Daj cynk
Reklama

Aktualności

ICS - nareszcie L85A2!

Aktualności, 18.04.2008, h. 12:55, dodał: Regdorn
22

Wielbiciele armii brytyjskiej wreszcie się doczekali. ICS ogłosiło datę premiery ich długo zapowiadanego L85A2. Replika ujrzy światło dzienne 21 kwietnia, wysyłka do dystrybutorów rozpocznie się w maju, ale w Polsce, według informacji udzielonych nam przez Mad Onion (dystrybutora ICS w Polsce), bezpiecznie jest się spodziewać jej na przełomie maja i czerwca. Przewidywana w Polsce cena wyniesie 1699 zł.



 

 

 

 

Nowa L-ka jest wyposażona w zupełnie nowy gearbox. Jest wzmocniony, posiada 7mm łożyskowanie i jak zapewnia producent jest bardzo trudny do "wyeksploatowania" czyli zajechania. Do innowacyjnych rozwiązań należy też mechanizm kontrolujący reakcję spustu i sposób zasilania (w momencie rozłożenia zasilanie jest automatycznie odcinane - duża redukcja okablowania, co także wpływa pozytywnie na pobór prądu z baterii). Dzięki łatwemu rozkładaniu repliki i nowemu rozwiązaniu prowadnicy sprężyny użytkownik może w prosty i stosunkowo wygodny sposób zmienić moc swojej repliki. Replika przychodzi ze sprężyną M120 co pozwala rozpędzić wystrzelone z niej kulki do 395 fps (nie wiadomo na którym ustawieniu prowadnicy). Innowacja nie ominęła także HU. Jak możemy przeczytać w dostarczonych nam materiałach prasowych, ICS postarał się skopiować część procesu produkcyjnego prawdziwego L85 i ich model wykonany jest z tłoczonej i spawanej stali. Sposób rozkładania jest również taki sam jak w oryginalnym L85.

 

 

 

Dane techniczne:

- długość: 786,5 mm

- waga: 3652g

- pojemność magazynka: 450

 

Więcej informacji i zdjęć w materiale prasowym do pobrania z naszego serwera (4MB, .doc), a także na stronie producenta.

 

Źródło: Mad Onion

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Codename666 18.04.2008, h. 13:07 Codename666
<gwiżdże> no no, zapowiada się interesująco.
Felga 18.04.2008, h. 13:19 Felga
no, no, no, wcale nie!!
Augustus 18.04.2008, h. 13:21 Augustus
Ten model posiada electric blowback? Zdążyłem się już powoli przyzwyczajać ze wszystkie L-ki (włącznie z chińczykami Army) mają bb, a tu w opisie nic takiego nie widzę.
Tomasz_GS 18.04.2008, h. 13:35 Tomasz_GS
No to mam do sprzedania SAR Offiziera M41 FS
ravic 18.04.2008, h. 13:40 ravic
Nie ma blow backa i dzieki bogu!
Cena w polsce dobra .
przemek10 18.04.2008, h. 13:43 przemek10
NO, no ale jesteśmy zasypywani przez nowe giwerki , świetnie
Aiven 18.04.2008, h. 13:51 Aiven
w koncu !!!!
Kakaroth 18.04.2008, h. 13:51 Kakaroth
Cena w PL zaskakująco dobra Kiedy pre-order?
Jangi 18.04.2008, h. 14:43 Jangi
Iiiiiiihhhhhaaaaa!!!

Swoją drogą, przy takich cenach za dolara chyba nie będzie się opłacało czekać do czerwca...
WolfHeart 18.04.2008, h. 14:45 WolfHeart
Hmmm, to jest naprawdę ciekawie wyglądająca replika. Zastanawiam się tylko, czy będę gotów dać więcej niż 1500 zł za giwerę... Ale to już kwestia zapory psychicznej, bo cena wydaje się rozsądna.
Feniur 18.04.2008, h. 15:29 Feniur
Wkoncu sie doczekalem
chopesz 18.04.2008, h. 15:37 chopesz
Wreszcie, a i cena niezła. Zaraz po skompletowanie brytyjskiego szpeju przyjdzie czas na eelke.
Wyborowiec 18.04.2008, h. 15:40 Wyborowiec
Na pewno dobra replika ale to trochę dziwne że niema bb
ravic dlaczego dzięki Bogu że niema bb przecież bb można sobie podłączać i odłączać jak kto woli więc nie rozumiem o co Ci w tym chodziło ale mniejsza o to.

Pozdrawiam xD
hellmans 18.04.2008, h. 17:09 hellmans
Bo nie miałeś ustrojstwa, które się ciągle psuło.
Tuksiak 18.04.2008, h. 19:29 Tuksiak
Kurna... ale śliczności , ale FN FAL&#96;a się nie pozbędę.. choćbym miał zupki chińskie jeść .
Pasti 18.04.2008, h. 20:05 Pasti
ILE?!?!?!?!?!? No to sorry, już nie żałuję że kupiłem AUGa CA...

Dlaczego wszystko co dobre musi być drogie/niedostępne??
November 18.04.2008, h. 21:27 November
Zgadnij...
noah 18.04.2008, h. 22:22 noah
A co tam, kupię! Będę miał dwie eLki.
Choć osobiście przyznać muszę, że ta z ARMY zaskoczyła mnie bardzo miło. Tak mocno, że pozbywać się jej zamiaru nie mam...
Side 19.04.2008, h. 15:29 Side
Nie jest taka droga jak na nowy produkt ICS
grzesio93 20.04.2008, h. 16:22 grzesio93
Załorze się ze na zagranicznych sklepach będzie różnica ok 500 złotych. ;p

Ale nie jest to potwierdzone, mam taką nadzieję ;]
Jastra 20.04.2008, h. 20:14 Jastra
Ta eLka wcale nie wyglada tak swietnie jak sie zapowiada...
WolfHeart 20.04.2008, h. 22:44 WolfHeart
A miałeś ją w rękach? Bo to, co jest na zdjęciach, to można sobie naprawdę odpuścić.