Daj cynk
Reklama

Aktualności

Premiera repliki BERYL AEG

Polska, 12.08.2011, h. 23:22, dodał: Regdorn
119

Wkrótce będzie miała miejsce oficjalna premiera repliki ASG AEG karabinu Beryl, wyprodukowanej przez firmę ARES w ramach trójstronnej umowy z Fabryką Broni "Łucznik" Radom oraz firmą Taktyczny.com.



Wkrótce nastąpi w Polsce oficjalna premiera repliki ASG AEG polskiego karabinu* Beryl, wyprodukowanej przez firmę ARES w ramach trójstronnej umowy z Fabryką Broni "Łucznik" Radom oraz krakowską firmą Taktyczny.com, która współpracuje z Ares Airsoft. Portal WMASG.pl jest oficjalnym partnerem wydania repliki i od początku realizacji tego projektu uczestniczy w działaniach firmy Taktyczny.com.

 

Ponieważ Beryl AEG ma być repliką treningową typu TW (Training Weapon) - pierwsza nastąpi premiera dla wojska. Będzie ona miała miejsce podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego (MSPO) w Kielcach, który w bieżącym roku odbywa się w dniach 5-8 IX 2011.

Premiera odbędzie się na stanowisku Fabryki Broni "Łucznik" Radom, gdzie zostanie przygotowana profesjonalna strzelnica, na której będzie można się zapoznać z nową repliką.

 

Cywilna premiera repliki Beryl AEG odbędzie się podczas krakowskiego zlotu Syndicate Wars, odbywającego się w dniach 9-11 września. Premiera repliki będzie miała miejsce 9 września. Wówczas przeprowadzone będzie strzelanie z ostrego Beryla i konkurs, w którym nagrodą będzie unikatowa replika Beryla.

Jako patron medialny zlotu - portal WMasg serdecznie zaprasza do Krakowa i poleca udzial w imprezie - są jeszcze miejsca.

 

 

logo_big.jpeg

 

 

Pierwsza replika AEG karabinu Beryl będzie w stocku wersją przedstawioną na poniższym zdjęciu.

 

 

 

1.jpg

 

 

Możliwe będą również modyfikacje - między innnymi do wersji z fotografii poniżej. Dużo więcej modyfikacji w przyszłości. Do repliki oferowane będą części bojowe made in Poland - z palnej wersji Beryla, produkowane przez fabrykę Łucznik. Dostępne będą również ich airsoftowe odpowiedniki produkcji firmy Ares.

 

 

 

2.jpg

 

 

W siedzibie sklepu Taktyczny.com w Krakowie można już teraz obejrzeć Beryle bojowe w wersji CLK (pozbawione cech bojowych), w wersjach poglądowych - prezentujących wygląd przyszłych replik.

 

 

beryl 050.jpg

beryl 057.jpg

beryl 063.jpg

 

 

 

 

*Nazewnictwo broni według nomenklatury producenta wersji palnej. W klasyfikacji wojskowej Beryl, zgodnie z kalibrem, określany jest jako karabinek.

 

 

 

 

Źródło:

www.taktyczny.com

 

 

 


Replika ASG AEG karabinu Beryl

Autor: Taktyczny.com

Replika ASG AEG karabinu Beryl, której produkcji podjęla się firma ARES, w ramach trójstronnej umowy z Fabryką Broni "Łucznik" Radom oraz firmą Taktyczny.com.

