Daj cynk
Reklama

Aktualności

Repliki KWA GBB i EBB AK

Świat, 08.08.2011, h. 23:33, dodał: Promant
10

Blog Pyramid Airsoft zamieścił zdjęcia prototypów replik AK firmy KWA: GBB oraz z systemem KFRS.



Na blogu Pyramid Airsoft zamieszczono fotografie prototypów zapowiadanych replik AK firmy KWA.

 

 

IMG_5340.jpg

Jedna z replik, działająca w systemie Gas Blow Back oznaczona jest jako AKG-74M.

Dwie pozostałe repliki: AKR-74M oraz AKR-74SU to karabiny typu EBB (electric blow back). Według informacji producenta, repliki wyposażone są w innowacyjny Kinetic Feedback Recoil System. Jak sugeruje nazwa - jest to kolejny elektryczny system symulacji odrzutu, jednak firma KWA nadal nie zdradza szczegółów jego konstrukcji. Podano jedynie, że obie repliki posiadają również elektroniczny system odcinający - powodujący wstrzymanie ognia po wystrzeleniu ostatniej kulki.

Zewnętrznie repliki AKR-74M AKG-74M są identyczne. Różnią się wnętrznościami, a tym samym systemem zasilania.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoft-blog.com

Ocena wszystkich (5.50, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Stalker 09.08.2011, h. 01:04 Stalker
Szkoda, że zrobili "oznaczenia". Poza tym wszystko cool.
samek 09.08.2011, h. 05:54 samek
Bardzo czekam na te repliki, największy minus dla mnie to tłoczone logo KWA na magazynkach...
EDIT: No i brak współczesnych gładkich pokryw komory...
Tofikos 09.08.2011, h. 11:53 Tofikos
hmmm... w krótkim czasie powstaje całkiem spora konkurencja jeśli chodzi o repliki AK GBB. Najpierw AKM od GHK i prototypy Socom Gear, później AKS-74U VFC, teraz rodzina AK-74 od WE i na koniec KWA (mogą być błędy chronologicznie, bo nie pamiętam jak tam było dokładnie). Może znajdzie to swoje odbicie w niższych cenach replik. Miło by było :D
Pomijając kwestie oznaczeń repliki (zarówno gazowe jak i elektryczne) prezentują się bardzo ciekawie :)
fooze 09.08.2011, h. 13:20 fooze
chyba pierwszy kałach który mi sie podoba, ale to może "wina" fotek. :-)
ooRutek 09.08.2011, h. 14:56 ooRutek
Gdzie i kiedy do nabycia??
Roni92 09.08.2011, h. 23:34 Roni92
Must have, wiadomo już kiedy będą w polskich sklepach?
Tofikos 10.08.2011, h. 00:37 Tofikos
heh, producent wypuszcza pare zdjęć prototypów i już są tacy co chcą od razu wszystko wiedzieć...
Wydaje mi się, że jeśli replika pojawi się w sklepach (niekoniecznie polskich - a skoro mamy dopiero prototypy to trochę może potrwać), to szanowny autor tego newsa - Promant (który odwala tu kawał dobrej roboty :) ) wrzuci jakąś wzmiankę o tym w aktualnościach...
Cierpliwości - osobiście na przykład już dłuższy czas czekam na AK od WE (pierwsze wzmianki chyba w zimie były), a to i tak firma, która z nowymi replikami idzie pełną parą :)
HaryWalker 10.08.2011, h. 02:50 HaryWalker
System odcinający mi się podoba. Mam nadzieję, że w przyszłości będzie to standardem nawet dla tańszych replik.
Wadzik 25.08.2011, h. 11:21 Wadzik
W końcu jakiś odrzut i do tego ładne wykonanie, oznaczenia można zamalować i wybić nowe więc tutaj nie widzę problemu ale już zaczynam odkładać kasę :P