Daj cynk
Reklama

Aktualności

Dboys Boyi - FN SCAR L

Aktualności, 24.04.2008, h. 09:59, dodał: Regdorn
53

Z końcem kwietnia w sprzedaży pojawi się pierwszy chiński SCAR produkcji Dboys Boyi. SCAR w wersji L będzie w kolorze TAN.



 

 

 

 

 

Nowy chińczyk jest klonem SCARa Classic Army. W zestawie przychodzi z rączką RIS i przedłużoną lufą zewnętrzną. W zestawie można się spodziewać także baterii i ładowarki. Cena repliki nie jest jeszcze znana jednak zapewne, jak to w replikach "kopiach", będzie konkurencyjna do markowych. Według uzyskanych informacji od Pawła Zalewskiego z Gunfire, w Polsce SCAR będzie dostępny przypuszczalnie pod koniec maja. Do tej pory replika w fabryce była poprawiana.

 

Zdjęcia za RSOV.com:

 

Wątek poświęcony replice na naszym forum Nowości

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Hawk14 24.04.2008, h. 10:22 Hawk14
W końcu

Btw:
Ciekawe kiedy chinole skopiują FN Fal'a?
Wombat 24.04.2008, h. 10:31 Wombat
Oby jak najszybciej. A ten Scar będzie pewnie jedynym wartym kupienia
Plutonowy 24.04.2008, h. 10:45 Plutonowy
No robi wrażenie. Jeżeli cena będzie typowo "bojowska" ok 400-500zł to chyba się skuszę icon_wink.gif
Mamut1986 24.04.2008, h. 11:14 Mamut1986
Nie liczyłbym na 400-500 zl Raczej będzie to coś koło 700-800. Taki Cadillac wśród chińszczyzny
Okota 24.04.2008, h. 12:28 Okota
szkoda tylko ze to wersja 2 scara a nie kopia vfc...
Gogin 24.04.2008, h. 12:40 Gogin
Poczekamy, zobaczymy. Na niską cenę typu 400-500 zł bym nie liczył.
snake4 24.04.2008, h. 12:45 snake4
wygląda obiecująco...
Heidar 24.04.2008, h. 13:13 Heidar
gdyby jeszcze Customs.pl dorwali ją w swoje łapki to może być miodzio
Link 24.04.2008, h. 13:54 Link
Kolejny dowód, że Boyi robi elektryki conajmniej tak samo dobre jak CA.
shenq 24.04.2008, h. 14:28 shenq
zastanawiające, że ma oryginalne oznaczenie. Czy oby na pewno to foty Dboya?
Lajon 24.04.2008, h. 14:46 Lajon
quote Btw:
Ciekawe kiedy chinole skopiują FN Fal'a? /quote

No właśnie.
OFF 24.04.2008, h. 14:50 OFF
o...super..wlasnie chcialem guna zmienic na SCAR'a xD
Ruski 24.04.2008, h. 14:56 Ruski
A ja tylko czekam aż chinole skopiują SCAR - a w wersji H. To by dopirdo była gratka
Cyrek 24.04.2008, h. 15:12 Cyrek
Mamut, a ja myślę, ze cena będzie wynosiła gdzie 100- 200zl i narazie mam w tym tyle samo racji co Ty.
Nanteris 24.04.2008, h. 15:32 Nanteris
Karabin - Karp... obrzydlistwo
VonHusarz 24.04.2008, h. 15:47 VonHusarz
A ja licze ze wypuszcza oliwkowego albo chociaz czarnego
Kamzi_909 24.04.2008, h. 15:51 Kamzi_909
Szkoda że sklonowali CA a nie VFC.
Foka 24.04.2008, h. 16:09 Foka
> Kolejny dowód, że Boyi robi elektryki conajmniej tak samo dobre jak CA.