Ocena wszystkich (5.95, głosów: 20)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Denis 12.08.2011, h. 23:33 Denis
Piękności!!!
I tak zamierzam przebudować obecną repkę na Beryla... własnoręcznie.
Ale te magi z imitacjami ostrych nabojów... kuszą, kuszą ;-)
Adoreus 19.08.2011, h. 14:34 Adoreus
Ghost123 12.08.2011, h. 23:34 Ghost123
Ciekawy jestem ile będzie kosztował jak to ARESa ^^
vip3r 12.08.2011, h. 23:36 vip3r
najlepsze z tego to że skończy się w końcu narzekanie w komentarzach " e lepiej by beryla zrobili" ;)
Teraz będzie: Dlaczego tak drogo?
Dogtag 13.08.2011, h. 15:14 Dogtag
teraz bedzie  dlaczego ak drogo jak mówi poprzednik i kiedy bedzie msbs (wojskowy i airsoftowy)... może wydadzą równo z premierą wojskowego airsoftowego :D
iwo303 15.08.2011, h. 22:06 iwo303
Miejmy nadzieję, że tak zrobią :)
piroman2 14.01.2012, h. 15:30 piroman2
zombie_snake 12.08.2011, h. 23:43 zombie_snake
SO MUCH WIN!! :D
Wasiul 12.08.2011, h. 23:47 Wasiul
POLAK !!! :)
Mike007 12.08.2011, h. 23:53 Mike007
cudo i obiekt marzeń (pewnie) każdego polskiego maniaka. trzeba sie brać i odkładać kase
Oj na pewno nie każdego :)
Tat(A)r 13.08.2011, h. 09:49 Tat(A)r
Zgadzam się w 100% ;]
McKnight 13.08.2011, h. 12:44 McKnight
podpisuje sie . dla mnie beryl jest obrzydliwy.;]
perils 13.08.2011, h. 19:41 perils
Mi by się marzył F2000 z granatnikiem :p
Mixon 19.08.2011, h. 18:21 Mixon
Zigger 12.08.2011, h. 23:58 Zigger
Panowie i panie :) to wiekopomna chwila :) Czekam aż będzie w sprzedaży ^^ i mam nadzieję że nie przekroczy 2 tyś. :)
to coś typu PTW, look sobie na ich ceny:D 2 koła to troche mało na takie cacko
Wojtek090 23.08.2011, h. 20:40 Wojtek090
Krave 13.08.2011, h. 00:09 Krave
Ooo... Już niedługo premiera! Jestem fanem M16, ale teraz będe zbierał na Beryla.
Geralt331 13.08.2011, h. 00:21 Geralt331
Zakochałem się...
Oj tak, ja też :D
piroman2 10.09.2011, h. 23:15 piroman2
0wn 13.08.2011, h. 00:26 0wn
"Do repliki oferowane będą części bojowe made in Poland - z palnej wersji Beryla, produkowane przez fabrykę Łucznik."
Oby czasem nie było tak, że dostaniemy replikę z kopiami aresa za grube $$$ a później i tak będzie czekało nas kupno oryginalnych części z łucznika.Jak tak to będzie wyglądać to ja dziękuję.
A co za problem wprowadzić do sprzedaży repliki w 2 seriach : ekonomicznej i full wypas? Ekonomiczna z częściami skopiowanymi, full wypas z wszystkimi możliwymi częściami od ostrego, różnica w cenie do tego?
Azur 13.08.2011, h. 16:51 Azur
Sovieta 13.08.2011, h. 00:43 Sovieta
Eh... i ja się zakochałem...coś czuję, że do maja 2012 bym nie uzbierał na niego ;d.
Ale patrząc na to jak wygląda, należą się oklaski i słowa uznania dla chłopaków z ARESa. Stworzyli cudo dla polaków ;]. Coś na prawdę pięknego. Ja to pewno będe się łasił na części ARESa bardziej niż na samą replike bo mnie na takową nie będzie stać. Jeśli już udostępnią do sprzedaży części to już w ogóle chłopaki mają u mnie nieskończony szacunek
paint 13.08.2011, h. 01:04 paint
Zawsze uważałem, że Beryl w wersji "taktycznej", czyli ten z emkopodobną kolbą i risami gdzie-tylko-się-da, jest brzydki i nieporęczny. Dopóki w zeszłym roku nie trzymałem go w rękach. Jeśli stopień odwzorowania detali i jakości wykonania w replice Aresa jest porównywalny, to ja wybieram właśnie tę wersję.

