Daj cynk
Reklama

Aktualności

KWC Makarov NBB CO2. RA-Tech: taf Navy SEAL cqbr, G36k oraz G36 RAS. Madbull Airsoft: X Factor Pistons. Evike.com: G&G GR15 Femme Fatale Raider.



Replika KWC Makarov NBB CO2. Pistolet dostępny jest w ofercie Airsoft Panda.

 

 

 

 

RA-Tech: repliki taf Navy SEAL cqbr, G36k oraz G36 RAS.

 

 

 

 

Madbull Airsoft: X Factor Pistons. Nowe tłoki, dedykowane do replik tuningowanych.

 

 

 

 

Evike.com: G&G GR15 Femme Fatale Raider.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Guest (ID:6452) 04.08.2011, h. 22:47 Guest (ID:6452)
Makarow skręcany z połówek (śruba pod muszką?!). Raaany.
Faktycznie ... lipa jak trzeba , a mogło być tak pięknie - choć jak będzie w jakiejś śmiesznej cenie to dlaczego nie ...
Karol_K 04.08.2011, h. 23:30 Karol_K
Aj tam pod muszką... Na oknie wyrzutnika wymiata!
I w śmiesznej cenie? http://www.rsov.com/product.php?langId=1&currencyId=1&manufacturerId=10&prodId=14491&cateId=125
73 dolce, za +/- tyle to już chyba można dostać Glocki armowskie?
-Otto- 05.08.2011, h. 02:21 -Otto-
Za 73 dolce , coś w technologii zabawki z odpustu , to już naprawdę jest granda ... Choć tak naprawdę najważniejsze jest wnętrze :)
Karol_K 05.08.2011, h. 12:55 Karol_K
Lechu2K 04.08.2011, h. 23:02 Lechu2K
0:42, 0:56,  - spust ściągnięty a strzał nie pada ... Ale będzie pistolet dla odtwórców Vietcong'u ;)
Bo jest NBB i spust ma długą drogę. Za mało po strzale go cofnął.
Guest (ID:6452) 05.08.2011, h. 19:38 Guest (ID:6452)
MatriX482 04.08.2011, h. 23:06 MatriX482
Fajna ta gazowa CQBRka, mi tylko tam dobrej kolby brakuje ( crane ).
Taa.. kolby której nawet sile nie używają bo im nie współgra ze słuchawami... :lol:
Amadem 05.08.2011, h. 18:28 Amadem
Geralt331 05.08.2011, h. 11:55 Geralt331
Chyba się zabiję... pierwszy makarov w asg i nie dość że bez blow backa to jeszcze brak hop-up'a. Tyle czekałem na jakiegokolwiek makarova i się doczekałem. Idę się powiesić. A tak z innej beczki to jak myślicie ile może kosztować zamówienie makarowa u g&h?
To ile by kosztował, to jedno. Druga kwestia to czy przypominał on by Makarowa, czy by działał i czy nie rozpadł by się w pierwszym miesiącu.
Guest (ID:6452) 05.08.2011, h. 19:39 Guest (ID:6452)
Pytałem się właśnie g&h ile kosztowało by zrobienie makarowa lub tokariewa. Makarow to ok. 2000zł... spadłem z krzesła. Wiedziałem że to będzie drogie ale, tego się nie spodziewałem! Za tyle moża już kupić bazę pod dobrą snajpę!!! TT nie zrobią bo nie ma "bazy", w przypadku makarowa "bazą" miała być wiatrówka za 600zł.
Geralt331 06.08.2011, h. 10:43 Geralt331
Perski102 05.08.2011, h. 12:01 Perski102
makarov bez blowbacka , składany z połówek i bez hop siupa - śmiechu warte
KWIA_TEK 05.08.2011, h. 15:48 KWIA_TEK
Świetny pomysł - zwrócić lufę w swoją stronę i szarpać za spust :)
ard003 05.08.2011, h. 15:49 ard003
Tokarieva niech już wypuszczą ...
Maslo_ 05.08.2011, h. 16:12 Maslo_
Noto rusofile zamiast skarbu kopa w jajca dostają... szkoda choć sam wolę PPK
mihau_94 11.08.2011, h. 22:10 mihau_94
Litosci, makarov bardziej zrabany chyba juz byc nie moze...
Dudek Javny 11.09.2011, h. 22:45 Dudek Javny
Teaser recki Makarova.
http://www.youtube.com/watch?v=BmvstQaxS6A

Tak na marginesie to super pistolecik.  :)
Dudek Javny 23.10.2011, h. 09:57 Dudek Javny