Dawno sie tak nie uśmiałem, dzięki.
lemonzawodowiec 24.04.2008, h. 18:13 lemonzawodowiec
Mnie najbardziej śmieszy ten scar-owski kalosz
Cement 24.04.2008, h. 18:15 Cement
Foka jesli keidykolwiek napiszesz cos pozywtywnego o chinolach to chyba padnę i ogłoszę ten dzień świętem

A swoją drogą IMHO chinole robią coraz lepszy sprzęt, jedyny problem to taki, że nie wiadomo jaką bedzie miał żywotność. Ale sama jakść wykonania jest na coraz wyższym poziomie(co do tego chyba nikt niema wątpliwości)
Cyrek 24.04.2008, h. 18:17 Cyrek
Hehe Link- mimo mojego dobrego nastawienie do chińczyków muszę przyznać, że doje.....ś
Mormaeglin 24.04.2008, h. 18:42 Mormaeglin
Całkiem krasiwy karabinek czy już raczej subkarabinek.
Dziadek71 24.04.2008, h. 19:19 Dziadek71
A co tam robią oznaczenia Herstal'a?
Link 24.04.2008, h. 20:16 Link
Foka, miałem CA spory kawałek czasu i wcale to nie jest żadna rewelacja...
Dokładnie M15 A2 Tactical z tej nowej serii.

Jakbyś nie wiedział zębatki do BOYI robione są w tej samej fabryce.

Teraz ten karabinek ma moja siostra i prędkość wylotowa z 330 FPS (bo ma preckę) spadła do 260 fps.
Mierzone było na początku i teraz. Karabinek ma może 14-15 miesięcy.
Przebieg jakieś 30 tysięcy kulek.
To jest takie świetne?...

Odpowiedz sobie sam.
Link 24.04.2008, h. 20:18 Link
Zapobiegając wszystkim ripostom, nie było strzelane na sucho, zawsze po strzelaniu była zwalaniana sprężyna.

Teraz biegam z P90.
Jako były użytkownik CLASSIC'a (to była moja pierwsza porządna replika) mam lekki uraz...
Może po prostu peszek.

JimBo ze sklepu CUSTOMS.PL pokazywał mi zębatkę BOYI, był na niej starty napis classic army, i to dosyć niestaranie bo został napis CL****C***RMY.
Wombat 24.04.2008, h. 21:26 Wombat
Link, chyba politycznie poprawniej jest stwierdzić, że CA jest zupełnie za drogi jak na tą jakość. U mnie po roku moc również spadła o 50 fpsów, a miałem M4 SPC. Nie chce mi się uczestniczyć w kolejnej dyskusji Boyi vs. CA, ale osobiście brałbym to pierwsze.
Codename666 24.04.2008, h. 21:51 Codename666
Szkoda, że nie czarny . Szkoda również, że chinole nie zwęszyli pieniędzy na zrobieniu ciekawej repliki G36 i G36K.
Link 24.04.2008, h. 21:57 Link
Wombat, całkowicie się z Tobą zgadzam i niejednokrotnie już o tym mówiłem.
jok 24.04.2008, h. 22:56 jok
hmm zobaczymy co to zdziała
Minion 24.04.2008, h. 22:57 Minion
HA HA HA.
Chińczycy są genialni- tak popsuć humor tylu ludziom.
Zacny_John 24.04.2008, h. 23:01 Zacny_John
Myśle, że powinni wypuścić SCAR-h na kule 8 mm... Ale była by jazda... Ale patrzmy realnie, SCAR-H nie będzie nic lepszy, tyle, że łądniejszy.
woma 25.04.2008, h. 00:23 woma
Jako użytkownik JLSowego gówna (z pełną odpowiedzialnością wypowiadam te słowa) po samych zdjęciach stwierdzam, że BOYI wylądowało o niebo dalej od JLSa.
nyo 25.04.2008, h. 08:17 nyo
Mi ten Tan za bardzo w OD wpada, zwłaszcza na magu, gripie i upperze, ale może t wina fotek/oświetlenia. Fajnie, że oznaczenia są
Jangi 25.04.2008, h. 09:32 Jangi
W ogóle każda część wygląda tak, jakby miał inny odcień

No i ten przednią rączkę na szynę RIS też już mogli zrobić w tym kolorze co replika.
Wrobel3m 25.04.2008, h. 13:24 Wrobel3m
Chińczyki zabijaja mnichów.... Wszelkimi możliwymi sposobami bronie sie przed ich sponsorowaniem ...
WolfHeart 25.04.2008, h. 14:53 WolfHeart
Chińczycy bardzo biorą sobie Twój bojkot do serca
JedyKnight 25.04.2008, h. 16:05 JedyKnight
To przestań się bawić w airsoft, bo większość replik nadających się do gry (jak nie wszystkie) produkowane są w chinach, a po za tym spójrz sobie po rzeczach w domu, zapewniam cię że na minimum 99% tych rzeczy widnieje napis made in china;)
Cappuccio 25.04.2008, h. 16:08 Cappuccio
Jeśli ktoś chce podyskutować o polityce to zapraszam na onet.