Tylko ciekawe ile będzie kosztować replika i jakie ceny za mody zaproponuje nam Łucznik. Oby nie zaporowe...
Gratuluję oceniać "poręczność" - czytaj ergonomię - z wyglądu. Swoją drogą i po zdjęciach było widać, że nowa kolba teleskopowa jest lepsza, ponieważ ma większą powierzchnię stopki, czyli zapewnia większą wygodę w manewrowaniu karabinkiem (szczególnie przy uwzględnieniu poprawnych pozycji strzeleckich, oraz w użytku razem z kamizelką), a dodatkowa blaszka pozwala odbezpieczyć broń nie zdjemując ręki z chwytu pistoletowego - znacznie tą czynność przyśpieszając...
EmperorPalpa 13.08.2011, h. 11:45 EmperorPalpa
Miałem okazję bawić się wz.2005... Różnica w wygodzie użytkowania pomiędzy wz.2005,a wz.96 jest ogromna.
Azur 13.08.2011, h. 12:24 Azur
Janko35 13.08.2011, h. 02:20 Janko35
Beryl jak Beryl. Ciekawi mnie tylko po ile i czy będą magazynki...
Oleander 13.08.2011, h. 02:45 Oleander
Po tylu latach wyczekiwania wreszcie jest! Ale ja mam bardziej chrapkę na nowego MSBS'a Pewno też będziemy na niego długo czekali...
Oj poczekamy, poczekamy zwłaszcza że MSBS jest jeszcze w fazie projektowania, a jak MON nie zmieni podejścia do tego projektu to być może nigdy się nie doczekamy ;]
Matrival 13.08.2011, h. 05:54 Matrival
rumak 13.08.2011, h. 08:00 rumak
Ciekawe jaką cenę zaproponują;/
bodzio001 13.08.2011, h. 10:22 bodzio001
Mini Beryla też zrobią? ;)
johny13 13.08.2011, h. 10:39 johny13
o ja pitole , to teraz mody odpoczna: nikt nie bedzie pisac kiedy beryl, ale raczej :czemu taki drogi :D:D

