Daj cynk
Reklama

Aktualności

III Edycja Majówki z ASG w Bornem Sulinowie

Aktualności, 22.04.2008, h. 12:03, dodał: Regdorn
21

Majówka „OPERACJA BORNEO 2008” odbywa się w dniach 30 kwietnia – 4 maja 2008 roku. Jest to impreza cykliczna odbywająca się od kilku lat. Od początku zdążyła zebrać wokoło siebie potężne grono miłośników i stałych bywalców. W tym roku pierwotna lista uczestników została zamknięta na 600 osobach. Na liczne prośby osób lista została ponownie otworzona...



 

 

 

 

Zlot organizuje Fundacja "Pasje" i Stowarzyszenie Wspierania i Organizacji Imprez. Dla przybyłych maniaków organizatorzy zaplanowali manewry trwające 72 godziny (dla chętnych „twardzieli”) z możliwością dołączania oddziałów tylko na parę godzin. Dodatkową możliwością są mniejsze strzelanki, które będą z pewnością organizowane przez samych uczestników (jak w latach ubiegłych), a teren zlotu zachęca do tego typu inicjatyw. Impreza odbywa się na terenie Garnizonu Borne Sulinowo, który posiada unikalne i specyficzne walory historyczne stwarzające znakomity klimat do rozgrywek nie tylko airsoftowych, ale też innych imprez o tematyce militarnej. Sama rozgrywka zlotu będzie się odbywać na przylegającym do miasta rozległym obszarze poligonu z jedynymi w swoim rodzaju budowlami i pozostałościami infrastruktury poligonowej. W klimat gry dodatkowo uczestników ma wprowadzać wydawana na potrzeby zlotu gazeta "Wiadomości Borneo".

 

 

Wpisowe w tym roku wyniosło 40 zł, a dla osób które nie zdążyły znaleźć się w gronie pierwszych 600 zgłoszonych osób, wpisowe urosło do 80 zł (jak piszą organizatorzy, ze względów dodatkowych komplikacji organizacyjnych wynikających z tego faktu). We wpisowym organizator zapewnia plastikowe identyfikatory wraz z pamiątkową smyczą, drukowaną gazetę poligonową (w ograniczonym nakładzie, głównie dla dowódców), a także pełne zaplecze socjalne i wyżywienie. Oczywiście nie zapominając o atrakcjach pojawiających się w trakcie rozgrywki, wykorzystanych rekwizytach i doskonałej zabawie.

 

Zlot ten z pewnością wpisał się w kalendarz imprez kultowych i godnych polecania, o czym świadczy choćby nie małe nim zainteresowanie. Z tego też względu dołącza on do tegorocznych imprez, którym z przyjemnością zdecydowaliśmy się patronować.

 

Strona zlotu

wmasg.pl/forum/index.php?s=&showtopic=44466&view=findpost&p=743399" target="_blank">Wątek zlotu na forum WMASG (link do posta z ost. informacjami organizacyjnymi)

Gazeta wydawana na potrzeby zlotu

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
AdRain 22.04.2008, h. 13:47 AdRain
Wreszcie jakiś news odnośnie Borneo ;]
Jangi 22.04.2008, h. 14:33 Jangi
Ba, jakby więcej osób wiedziało o tej imprezie (np. gdyby news pojawił się wcześniej) to chętnych byłoby o wiele więcej niż miejsc.
dubi89 22.04.2008, h. 14:36 dubi89
Chętnych jest i tak więcej niż planowano!!
Kamzi_909 22.04.2008, h. 15:19 Kamzi_909
Chętnie kiedyś pojadę
Aliant 22.04.2008, h. 15:56 Aliant
Jak się odkuje z kasą, to na następny rok pojadę
Headshot 22.04.2008, h. 18:22 Headshot
Na dzień dzisiejszy jedna z większych(o ile nie największa) impreza tego typu w Polsce.
W tym roku będzie ok.650 uczestników, jadę po raz drugi i serdecznie polecam.
qbas187 22.04.2008, h. 19:43 qbas187
też chętnie kiedyś pojadę,ale trzeba kupić lepszy karabin
TOMBMF 22.04.2008, h. 19:47 TOMBMF
jeszcze kilka dni i ruszam na borneo
MarineSlupsk 22.04.2008, h. 19:57 MarineSlupsk
8 dni...
];-p
Demigod 22.04.2008, h. 19:58 Demigod
Hmm...Ciekawe, czy wszyscy wpłacą wpisowe w wyznaczonym terminie. Jeśli nie, to ilość uczestników pewnie trochę się zmniejszy i z 650 ludzi nici .
Pilasiu 22.04.2008, h. 21:42 Pilasiu
Na dzień dzisiejszy jest 689 osób .Ale niema co...WMASG ma zapłon niesamowity
Pucek 22.04.2008, h. 22:40 Pucek
otwarta, nie otworzona, porszę was... Trzeba sprawdzać teksty - nawet najlepszym zdażają się błędy.
retaliator 22.04.2008, h. 22:42 retaliator
youngee jakbyś czytał forum wmasg to byś wiedział wcześniej...
Jangi 22.04.2008, h. 23:26 Jangi
Ja akurat wiedziałem wystarczajaco wcześnie, zapisałem się jako 28 osoba z kolei

Chodzi o to, że organizatorzy nie musieli specjalnie zabiegać o to, żeby wmasg w aktualnościach rozpowszechniało informacje o majówce, bo i bez tego jest więcej chętnych niż miesc.

Ze swojej strony polecam Borne jako sposób na spędzenie weekendu majowego w airsoftowym gronie. Nie byłem na Tomaszowie, więc nie mam porównania (może kiedyś...), ale w zeszłym roku w Bornem bawiłem się naprawdę świetnie. Tylko pamiątkową koszulkę gdzieś mi wcięło :-/
DARKOM 23.04.2008, h. 08:11 DARKOM
no już został tylko tydzień.... nie mogę się już doczekać tak dużej imprezy do zobaczyska wszystkim na zlocie .
VITREUS 23.04.2008, h. 09:21 VITREUS
Jak zapłaci 400 to będzie sukces.
Salieri 23.04.2008, h. 17:19 Salieri
Aktualnie zapłaciło 445 osób, więc nie będzie tak źle .

Początkowo 500 było zakładane jako maks.
Brenten 23.04.2008, h. 20:40 Brenten
Boli bo nie mogę przyjechać . A warto, choćby dla klimatu.
rumak 24.04.2008, h. 17:03 rumak
Jest błąd w tym orędziu prezydenta:)a dokładnie w tytule
snajperwood 24.04.2008, h. 21:45 snajperwood
Łooo, czekałem na to cały rok, ale i tak trzeba nabyć jakiś dobry karabinek .

Mimo to życzę wszystkim jadącym, dobrej zabawy, pełnych baterii, -||- butli z gazem, Co 2, braku zacięć broni i oczywiscie dobrej zabawy .
GTI 27.04.2008, h. 14:36 GTI
No ja juz jutro wyjeżdzam z Małopolski