Daj cynk
Reklama

Aktualności

CA - metalowe Sport Line

Aktualności, 17.04.2008, h. 14:11, dodał: Regdorn
15

Classic Army zapowiedział wypuszczenie nowych replik serii Sport Line. Wiadomość tym bardziej jest ciekawa, że repliki mają posiadać metalowe body. Nie oznacza to jednak, że osiągną one poziom jakości serii Pro Line.



 

 

 

 

 

 

Stop z jakiego wykonane będzie body ma być niższej jakości. Repliki nie będą też posiadały numeru seryjnego, więcej szczegółów na razie nie znamy. Nowe SL mają kosztować około 30% mniej niż w wersji PL. Repliki prawdopodobnie nie pojawią się w sprzedaży wcześniej niż w pierwszej połowie wakacji, w okolicy lipca.

 

 


 

 

Konstruktorzy CA także pracują nad nową repliką SA O.S.W.

 

Źródła:

- Airsoftnews.EU

- ActionSportGames A/S

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
MiodUs 17.04.2008, h. 14:22 MiodUs
A będą oznaczenia?
Gogin 17.04.2008, h. 14:31 Gogin
"Nie oznacza to jednak, że osiągną one poziom jakości serii Pro Line."

Wierzysz w to ?
Cheatmaster 17.04.2008, h. 14:34 Cheatmaster
No i wyszły markowe chińczyki
Codename666 17.04.2008, h. 14:35 Codename666
Chyba tak, spójrz na tło replik SL, za M15A4 jest logo Armalite.
Przemalek 17.04.2008, h. 14:41 Przemalek
"Repliki Sportline różnią się od replik I klasy ca tym, że mają plastikowe body" Już sami zaprzeczają temu co piszą... Ehh
Grot00 17.04.2008, h. 14:54 Grot00
jak to czytam to mam ochotę wyjąć swojego SL i za okno wy***ć
Jackall37 17.04.2008, h. 15:25 Jackall37
a może by tak wreszcie kiedyś to tych swoich Pr00 el00 L|n3 atrapy pinów i rury gazowe zaczęli monotować, na co nawet chińczycy już wpadli...
VonHusarz 17.04.2008, h. 15:30 VonHusarz
No Ca mnie wkońcu jakoś przekonało ale raczej do Mp5,w nim do cqb mocy i celności powinno starczyć jest dość tanie no i metal body
Minion 17.04.2008, h. 18:06 Minion
No i rynek reguluje się sam, a koszt maleje dziękki Chińczykom. Coś pięknego.

Tylko nie rozumiem co oni rozumieją przez gorszy stop? Może pójdą zgodnie z naukami Chińczyków z Boyi, i zaczną dawać zwykła blachę, która jest tańsza, mniej szlachetna za to wytrzymalsza?
Cyrek 17.04.2008, h. 21:16 Cyrek
No wlasnie tez mnie ciekawi ten gorszy stop, bo uzywany w Pro-Line w cale nie jest jakis dobry.
Link 17.04.2008, h. 23:09 Link
W tak zwanej serii Pro Line, którą miałem przyjemność posiadać stop wcale dobry nie jest... ZnAl... Gdyby było czyste aluminium... no ale wtedy pewnie CA podniosłoby cenę ze 2 razy.

Mam nadzieję, że dadzą jakąś stal w stylu tej z Boyi i będzie fajnie.

W końcu CA będzie tyle kosztować ile powinno. Czyli nie więcej niż 600 złotych.
poldeck 17.04.2008, h. 23:31 poldeck
Gdyby było czyste aluminium to byś zlamał ganta pod jego własnym cięzarem lekko nim machając. Radzę sprawdzić własności metali i własności ich stopów.
Link 18.04.2008, h. 20:49 Link
Poldeck, a ja Ci radzę sprawdzić z czego Nissan od ładnych kilku lat robi silniki.
biohazard4 21.04.2008, h. 09:50 biohazard4
Z Renault Link myślisz że to naprawdę jest czyste aluminium?Wierzysz w to?
nockeer 21.04.2008, h. 21:43 nockeer
Z aluminium to tak jak z czystym żelazem - jest kruche i łamliwe. Dopiero dodatki i zanieczyszczenia sprawiają, że ich wytrzymałość rośnie. Patrz duraluminium - stop powszechnie stosowany w lotnictwie.