swoja droga: kolekcje funduszy czas zaczac :))
poiu007 13.08.2011, h. 10:41 poiu007
Skończą się amatorskie przeróbki z ak cymy:D
I tym samym skończy się oryginalność i zachwyt nad czyimś porządnie przerobionym kałachem na beryla.
MarineSlupsk 13.08.2011, h. 10:46 MarineSlupsk
Dokładnie...
Azur 13.08.2011, h. 12:19 Azur
Wątpię. Jeśli cena będzie wysoka, to na pewno niektórym bardziej się będzie opłacać przeróbka chinoli.
wiciok 14.08.2011, h. 14:15 wiciok
rumak 13.08.2011, h. 11:24 rumak
Ciekawe czy będzie to replika Full steel?:)
Maza94 13.08.2011, h. 11:50 Maza94
Nawet u brytofila budzi się patriotyzm :D, chyba odkurzę WZ i zacznę zbierać kasę, nie tylko po to żeby mieć beryla ale beryla ARESA! Napewno będzie drogi, ale wykonanie wewnętrzne i zewnętrzne po aresowsku jest warte swojej ceny.
MrJelly 13.08.2011, h. 12:05 MrJelly
Tyle ludzie czekali na beryla, ze kazdy kto byl napalony juz swoje go ma i tego nie kupi.
możesz się zdziwić ;)
OFF 13.08.2011, h. 16:47 OFF
Azur 13.08.2011, h. 12:20 Azur
No, to pora kupić sobie wz.2005. :) Zobaczymy tylko, jak będzie z ceną. To co mnie cieszy najbardziej, jako użytkownika beryla "home-made", to magazynki airsoftowe do replik Beryla - byleby tańsze od tych, które oferuje zbrojownia.
Magazynki można sobie samemu zrobić. Tylko jest trochę pierdzielenia. :P Ale jeśli będą robić i będę w dobrym stosunku jakośc/cena to pewnie się skuszę ;) Ciekawi mnie jeszcze jak rozwiążą przeniesienie selektora i zrobienie bezpiecznika, i czy będzie tryb serii. Bo brakuje mi tego w mojej baryłce.
Sab93 13.08.2011, h. 20:47 Sab93
McKnight 13.08.2011, h. 12:41 McKnight
Piękność ;]
Chaves 13.08.2011, h. 12:51 Chaves
A więc dożyłem tego dnia :) Dobrze, że nie kupiłem do tej pory innej repliki jak zamierzałem bo teraz kase mam już odłożoną :) Tylko niech jakość odwzorowania będzie na wysokim poziomie
Maciej0011 13.08.2011, h. 13:18 Maciej0011
Całość wygląda bardzo obiecująco. Mam nadzieję ,że produkt finalny nie będzie kosztował więcej jak 1500 złotych. W kazdym razie pora zacząć trochę pooszczędzac pieniądze.
szkodnikPiła 13.08.2011, h. 13:23 szkodnikPiła
długo oczekiwałem na to CUUUDOOOOOO
EmperorPalpa 13.08.2011, h. 13:47 EmperorPalpa
Wszyscy "podjarani" a tu niespodzianka - body full ZnAl itd. - ale by było :D
old 13.08.2011, h. 14:45 old
co do body to watpie skoro to ma byc replika treningowa dla armii, cena będzie pewnie piękna, nigdy mi sie beryl ni epodobal wizualnie, po jakims czasie bedzie zgadzetowany jak nowe mercedesy ;] 
wizualnie nawet im to wyszło ale i tak nie kupie bo wole poczekac az MSBS wejdzie do powszechnego
uzytku w armii a kiedys wejdzie n apewno i zbudowac customa ;]
roberto722 13.08.2011, h. 15:59 roberto722
Podstawowy model jakoś nie robi wrażenia na mnie ale zaczekam na  dalsze modele rozwojowe takie jak w modelu bojowym,jeszcze jedno,ktoś wie jaka jest jego cena oriętacyjna???????
rzezio 13.08.2011, h. 16:16 rzezio
miałem beryla w wojsku
OFF 13.08.2011, h. 16:46 OFF
jeszcze jakby do niego były magi z atrapami pocisków to byłoby miodnie :D
xasistis 13.08.2011, h. 17:20 xasistis
Szkoda tylko, że ARES nie chwali się tą kooperacją na swojej stronie :(
Dumnie byłoby zobacyć w zagranicznych serwisach postery "Polish AK47" ;)
Spokojnie, po co ten pośpiech?;p
rumak 13.08.2011, h. 18:47 rumak
Bo duma już mnie rozpiera :)
xasistis 13.08.2011, h. 19:22 xasistis
Pinochet88 13.08.2011, h. 17:49 Pinochet88
cudoooooooooo!!!! Mogliby jeszczę replikę Glauberytu zrobić :D
marasek120 13.08.2011, h. 18:08 marasek120
Super broń,jestem ciekaw czy Chińczycy zaczną ją robić??,broń ogólnie Boska Ciekaw jestem ceny czy do 1000 będzie dostępna :).
Cena będzie na pewno wysoka. Mam nadzieję, że nie przekroczą granicy 2000 zł.
Lemur20 13.08.2011, h. 18:33 Lemur20
Karchu 13.08.2011, h. 20:37 Karchu
Mam Beryla ze ZBROJOWNI sprzedam go ale i tak nic mi to nie da bo cena spokojnie przekroczy 2500zł ;) Jeszcze Ares! Cudooo!
Perski102 13.08.2011, h. 21:07 Perski102
zajebisty beryl przyszłości asg ;)
Mike007 13.08.2011, h. 23:22 Mike007
oj tam oj tam, ważne że polskie xd
Polskie czy tylko na licencji Łucznika - bo mam wrażenie ze Łucznik tyko sprzedal prawa do nazwy i dokumentacje na potrzeby budowy repliki a żadna część tak naprawde nie powstanie w polsce, cyt "... repliki ASG AEG polskiego karabinu* Beryl, wyprodukowanej przez firmę ARES". Co innego gdyby byla to replika Beryla robiona przez samego Łucznika tak jak wiatrowka Makarow robiona przez zaklady w Iżewsku - ale chyba sie za bardzo rozmarzylem ;)
Tomcat_76 15.08.2011, h. 12:03 Tomcat_76
Demo666 14.08.2011, h. 00:04 Demo666
To jest wspaniała chwila- oto nasza zbrojeniówka zaczyna współpracować z firmami produkującymi na rynek ASG. Oby inni poszli ich śladem.
Tonący brzytwy się chwyta...