Wszystkie komentarze w podobnym tonie będę kasował.
KamaN 25.04.2008, h. 16:40 KamaN
Ciekawe rozwiazanie bateria w kolbie. W JLS jest w frontgripie.
K2_ 25.04.2008, h. 17:17 K2_
Im więcej chińszczyzny, która może okazać się dobra tym bardziej pójdą w dół ceny dobrych marek-proste.
WolfHeart 25.04.2008, h. 18:01 WolfHeart
Hmmm rzecz w tym, że ceny dobrych marek nie pójdą tak ładnie w dół... Chyba, że kurs dolara jeszcze spadnie.
Niestety, u nas te repliki w przeliczeniu kosztują tyle, co w całej Unii, a czasem nawet taniej, niż w Europie Zachodniej. Duży VAT :/
kokonesko 25.04.2008, h. 18:33 kokonesko
Sie klucicie o tych Chinczykow jedni chwala jedni trochce krytykuja. Ale gdyby nie Chinole nie bylo by tych wszystkich w morde replik.
Wombat 25.04.2008, h. 19:11 Wombat
Mylisz się. Byłyby same TMy i KSC Gdyby nie TM, Chińczycy nie mieliby co kopiować.
Andrzej25 25.04.2008, h. 19:52 Andrzej25
A skąd tam się wzięły takie pieękne oznaczenia? Wygląda miodzio!

Apropo wojny CA vs Boy to równierz miałem emke CA (A2 rifle) a w tej chwili jestem posiadaczem boya. Szczerze? nie umywa się ten boy do CA. Tyle, że ma lepsze osoągi w stocku.
Link 25.04.2008, h. 22:30 Link
Andrzej, a ja mam teraz Tokyo, i CA nie umywa się do niego choć kosztują podobnie...

Gdybym miał teraz kupić kolejną replikę kupiłbym Boyi lub JG.
Te repliki są okej.
Mormaeglin 26.04.2008, h. 09:38 Mormaeglin
Hmm.. Ja wiem iż te wszystkie amerykańskie określenia odnośnie militariów są "trendy", ale wierzcie mi jeszcze posiadamy polskie odpowiedniki na części składowe broni vel chwyt przedni, pokrywa komory zamkowej et cetera. Dodam także na marginesie iż w Polsce obowiązuje oficjalna nomenklatura opracowana przez WAT, tak więc na cóż nam używać 'szalenie' popularnej nomenklaury wypracowanej przez US? Wedle owej nomenklatury większość broni automatycznej ląduje w jednym worku z napisem : karabin. Sława.
hellmans 26.04.2008, h. 09:39 hellmans
Bo ze stereotypami nie wygrasz
Gaurhoth 26.04.2008, h. 13:18 Gaurhoth
Mormaeglin, posiadamy też polskie odpowiedniki łacińskich "et cetera" i "vel". Czemu więc ich nie użyłeś?

Co do samej repliki, to cieszę się, że w końcu trafi do sprzedaży. Obecnie jestem na 98% pewien, że ją kupię. Szkoda tylko, że nie będzie (przynajmniej w najbliższym czasie) wersji w kolorze czarnym.
Mały7 26.04.2008, h. 13:55 Mały7
ciekawe jak z wytrzymałością będzie ;]
maxavelli 27.04.2008, h. 12:58 maxavelli
BOYI jak BOYI, psuc sie bedzie, ale jak bedzie w granicach 4 stowek i we Flat Dark Earth, to wezme - mam 80% czesci gearboxa G&P do zagospodarowania . Tylko jak zwykle w ypadku chinczykow - tysiace beda mialy ten sam numer seryjny...
Link 27.04.2008, h. 16:31 Link
Heh, gdyby to kosztowało 4 stówki mielibyśmy hit.

Jednak myślę, że conajmniej 550 trzeba będzie dać co i tak nie byłoby dużo za fajnie wykonany karabinek z oznaczeniami.

Byle nie więcej...
sieta 30.04.2008, h. 10:52 sieta
Znalazłem w jakimś sklepie w HK. Cena to 148USD.
gombek88 10.05.2008, h. 13:12 gombek88
Jeżeli FN SCAR to tylko od VFC