Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe repliki

Świat, 11.08.2011, h. 22:50, dodał: Promant
18

LCT Airsoft: AEG RPK NV. WE Airsoft: Mk14 Mod1 GBB rifle.



Firma LCT Airsoft wprowadziła do oferty nową wersję repliki karabinu RPK.

 

 

RPK_X_A.jpg

 

AEG RPK NV charakteryzuje się realistycznym systemem rozkładania. Jest to replika typu "full metal i drewno", o długości 1040mm.

 

 

RPK_X_C.jpgRPK_X_D.jpgRPK_X_E.jpgRPK_X_F.jpgRPK_X_G.jpgRPK_X_J.jpg

 

Firma Wei Tech przedstawiła na swojej stronie kilka fotografii przedprodukcyjnej wersji kolejnej repliki gas blow back z rodziny bazującej na modelu M14.

 

 

186file1.jpg

 

Mk14 Mod1 GBB rifle wkrótce trafi do oferty. Już teraz dostępny jest zestaw konwersyjny do repliki GBB WE M14.

 

 

 

186file4.jpg

 

186file3.jpg

186file2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.lctairsoft.com

weairsoft.com/detail.php?id=186">www.weairsoft.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
babski 11.08.2011, h. 23:13 babski
Ciekawe jak cena będzie tej m14 wei tech  ^^
Guest (ID:6452) 11.08.2011, h. 23:47 Guest (ID:6452)
Ale czad, oszpeconej m14 w wersji gazowej chyba jeszcze nie było :D. Teraz czekamy na oszpecone kałaszki. Nota bene, do kałachów i m14 namiętnie ładują części od m16 i ich klonów. Czemu nikt nie daje łoża z nakładką od AK do jakiejś emki czy m14?!
Spojrz na to praktycznie, jest wygodniej, poz atym prowadnica i kolba typu m4 poprawia wywazenie tej m14 wzgledem EBR.
MrJelly 12.08.2011, h. 00:12 MrJelly
Dexter, opanuje się! Jeszcze ktoś z azjatyckich firm to podchwyci... wtedy będziemy dopiero mieli pokaz groteski ;]
slepy 12.08.2011, h. 00:12 slepy
Bo dalej mamy modę na "Blak Rifle", która dopadła prawie każdą gałąź strzelectwa. Ostatnio nawet czarnoprochowce z elementami emki widziałem.
Dread 12.08.2011, h. 08:12 Dread
Lesio 12.08.2011, h. 00:07 Lesio
Łał, co za realistyczne rozkładanie, co za nowość!
DaMcZyK 12.08.2011, h. 00:09 DaMcZyK
das ist paskuda bleeeee
za to RPK kozak ;)
Nic nowego, Cm.51 rozkłąda się dokładnie tak samo.
SHOGUN_YAMATO 12.08.2011, h. 11:57 SHOGUN_YAMATO
Bo też nikt nie pisze, że sposób rozkladania to coś nowego. Po prostu LCT robiło RPK na systemie TM, a teraz wypuściło model rozkładany prawidłowo.
Promant 12.08.2011, h. 13:59 Promant
B4rt 12.08.2011, h. 16:45 B4rt
Jeez, panowie. Wszystko co inne jest złe, bo zbyt czarne, bo za mało drewna. Dziadek mosin też strzelał, a jakiś debil wymyślił karabin szturmowy, eh... teraz wszędzie te automaty.... .
Jest wygodniej? Jest, jest nowocześniej? Jest
Ktoś chce, kupi.
Pewnie ale to sa komentarze więc komentujemy. To jest ASG i poza funkcjonalnością, trwałością, wygodą liczy się też estetyka. A ta w przypadku klasycznego karabinu jak m14 połączonego z nowoczesnymi dodatkami... kuleje.
Guest (ID:6452) 12.08.2011, h. 18:06 Guest (ID:6452)
czy ja wiem czy EBR jest taki klasyczny??? to już praktycznie zupełnie inny karabin niż M14 mimo że na nim oparty. Ale kolba oryginalna chyba lepsza niż ta emkowa. Przecierz w założeniu ma być to karabin dla strzelców wyborowych (designated marksman rifle) jeśli się nie mylę to na co mu standardowa kolba od emki? chyba tylko WE raczy wiedzieć.
GrimPilgrim 12.08.2011, h. 18:38 GrimPilgrim
A gdzie ja napisałem EBR? Ja napisałem "m14".
Guest (ID:6452) 15.08.2011, h. 11:45 Guest (ID:6452)
sisi 12.08.2011, h. 18:39 sisi
Dexter sam kulejesz.
Życie weryfikuje potrzeby konsumenta. Skoro robią do broni ostrej takie dodatki  i skoro używają ich przy ostrej to znaczy się że można i ludziom się to podoba. A części od   M4 cechują się uniwersalnością i upodobaniami własnie konsumenta dlatego tak powszechnie są używane.

No offence. ;)
Dexter ma rację. Mam małe pojęcie na temat broni ale estetyka też się liczy :]
To całe EBR nie wygląda znakomicie, ale pewnie znakomicie się sprawuje.
69BocheN69 12.08.2011, h. 19:23 69BocheN69
Christopher89 12.08.2011, h. 22:17 Christopher89
Może w przyszłości kupie M14 WE, z tego powodu mnie cieszy zdjęcie magazynka na CO2. Zaś co do takiej m14 jak na zdjęciach - wydaje mi się że zrobili ja dla fanów Modern Warfare 2 by mogli stworzyć replike rodem z gry (ona miała jakąś kolbę eMkową bodajże).
johny13 17.08.2011, h. 22:30 johny13
wszystko ladnie z tym rpk, ale znoru lufa bedzie trzymac sie na 2 imbusach.... z tego wlasnie powoidu sprzedalem swojego lct;ka

dlaczego nie skopiuja rozwiazania z vfc ?