Ale dzięki temu nareszcie będziemy mieli replikę naszej polskiej broni :) Nic jak tylko się cieszyć i czekać na efekt końcowy.
SoapPL 14.08.2011, h. 00:31 SoapPL
old 14.08.2011, h. 02:56 old
nie no znal to bylby pojazd, ciekawe jak to bedzie wygladac jak to bedzie wygladac od strony technicznej, bo powiem ze dosc ciekawie sie zapowiada chociaz nigdy nie bylem fanem beryla, niskobudzetowa bron stworzona po prostu z potrzeby modernizacji pod standardy NATO ... tylko nie atakujcie tutaj mnie ze napisalem ze jest do bani czy cos takiego, bo tego nie napisalem ...
boje sie tylko ze zrobia z tego super zgadzetowana zabawke ... 
no i ja podobnie jak kolega wyzej czekam az wyjdzie oficjalna ostra wersja MSBS i potem od razu customa buduje ;p
A niby na jakiej podstawie boisz się, że zrobią super zgadżetowaną zabawkę? I co konkretnie masz na myśli?
Azur 15.08.2011, h. 11:02 Azur
nitka 14.08.2011, h. 09:29 nitka
Witam
W ciągu najbliższych kilku dni będziemy mieli pierwsze egzemplarze do testów i opinii. Promant i nasi serwisanci czekają z niecierpliwością . Z pewnością zostaniecie o wszystkich szczegółach poinformowani. Co do ceny to jak pisałem już wiele razy będzie przystępna dla przeciętnego gracza, ale poczekajcie na premierę. W sprzedaży będzie początkowo wersja podstawowa jak napisał już Promant. Co do części bojowych na szczegóły poczekajcie jeszcze chwilę - będą dostępne w sklepie Taktyczny
wojtek123xp 14.08.2011, h. 10:17 wojtek123xp
Jak wyjdzie to cudo Napewno Będzie moje !
jaymz87 14.08.2011, h. 13:54 jaymz87
Chociaż mam już swojego Beryla, to wiem na co odłożyć zarobioną kasę, na następnego Beryla od ARESA. Beryl to nie replika - TO STYL ŻYCIA :D
Oby nie za szybko zamieniło się to w MSBS'owy styl życia;p
rumak 14.08.2011, h. 15:52 rumak
Wermacht 14.08.2011, h. 18:44 Wermacht
Teraz rekonstrukcja WP nabierze zupełnie nowego znaczenia, tylko jeszcze se hełmyk skołuję i odzyskam Lubawę, na betona z 25 BKP-ow styknie

