zrobi mi WSS Wintoreza ?? <nieusatysfakcjonowany>
MARXY 26.04.2008, h. 17:54 MARXY
"I kto zrobi mi WSS Wintoreza ??"
Także nad tym się zastanawiam, może wreszcie ktoś usłucha nawoływań potencjalnych klientów. Wymyślają dziwne patenty, zamiast zająć się czymś pożytecznym.
GUGi 26.04.2008, h. 20:21 GUGi
straszne ... nie moge na to patrzeć. Mag od kałacha to mag od kałacha i nic tego nei zmieni... to była tylko próba, no i jak widać im nie wyszła
Pozdro
sniper_tarzan 26.04.2008, h. 20:29 sniper_tarzan
Do tych tam na dole. Magi są na amunicję 7.62, a M-ka jest na 5.56. Tak wiem, że są inne kałachy ale na 5.45. A tak po za tym, to takich "gadżetów" w ogóle nie trawię Dołączam się do prośby pozostałych, niech zrobią WSS Wintorez albo AS Wal'a...
Kubaforge 26.04.2008, h. 20:43 Kubaforge
Taaak, dzięki waszemu bohaterskiemu narzekaniu Biedny King Arms teraz się na pewno potnie i wycofa ze sprzedaży
HateMe 26.04.2008, h. 21:18 HateMe
Co nie zmienia faktu, ze takie magi i tak wygladaja conajmniej smiesznie.
procek 26.04.2008, h. 22:21 procek
Novak jeszcze AKM na 7,62 jest
Link 26.04.2008, h. 22:32 Link
Bo zaraz puszczę... (nie powiem co)

Żenujący pomysł...
Josif 26.04.2008, h. 22:36 Josif
Były już takie pomysły na allegro... "Repliki" eMki z gripem od czegoś, tłumikiem płomieni prawdopodobnie, magami od kałacha(właśnie!), dwójnogiem od zestawu młodego chemika i masą latarek, laserków, pseudokolimatorków i nie wiadomo czego jeszcze ani po co. Bardzo słuszna i świetlista droga ku przyszłości strach pomyśleć jakiej.
Bartolo76 26.04.2008, h. 23:35 Bartolo76
Fakt...prawie się zrzygałem... ;-/
thorien 26.04.2008, h. 23:40 thorien
Zrobiła się ostatnio straszna jak dla mnie moda na odbieganie od realizmu. Niedługo od paintballowców będziemy się odróżniać amunicją i brakiem gruchy...
happy666 27.04.2008, h. 00:34 happy666
Kubaforge, to jest raczej przekrój przez przyjęcie na rynku. Może im się odechce takich szmeców.
mastah 27.04.2008, h. 00:34 mastah
Nie podoba się - nie kupujcie.
Są gusta i guściki.
Pozdrawiam
El_QuaQ 27.04.2008, h. 01:59 El_QuaQ
Ale przynajmniej jak sie amunicja skończy to można czymś rzucić... w Końcu po 5 sprzedają...
Kelly 27.04.2008, h. 07:10 Kelly
KA wydało to dla osób, które chcą mieć SR-47, hmm ale czy znamy dużo takich?
Mormaeglin 27.04.2008, h. 08:31 Mormaeglin
Do emki jeszcze tylko podwieszanego wibratora nie zrobili...
Ahmed 27.04.2008, h. 09:46 Ahmed
o matko co za shit
LukasV 27.04.2008, h. 12:56 LukasV
Ohyda i tyle, co jest AK niech pozostanie w AK, bo AK i M-ki są nieporównywalne
Sulek 27.04.2008, h. 13:02 Sulek
Poprostu nasuwa się myśl:
Z CZYM DO LUDZI????
Niedługo to wymyśla Magazynki z EMki do Desert Eagle'a xD
Promant 27.04.2008, h. 13:04 Promant
Ale pitolicie. Odbieganie od realizmu? W realu jest. Jak ktoś chce to sobie sprawi odpowiednią replikę, a jak nie to nie. Tak samo jest z magami bębnowymi czy innymi wynalazkami.

Takie samo pitolenie było jak się pojawiły kopie osprzętu TDi Arms do AK, które też nie wzięło się z kosmosu tylko z realistycznych potrzeb konwersji broni ostrej.
Dziś już co drugi miągwi: "kcem mieć taktigala"
Airsoft to jedno, real to drugie.

Jakoś dziwne, że nikt nie krytykuje np beta specnaz, a przecież to coś nie istnieje.
von_Zakapior 27.04.2008, h. 13:15 von_Zakapior
wolus113 27.04.2008, h. 19:45 wolus113
świetne tylko szkoda że z ABS
Gogin 27.04.2008, h. 21:21 Gogin
Precz z eM-kami . Wszędzie są w każdej postaci, koszmary stają się rzeczywistością.
Kubaforge 28.04.2008, h. 03:53 Kubaforge
Minimum raz w tygodniu pojawia się news o eMkach ale niektórym nadal się nie znudziło opowiadanie jak bardzo lubią/nie lubią...

Prawie jak na Onecie , średnia wieku podobna do średniej IQ
Baykos 28.04.2008, h. 14:43 Baykos
SR 47

$3
pidzejfat 28.04.2008, h. 15:23 pidzejfat
"Kałachy na 5,56"
Co w tym takiego dziwnego? Poszukaj w internecie to znajdziesz...
Tak poza tym SR-47 zrobili ok 10-12sztuk, więcej nie wyprodukowali.
Setan 28.04.2008, h. 19:43 Setan
Kałachy na 5,56 to np. znany Beryl, AK-101 czy AK-102. Osobiście posiadam AKS-74N ale magazynki są niezłe, muszę polecić je koledze z M16A3. Ciekawe jak to będzie wyglądać.
macgyver 30.04.2008, h. 14:28 macgyver
Przerost formy nad treścią...
Jedyna, uzasadniona korzyść, to jeżeli to są hi-capy, to chociaż są bardziej pojemne od standartowych, Emkowych. Reszta, to kwestia gustu, a tym się nie dyskutuje.
Wiadomo, firmy ratują się jak mogą. Tyle się tego narobiło na rynku. Firma zrobiła taki magazynek, bo się nudziła, może założyli, że jeżeli kilku kupi to, chociażby dla ciekawości...
Nie wiem, nie chcę wiedzieć.
Someone91 03.05.2008, h. 08:57 Someone91
Czytaty???

" typu mid-cap (100 kulek) "

PS:Pomylony pomył...