Daj cynk
Reklama

Aktualności

M4 GBBR KWA/Magpul

Świat, 16.08.2011, h. 22:10, dodał: Promant
20

Firma KWA USA poinformowała, że wprowadzi do swojej oferty replikę GBB M4 powstałą w ramach współpracy z firmą Magpul.



Firma KWA USA podała informację, że w ramach współpracy z firmą Magpul wprowadzi do swojej oferty replikę gas blow back M4. Najnowsza replika KWA: M4 GBBR Magpul PTS Edition oparta jest na, opatentowanym przez tego producenta, systemie gazowym NS2.

 

 

xKWA1.jpg

Karabinek posiada: licencjonowany korpus dolny Magpul PTS, kolbę MOE, chwyt przedni i chwyt pistoletowy MOE oraz przeziernik typu MBUS. Replika wyposażona jest w licencjonowany magazynek GBBR PMAG, produkowany przez KWA. Magazynek jest kompatybilny z replikami KWA M4 oraz LM4 GBBR.

 

 

xKWA2.jpgxKWA3.jpg

 

 

Wstępnie replika M4 GBBR Magpul PTS Edition ukaże się na rynku azjatyckim. Replika nie będzie dostępna na rynku USA w związku z przepisami i uregulowaniami federalnymi, do czasu ostatecznego zaaprobowania przez Biuro d/s Alkoholu, Tytoniu i Broni Palnej.

 

 

 

 

 

Źródło:

www.kwausa.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Himo 16.08.2011, h. 22:18 Himo
Wygląda po prostu świetnie mam nadzieje, że w Polsce też będzie ją można dostać bez problemu
Cruzer69 16.08.2011, h. 22:18 Cruzer69
Mam dziwne wrażenie że tanie nie będzie
sierotkaxmarysia 16.08.2011, h. 22:43 sierotkaxmarysia
Moim zdaniem nie wygląda jakoś szczegulnie wyjątkowo, zwłaszcza, że Mek jest już 1000 wersji.
Gazowych Magpuli?
Promant 16.08.2011, h. 22:55 Promant
po co ludzie pisza w komentarzach glupoty ? zupelnie nowy system gazowy jeszcze magpul, szczerze powiem że nie wiedziałem nawet że Magpul robi PTS, pewnie tutaj mnie zjecie ale na prawde nie slyszalem, a i drogi zarowno w replice jak i broni palnej, to co jest w srodku moim skromnym zdaniem jest duzo wazniejsze niz " ladny " wyglad, myslicie ze beda magazynki CO2 ?
ale chaotyczna wypowiedz xD sory ;p
old 18.08.2011, h. 19:19 old
Grzesiek_SAS 16.08.2011, h. 22:59 Grzesiek_SAS
Opierając się na wczesniejszych projektach w/w producenta, śmiało można stwierdzić, iż będzie to kolejna świetna replika dostępna na, no własnie- naszym rynku?
A co za problem ściągnąć?
ZuBeR 16.08.2011, h. 23:02 ZuBeR
Zapytaj Coyotów czy będzie dostępne (i za ile?) w naszym kraju, bo zdaje się, że oni są przedstawicielem KWA
1beduin 17.08.2011, h. 11:51 1beduin
MarinesPL 16.08.2011, h. 23:16 MarinesPL
Cudo! Uwielbiam wszelkie wersję MOE.
Mike007 16.08.2011, h. 23:25 Mike007
bogatsi będą mieli się czym lansować, mi to by było bez różnicy czy chwyt, kolba i body są stockowe tak jak w m4 czy jakieś magpulowskie, jeśli nie widać różnicy po co przepłacać ;P
(a teraz niech ci mądrzy mi wrzucają w komentach pod spodem ze się nie znam itp ;P)
Nie znasz się itp :P Różnice można jedynie zauważyć w materiale ale i tak nie jest ona tak wielka jak niektórym się wydaje
Himo 16.08.2011, h. 23:27 Himo
Mike007 16.08.2011, h. 23:33 Mike007
no właśnie - wiadome jest ze jest to lepiej wykonane, wytrzymalsze, moze i troche praktyczniejsze albo wygodniejsze, ale przecież nikt replik nie wykorzystuje w asg do kopania okopów, stock wystarczy do normalnego użytkowania (o ile to nie jakiś chinol)
xasistis 17.08.2011, h. 00:00 xasistis
Tylko czemu znowu nie ma składanej muszki?
MarinesPL 17.08.2011, h. 02:35 MarinesPL
Mi tam wygodniej z częściami moe magpula, szczególnie z chwytem pistoletowym bo stockowy w gołych łapach jest cholernie chropowaty i nie wygodny...
Nath 17.08.2011, h. 11:00 Nath
Interesujące, ciekawe czy KWA wprowadzi też e-magi/p-magi gazowe.
1beduin 17.08.2011, h. 11:47 1beduin
Ten karabinek to zdaje się KSC tylko poprawiony ma HU i przeprojektowany magazynek. Tak przynajmniej napisał przedstawiciel KWA na AA (ArniesAirsoft) Czyli nadzieje na kompatybilność z WA niewielka, szkoda.
A tam zaraz szkoda.. ^^ W przypadku KSC za mniejszą kasę niż WOC dostajesz replikę, działająca bez problemów prosto z pudełka. (z solidnymi, stalowymi częściami Lower Receivera, niepękającym przy śmiesznym przebiegu BCG, szczelnymi magami etc.) . Idąc dalej support Ra-Techa poszerza bezproblemowe użytkowanie, a Magpullowe wypasy w przypadku KWA, sprawią, że repliki tej platfotmy to poważny konkurent dla Magny.
Amadem 17.08.2011, h. 18:27 Amadem
może czas na przesiadkę ;) 
pomyślę
1beduin 17.08.2011, h. 19:05 1beduin
Poczekaj, aż wyjdą dedykowane magi ProWin'a na CO2 ^^.
Amadem 17.08.2011, h. 19:26 Amadem
Sebek94 19.08.2011, h. 11:00 Sebek94
Ja już kasę zbieram ;)