Jeśli ktoś ma wątpliwości, czy to wystarczy do rekonstkukcji, tak, żołnierze w jednostkach mają także stare Lubawy
I straci stare znaczenie, kiedy ludzie, którzy chcieli tej rekonstrukcji bardzo, bardzo, budowali swoje repliki Beryli, bardziej lub mniej udane.
Azur 15.08.2011, h. 11:03 Azur
"Na betona" to wystarczy AKMS
wiciok 15.08.2011, h. 18:21 wiciok
kajtoo5 14.08.2011, h. 20:19 kajtoo5
ktoś tam na górze zapytywał czy będą miniberyle... na zdjęciu ze sklepu Taktyczny (które ponoć prezentują jak będą wyglądać przyszłe repliki) wisi sobie na ścianie właśnie miniberyl ;] ale mogę się mylić
Nie mylisz sie to Mini Beryl :D
jaymz87 14.08.2011, h. 20:27 jaymz87
gadzinka 14.08.2011, h. 23:45 gadzinka
no i nie zasne dziś <3
mg schutze 15.08.2011, h. 00:07 mg schutze
A ja k.....a zacząłem robić beryla .. bez sensu :( ;)
asgszczepan 15.08.2011, h. 02:51 asgszczepan
mg shutze , wcale nie bez sensu . Jak dla mnie , lepsza zastysfakcja z repliki wlasnorecznei wykonanej nic gotwej :) ile by nie kosztowala :P
Chaves 15.08.2011, h. 10:10 Chaves
Czy w zestawie znadzie się z replikami także szyna picatinny do montowania nad pokrywą komory zamkowej? Rozumie, że jako pierwsza na rynej wyjdzie wersja podstawowa bez orisowanych chwytów i kolby teleskopowej. To po jakim czasie wyjdzie ta dróga "taktyczna" wersja beryla?
Yeneth 15.08.2011, h. 12:26 Yeneth
Wszystko fajnie ale (zawsze musi byc ale) na razie mamy tylko foto wersji karabinu której ma powstać replika i jego wariacji - brak fotki prototypu nawet (przynajmniej ja tu nie widzę). Zdjęcia zdekowanych Beryli też nie powinny nikogo rozgrzewac bo mają sie nijak do samej repliki. Wyjdzie replika Aresa będzie wszystko wiadomo chociaż bazując na moich doświadczeniach z tą firmą jakoś nie wierzę aby udało im sie wyprodukować replikę godną statusu TW. No i kto miał by sie szkolić na airsoftowym Berylu? Co do cześci oryginalnych i ich kopii robionych przez Aresa - raczej nie opłaca się wysyłac czegokolwiek do Chin tylko po to aby tam zostało to zamontowane na replice i wróciło jako całosć, całkowita produkcja w ChRL wychodziła by znacznie taniej ;)
Mimo kilku słów krytycznych mam nadzieje że sie uda i wyjdzie replika dla miłosników WP.
A co widzisz złego żeby wprowadzić Airsoft do wojska ? Do treningów CQB- wg mnie- idealne rozwiązanie. Systemy laserowe sa drogie i lubią zawodzić, zresztą są niedokładne. Paintball- wiadomo, nie odda realizmu szkolenia...
Jacek GROT 15.08.2011, h. 16:05 Jacek GROT
A napisałem że widzę w tym coś złego? Różne armie świata korzystają z airsoftu do szkoleń jednak z Berylem jako TW problem leży w docelowym odbiorcy bo on IMO nie jest jeszcze na niego gotowy.
Yeneth 15.08.2011, h. 16:28 Yeneth
chyba jednak replika airsoftowa jest tańsza w eksploatacji niż takie systemy laserowe czy PM-y na amunicję barwiącą (a ona kosztuje), kulki o wiele tańsze
Wermacht 15.08.2011, h. 18:54 Wermacht
asg_maniak 15.08.2011, h. 13:32 asg_maniak
a teraz czekac na cene i czekac na pytania czemu taka cena kosmiczna;)
Kacperasg 15.08.2011, h. 14:41 Kacperasg
Cena i to napewno kosmicna będzie ale polak potrafi:d
Karchu 15.08.2011, h. 15:05 Karchu
Mogli by już podać tą cenę bo spać nie mogę ;P
Tomek_GGRS 15.08.2011, h. 16:53 Tomek_GGRS
Ja tam zostanę przy swoim berylku "made in home". Coś nie widzi mi się zadawać na ARESA powyżej 2tyś zł. Tym bardziej, że mój beryl to i tak kompletny składak.
a ile mniej więcej takie przeróbki kosztują?
Wermacht 15.08.2011, h. 18:49 Wermacht
Zalezy też jak bardzo szczegółowego beryla chcesz robić. I jaką dokłądnie wersje. :P
Sab93 15.08.2011, h. 20:06 Sab93
asgszczepan 15.08.2011, h. 18:20 asgszczepan
Niedowierzam w te komentarze. Najpierw jest " kurde,zrobili by beryla..." a jak juz zrobili to wciaz narzekanie.... , " eeee moj i tak lepszy " " zrobili MSBS " Cóż taka polska mentalność, nigdy sie nie dogodzi.
jeszcze sie taki nie urodził, co by polakom dogodził

