Daj cynk
Reklama

Aktualności

INFINITY Capsicum

Aktualności, 17.08.2011, h. 10:18, dodał: Promant
26

Airsoft Surgeon zaprezentował kolejny hi-endowy model pistoletu ASG: INFINITY Capsicum Strayer Signature.



Clarence Lai jest znany z tworzenia niekonwencjonalnych modeli pistoletów, na które wprawdzie niewielu stać, ale które zwykle wyznaczają nowe standardy w jakości wykonania i design'ie. Szczególnie popularne w Azji i USA są jego repliki pistoletów hi-capa, często przystosowane i przeznaczone do airsoftowego IPSC. Ulubioną serią Airsoft Surgeon jest Infinity.

Obecnie Airsoft Surgeon zaprezentował kolejny hi-endowy model pistoletu gas blow back: INFINITY Capsicum Strayer Signature.

Jest to replika pokazowa, prezentująca możliwości producenta i, jak poinformowano, nie jest przeznaczona na sprzedaż.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.redwolfairsoft.com

Ocena wszystkich (3.50, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
orzeszek616 17.08.2011, h. 10:46 orzeszek616
Ale to piękne aż che się kupić ale jak zobaczę cenę to odrazu mi się odechcę :D
Gun niejest na sprzedaż .
lops 17.08.2011, h. 11:59 lops
paint 17.08.2011, h. 10:50 paint
Przecudowane. Nadaje się na półkę a nie na strzelankę.
babski 17.08.2011, h. 10:54 babski
u nas pewnie sam mag Airsoft Surgeon by kosztował ze 300-400zł xD
Mike007 17.08.2011, h. 10:55 Mike007
brzydkie jak nie wiem co, wyglada jak chińska zabawka
Popieram. Wygląda jak jakaś zabawka z anime.
Image 17.08.2011, h. 12:31 Image
KWIA_TEK 17.08.2011, h. 11:40 KWIA_TEK
Wewnątrz gumki HU powinien być zamontowany malutki stempelek, który wybijał by na każdej kuleczce nazwę "INFINITY". Wtedy może bym kupił...
o to to :-)

jak dla mnie- przerost formy nad trescią
vaderski 17.08.2011, h. 12:17 vaderski
MrJelly 17.08.2011, h. 12:26 MrJelly
Ale chwyt to mi sie w nim podoba, wygodny musi byc.
Warlord Shadow 17.08.2011, h. 12:50 Warlord Shadow
Efekt zabawy frezarką?
1beduin 17.08.2011, h. 13:41 1beduin
"każda potwora znajdzie swego amatora"
Osobiście wolę klasyk, ale jak komuś pasuje taki odpustowy gadżet to jego sprawa
Frontal 17.08.2011, h. 14:14 Frontal
W takim układzie, wszyscy strzelcy IPSC równie dobrz mogliby zaopatrywać się na odpuście. No offense. Mnie się podoba.
arend 17.08.2011, h. 14:35 arend
Byłby sliczny gdyby mu założyć celownik NOVAKa Te światłowody psują cały efekt.
Cooo? jakie światło... (ogladam jeszcze raz)
Sweet Zombie Jesus, przecież to tak jakby do rolls royce'a dodać bagażnik na dach...
minus25 17.08.2011, h. 14:42 minus25
Chaves 17.08.2011, h. 16:09 Chaves
jak dla mnie brzydactwo ;P
Erzet-DEMOn 17.08.2011, h. 18:07 Erzet-DEMOn
Klamka do reko Yakuzy :D
GrimPilgrim 17.08.2011, h. 18:12 GrimPilgrim
E tam nie znacie się! To jest gun do reko gangsta/nigga/pimp ;) (tylko i wyłącznie! bo Boże uchowaj by ktoś o zdrowych zmysłach to chciał używać do czegoś innego ;p ) Całe szczęście że nie jest na sprzedaż :D
yaro 17.08.2011, h. 19:35 yaro
może i przerost formy, ale i tak wygląda zajebiście ;-)
Geralt331 17.08.2011, h. 21:00 Geralt331
Eee...A teraz policzmy ile na tym gun'ie jest napisów "infinity".
Promant 17.08.2011, h. 21:40 Promant
Być może szanowni przedmówcy nigdy się z tym nie spotkali...
Kiedy robi się gun "pokazowy" to, jakby myląca nie była sama nazwa, ma on służyć "pokazaniu" możliwości producenta - pod względem designu, obróbki materiału, rozwiązań technicznych, niekonwencjonalnych pomysłów itp. itd. Nic dziwnego zatem, że ten pistolet wygląda jak wygląda i że nie jest przeznaczony na sprzedaż.
Pistolety do IPSC, także wersje do airsoftowego IPSC, bardzo często mają daleko bardziej kosmiczny wygląd. Ten tutaj to pikuś przy niektórych modelach. No ale to świat, gdzie ludzie nie zamykają się w tunelu klapek na oczy, a nie Polska, biedny rynek, gdzie wszystko przelicza się na egzemplarze cymy, a w ASG IPSC używa się w większości zwykłych klamek. :)
Mnie osobiście nie podobają się takie pistolety i nawet nie lubię przerośniętej formą hi-capy. Wolę proste, czyste linie klasycznych 11stek.Ale czasem trzeba spojrzeć szerzej. I zrozumieć, że nie wszystko przeznaczone jest do komercyjnego użytku i nie wszystko musi być produkowane pod kątem niedzielnej jebanki a'la fleck party.
HaryWalker 17.08.2011, h. 23:12 HaryWalker
Wolę klasyczną jedenastkę. Wszelkie zdobienia na broni mi się nie podobają.
Ach, te burżujskie czarnoprochowce wysadzane kamieniami..
arend 18.08.2011, h. 11:17 arend
Sportowcy jakoś nie mają zaufania do wojskowej utylitarności. I jakoś im się wcale nie dziwię. To co się seryjnie klepie w tysiącach egzemplarzy jakoś nie musi trzymac specyficznych tolerancji sportowej. Natomiast sprzęt sportowy jakoś niebardzo sobie poradzi w polowych wojskowych warunkach.
Sportowcy (i gangsterzy) mogą sobie pozwolić na nawet daleko idącą ekstrawagancję w wyglądzie sprzętu.
Więc co potrzeba to i wygląd.
pesinter 18.08.2011, h. 22:26 pesinter
Kupa, tylko oryginalna 1911 się liczy, wolę sto razy bardziej airsoftowe USP KSC.
Valdar 18.08.2011, h. 23:06 Valdar
Jak dla mnie to szkaradny pistolecik :P
Poli Tukasi 19.08.2011, h. 14:26 Poli Tukasi
dla mnie ta szyna psuje cały efekt, pistolet wyglada jak bentley z zamontowaną wyciągarką?