Daj cynk
Reklama

Aktualności

Olsztyn - nowy sklep

Aktualności, 21.04.2008, h. 13:25, dodał: Regdorn
23

Borol z Olsztyna poinformował nas, że powstał w tym mieście pierwszy sklep z asortymentem airsoftowym. Sklep jest sygnowany sklepem internetowym Sniper.pl, a jego oferta to towar z oferty Gunfire, także oferta cenowa jest podobna. Również istnieje możliwość sprowadzenia towaru dostępnego na stronie internetowej. Sklep mieści się przed wjazdem na os. Dajtki, pod adresem Jagielończyka 45D i jest cyt. "w postaci niepozornego magazynu na tyłach".



 

 

 

 

Dziękujemy Borolowi za nadesłaną informację i czekamy na więcej wieści z Waszych regionów. Od tego jesteśmy, żeby informować maniaków o tym co się dzieje w Polsce, a Wy nam w tym możecie bardzo pomóc! Czekamy na kolejne maile (na adres: info(at)wmasg.pl). Im więcej szczegółów podacie tym lepiej. Zdjęcia także są mile widziane!

 

Edycja newsa: Dzięki uprzejmości melona news został zaktualizowany o dodatkowe informacje. Dziękujemy.

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
jawor1212 21.04.2008, h. 14:02 jawor1212
dobrze ze zrobili ten sklep chociaż nie będę płacił za przesyłek

pozdrawiam
jacula 21.04.2008, h. 14:15 jacula
trzeba sie przejechać
AirBorne 21.04.2008, h. 14:22 AirBorne
Piotrków Trybunalski wciąż czeka na swój sklep.
melon 21.04.2008, h. 14:45 melon
ja od siebie dodam, że Borol miał info o sklepie ode mnie ;] i beze mnie by tam ni chu chu nie trafił ;]
PeePee 21.04.2008, h. 15:02 PeePee
melon, ale jesteś fajny.
Yao Ming 21.04.2008, h. 15:09 Yao Ming
ee... w tym linku nie ma nic a nic o airsofcie....

Regdorn 21.04.2008, h. 15:12 Regdorn
Link został poprawiony. Wdał się błąd.

Informuję także, że był komentarz maniaka, którego loginu niestety nie zapamiętałem, który zniknął (przypadkiem zauważyłem). Jako, że był to news krytykujący sklep internetowy Sniper.pl poczuwam się do obowiązku poinformować, że jako redakcja nie mamy nic wspólnego z jego zniknięciem. Być może pojawił się błąd wynikający z aktualizacji/edycji newsa. Przepraszamy.
Codename666 21.04.2008, h. 15:54 Codename666
Jakiś dobry sklep w Kutnie by zrobili a nie taka mała budka z tanią chińszczyzną za 120zł Ale i tak się cieszę, że ASG jest coraz bardziej lubiane, i że powstają nowe sklepy.
M4ti 21.04.2008, h. 20:22 M4ti
melo naprawde jestes fajny!!
javelin 21.04.2008, h. 20:48 javelin
Sklep gorąco polecam - ceny jak w większości sklepów internetowych lub nieco niższe, a dla olsztyniaków koszt przesyłki odpada Na razie głównie kulki i trochę replik z niższej półki, ale wszystko się powoli rozkręca! Polecam
Wombat 21.04.2008, h. 21:09 Wombat
Eeee, w ciągu ostatnich kilku miesięcy powstały ze trzy sklepy o tematyce airsoftowej. Czemu akurat ten jest wyróżniony? Tzn, mam swój pogląd na tą sprawę, ale po co drażnić redakcje, no nie?
Placek 21.04.2008, h. 21:16 Placek
Jest wyróżniony, bo w warmińsko-mazurskim praktycznie nie znajdziesz sklepu airsoftowego.
Promant 21.04.2008, h. 21:35 Promant
No tak, następny wietrzy spiski i nepotyzm.
Każdy sklep istniejący w Polsce ma swój wątek na forum i było info o jego powstaniu, jeśli nie w news'ach to na forum.
I każdy nowy sklep będzie traktowany podobnie, gdyż sklepów, zwłaszcza stacjonarnych, jest mało i każde takie info jest cenne.
Wombat 21.04.2008, h. 21:37 Wombat
Nie wietrze spisku, tylko zadaje pytanie. Sympatyzuje oczywiście z mazurami, ale gdy pojawił się pierwszy w Polsce sklep wymieniający w stocku wiele części ze wszystkich replik (Customs.pl), to było cicho. Po prostu ciekawią mnie kryteria nadające priorytet.
No dobra, troche jestem stronniczy, bo to sklep z Poznania, ale choćby RC Digger - ciekawsza oferta i wygląd niż Sniper i też nic nie było o nim słychać. A newsa na stronie głównej nie ma co porównywać z wątkiem na forum, bo to jak różnica pomiędzy pisaniem z Caps Lockiem, a nie pisaniem w ogóle i czekaniem aż ktoś inny to napisze. Do tego sponsoring Gunfire i znikające posty (to akurat żart) są, delikatnie mówiąc, niefortunne.
kamera 21.04.2008, h. 21:45 kamera
Wombat jezeli juz to z Warmiakami , bo Olsztyn to stolica nie tylko woj. Warminsko-Mazurskiego, ale przedewszystkim Warmii.
Wombat 21.04.2008, h. 21:56 Wombat
To był skrót myślowo-klawiaturowy, wybacz
kamera 21.04.2008, h. 22:05 kamera
Spoko nie ma bolu, ale bede bronic swej malej ojczyzny, bo to juz plaga.
Cappuccio 21.04.2008, h. 22:15 Cappuccio
wszędzie spisek a sprawa prosta...

Po prostu wcześniej nie publikowaliśmy takich informacji. A teraz stwierdziliśmy, że niektórzy oczekują takich newsów.

Link 22.04.2008, h. 08:55 Link
Jak jest umieszczone info o tym sklepie i nagle teraz dopiero stwierdziliście, że takich informacji ludzie oczekują to powinniście być sprawiedliwi i zamieścić informacje o tych, które pojawiły się niedawno.

Wymieniać nie muszę jakie... to nie w porządku.
Kocur666 22.04.2008, h. 10:08 Kocur666
Wymien jakie to zrobia zbiorowego newsa i juz. Zauwaz ze news zaczyna sie "Borol z Olsztyna poinformował nas" wiec informowac i sprawa bedzie zalatwiona.
Regdorn 22.04.2008, h. 10:41 Regdorn
Ogólnoregionalna tematyka newsów rusza. Zaczęło się od newsa ze stacjonarnym Gunfire i tylko zaczęło. Gdybyśmy wcześniej o tym pomyśleli, albo dał nam ktoś o tym znać, to byśmy wcześniej zapewne już takie newsy zamieszczali.

Piszcie do nas o takich wydarzeniach i newsy będą się pojawiały. Mowa nie tylko o wydarzeniach jak otwarcie sklepów. Mowa o wszystkich ciekawych wydarzeniach związanych z airsoftem w Waszych regionach. Co będzie się pojawiać w tych newsach ZALEŻY W DUŻEJ MIERZE OD WAS.
Borol 22.04.2008, h. 11:58 Borol
przeczytałem żeby nadsyłać i nadesłałem.Choć nie jako pierwszy sklep odkryłem to pierwszy napisałem i tyle. Czy to jest od razu powód ,żeby sie sie o coś sprzeczać.Lepiej poszukać sklepów u siebie i ponadsyłać info.
WolfHeart 25.04.2008, h. 00:09 WolfHeart
A jest tam porządny serwis? Upgrade, naprawa replik?