a znając postępy naszej rodzimej zbrojeniówki, to może i się doczekamy MSBS-a do 2020, a kolejne 10 lat będziemy czekać na replikę i znowu zacznie się narzekanie "a czemu tak drogo???"
Wermacht 15.08.2011, h. 18:44 Wermacht
Tomek_GGRS 15.08.2011, h. 19:08 Tomek_GGRS
Hmm ... ile kosztuje przeróbka na beryla? Cześci około 400zł + koszt robocizny, ja tutaj na forum nie napiszę ile biorę, wiesz tajemnica handlowa :P
Mike007 15.08.2011, h. 20:00 Mike007
no chodzi mi o to że polski karabinek, licencja wiadomo jest ale nie byle kto sie za to złapał tylko ares wiec nie ma na co narzekac. swoją drogą to był by dopiero raj jakby każdy zakład zbrojeniowy który produkuje ostra bron robił także repliki asg tych samych broni. wtedy to juz by nie było narzekania ze brak oznaczen itd
Murat 15.08.2011, h. 21:27 Murat
Śliczny !!! Nareszcie jakaś replika czysto Polska , ciekawe czy ktoś z zagranicy go kupi .
I tu Ciebie zaskoczę :P Bo w ekipie której jestem kolega robił beryla dla gracza z Austrii ;D Mało tego, ten austriak biega w wz.93 i nazamawiał pelno szpeju z MIWO xD
Tomek_GGRS 15.08.2011, h. 21:55 Tomek_GGRS
tokar92 16.08.2011, h. 20:33 tokar92
Ja też tam wolę swojego Berylka nie ma to jak coś stworzyć własnymi rękoma :D jeśli by ktoś chciał żeby mu przerobić można do mnie napisać na pw ;P 
zgadzam sie w 100 % satysfakcja gwarantowana !! ;p
old 18.08.2011, h. 19:23 old
old 18.08.2011, h. 19:23 old
ej jak widze jak ktoś pisze że ma nadzieje że cena nie przekroczy 2 tys to mam usmiech na twarzy, panowie to Ares, jak bedzie ponizej 4 to juz jest dobrze ;p zalezy jak bedzie w srodku wygladal :)
Coś mi się wydaje, że cene będzie się wahała od 2,5tyś do 3tyś. Aczkolwiek, łucznik ma kosmiczne ceny jeśli chodzi o części do beryla, no i do tego ma go wykonać ARES ...
Tomek_GGRS 19.08.2011, h. 14:46 Tomek_GGRS
old 20.08.2011, h. 14:08 old
jestem przekonany wręcz że poniżej 2 tys nie zejdzie :) a jak zejdzie to szałowa ta replika raczej nie będzie :)

