Daj cynk
Reklama

Aktualności

AK105 z Vega Force Company

Aktualności, 16.04.2008, h. 22:01, dodał: Promant
16

VFC zapowiedziało kontynuację serii znakomitych replik z rodziny AK74. Tym razem będzie to AK105. Jak poprzednio firma stawia przede wszystkim na wysoką jakość produktu i realizm odwzorowania szczegółów. Celem jest, jak zapewnia producent, wprowadzenie na rynek perfekcyjnej repliki AK.



 

 

 

Nowy produkt VFC ma mieć stalowe, tłoczone body, wzmocniony gearbox z 7mm łożyskowaniem oraz silnik high speed EG1300. Wysokiej jakości części zastosowane w GB mają zapewnić żywotność repliki sięgającą ponad 10.000 BB ciągłego przebiegu w stock'u.

 

 


 

 

Pozostałe cechy repliki to realistyczne rozkładanie, jednoczęściowa lufa zewnętrzna (CNC), stalowy tłumik płomienia, składana kolba oraz maksymalnie odsuwana dźwignia przeładowania dla ułatwienia regulacji HU.

 

Źródło: http://airsoftnews.eu/news.php?10

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
SkrypeK 17.04.2008, h. 10:21 SkrypeK
o kuźwa 10 000 BB przebiegu?? To chyba tam części są z drewna i plasteliny
mysiorov 17.04.2008, h. 10:47 mysiorov
jak dla mnie to chyba 100.000bb a nie 10k kulek
Codename666 17.04.2008, h. 11:01 Codename666
Oj nieważne i tak pewnie przyszły właściciel zmieni całe bebechy. Replika wygląda ponętnie i kusząco, niestety nie na mój portfel jak na razie.
bajeczny 17.04.2008, h. 11:34 bajeczny
lol 10 000 BB to chyba zeby hopsiupa wyregulowac ;p
StarskiPL 17.04.2008, h. 14:26 StarskiPL
Części z papieru. Tzw origami.
zubrY 17.04.2008, h. 14:40 zubrY
10k kulek to przeca 3-4 dobre strzelanki ;|
Wyborowiec 17.04.2008, h. 15:03 Wyborowiec
co do przebiegu to chyba się w zerach im pomyliło!

Pozdrawiam xD
Jackall37 17.04.2008, h. 15:17 Jackall37
a kiedy zrobią Abakana ??
kazik_ 17.04.2008, h. 18:30 kazik_
Jackall37 - wydaje mi się, że nigdy. AN-94 ma kompletnie inna konstrukcję niż kałachy - praca nad czymś takim to praca od podstaw (nie mylić z pracą u podstaw). Jedyne co by się ostało z dotychczasowych AK to magazynek i ewentualnie lufa wewnętrzna. Nawet gearbox czy komora HU by nie pasowały... Polecam przyjrzenie się zdjęciom. Szczególnie kątowi oraz umiejscowieniu chwytu pistoletowego.
MarineSlupsk 17.04.2008, h. 20:11 MarineSlupsk
lol, 10.000 BB...
pidzejfat 17.04.2008, h. 20:24 pidzejfat
Wcześniejsze wersje (mój aks-74) miały gwarancję producenta wypisaną na instrukcji obsługi 30tyś kulek
Promant 17.04.2008, h. 21:15 Promant
Hehe, ale jaja - zjadło się jedno słowo: "ciągłego" .

Innymi słowy: producent zapewnia, że ta replika może wystrzelić CIĄGIEM=BEZ PRZERWY ponad 10.000BB. Na stock'owych częściach. Próbowaliście czegoś takiego z repliką? Bo ja bał bym się poddać takiemu testowi nawet najlepszą stock'ową replikę.
Wyborowiec 17.04.2008, h. 22:25 Wyborowiec
No nie to ja zmieniam zdanie replika jest zarąbiaszcza tylko ciekawe ile będzie kosztowała

Pozdrawiam xD
Promant 18.04.2008, h. 14:41 Promant
418usd na WGC
$3
BoleslawW 19.04.2008, h. 10:49 BoleslawW
ciekawe kiedy reszta replik od VFC dostanie tłoczone stalowe body, np. AK 74... Narazie jak sie nie mylę nie posiadają ich?
FanatykAK 19.09.2010, h. 13:56 FanatykAK
Piękna replika. Ale wciąż wole mojego kałaszka od CA, z drewienkiem a nie jakimś polimerem *błeh*.

Wie ktoś kiedy to trafi do Polski?