z drugiej strony warto wziąć pod uwagę że tak na prawde replika jest robiona tylko i wyłącznie z myślą o polskim rynku, więc ARES może się bać w nią inwestować nie wiadomo jak :)
Wojtasasg 23.08.2011, h. 21:28 Wojtasasg
Ciekawe jaką cenę dają , ale zapowiada się smakowicie :D , jeszcze brakuje mi repliki Raka :))
Cinek_AK-47 23.08.2011, h. 22:28 Cinek_AK-47
Chciał bym zobaczyć pm 84 glauberyt w wersji airsoft
S1ck 24.08.2011, h. 09:33 S1ck
obleśnie wygląda - jak z plastiku.
Te rzekome "plastiki" to pozbawione cech bojowych "ostre" Beryle... ;)
Grzegorz973 24.08.2011, h. 10:31 Grzegorz973
siwy3551 24.08.2011, h. 18:40 siwy3551
Właśnie co kupiłem M4 od C&A, tak to bym odłożył kase na beryla nawet gdyby miał 2 koło kosztować!
Tak myśląc psujesz sobie ocene wizerunku swojej broni oraz jej zajebistości :D i coraz bardziej będziesz ją nienawidził aż wreszczie się jej pozbędziesz i kupisz Beryla a jest to chyba dolegliwość dużej części airsoftowców np. ja :P
kubasum 03.09.2011, h. 22:02 kubasum
Gekon_1 27.08.2011, h. 14:19 Gekon_1
Oby wypuścili do tego przeźroczyste low-capy.
Pergan 30.08.2011, h. 00:42 Pergan
Replika miodnie wygląda :)
JohnnyMaczeta 31.08.2011, h. 16:39 JohnnyMaczeta
Wie ktoś jakiego rodzaju granatników używa polska armia GP 25, GP 30 ??
Marzy mi się Beryl z granatnikiem ;] już na niego zbieram!! Jeszcze jedna sprawa gdzie będzie znajdowała się bateria???
Jeśli to replika z rodziny ak bez pełnej kolby to zapewne bateria będzie pod deklem.

Jeśli chodzi o granatnik to zapewne wz.1983 PALLAD
Damianosky 31.08.2011, h. 21:23 Damianosky
Do beryli używaliśmy Pallada. Ale teraz jest stopniowo wypierany przez nową konstrukcję:

GPBO-40
http://www.isaf.wp.mil.pl/fotogaleria/1123/10542.jpg
;)
Sab93 31.08.2011, h. 21:53 Sab93
JohnnyMaczeta 01.09.2011, h. 16:05 JohnnyMaczeta
Dzięki wielkie :)
Paulo 03.09.2011, h. 16:19 Paulo
Jak dla mnie bajka :> Tylko ciekawe jaka cena bedzie :p
mariush13 06.09.2011, h. 16:25 mariush13
Widziałem i strzelałem :) 420 fps w stoku, semi, burst i full auto (w prototypie jeszcze nie było, ale w wersji finalne ma być). Na rynku za ok 3 miesiące. Pierwsze wrażenia? Bardzo ładnie wygląda, konstrukcja solidna, nic się niepotrzebnie nie chwieje. Mam nadzięję że będzie tak w wersji produkcyjnej.
Grey 07.09.2011, h. 09:51 Grey
wilkosz 07.09.2011, h. 20:13 wilkosz
też dzis strzelalem wyglada naprawde dobrze z tego co sie dowiedzialem cena nie wiecej niz 2 tysie juz kaska odłożona :)
KWIA_TEK 08.09.2011, h. 00:17 KWIA_TEK
Strzelałem dziś :)
zuber00 25.09.2011, h. 11:21 zuber00
powie mi ktoś z jakiego kraju jest ARES ? czy to jest chińskie czy tajwańskie?
Repliki ARES produkowane są głównie na wymagający rynek
japoński i charakteryzują się wysoką kulturą pracy mechanizmów
wewnętrznych, dalekim zasięgiem i skupieniem strzałów, co jest wynikiem zastosowanych rozwiązań technicznych, odpowiedniej
techniki montażu i kontroli poprodukcyjnej każdego egzemplarza,
na dowód czego otrzymujemy ręcznie wypisane potwierdzenie
testu repliki wraz z podaną prędkością początkową wystrzelonej kulki.

-Specshop.pl
senkuPH 09.10.2011, h. 13:55 senkuPH
deldamian 24.10.2011, h. 10:44 deldamian
Wiecie może kiedy będzie w sprzedaży!?
Marines22 15.11.2011, h. 23:15 Marines22
CO Z TYM BERYLEM???? Wiadomo już kiedy będzie do kupienia??