Daj cynk
Reklama

Aktualności

Produkty WE w ofercie Specshop

Polska, 28.07.2011, h. 21:56, dodał: Promant
21

Specshop włączył do swojej oferty repliki GBB produkcji WE i akcesoria do replik gazowych.



W ofercie sklepu Specshop można nabyć replikę GBB produkcji WE: M4A1 RIS open bolt, w wersji na green gas (1399PLN) lub zasilanej CO2 (1439PLN). Długość repliki: 771/854mm. Waga: 3100g. Pojemność magazynka: 30BB. Prędkość początkowa: 390-430fps (GG) i 390-440fps (CO2). Gwint tłumika: 14mm CW.

 

 

WE-M4RIS-1.jpg" src="/var/images/text/138998/6/WE-M4RIS-1.jpg" alt="WE-M4RIS-1.jpg" width="500" height="291" />

 

Zestaw do konwersji replik WE serii G39C, który składa się z kolby i górnej szyny RIS. Kolba skladana, wykonana z wytrzymałego polimeru, z antypoślizgową stopką oraz regulowaną poduszką policzkową. Szyna RIS wyposażona jest w składane przyrządy celownicze. Cena: 245PLN.

 

 

WE-G36-Stock-RIS.jpg" src="/var/images/text/138998/4/WE-G36-Stock-RIS.jpg" alt="WE-G36-Stock-RIS.jpg" width="500" height="291" />

 

Zestaw konwersyjny dla replik serii M4 - na system Open Bolt. W zestawie znajdują się: lufa wewnętrzna, komora HopUp, zamek, zespół spustu, zatrzask zamka, osłona wyrzutnika łusek, zatrzask, sprężynka, pin itp. oraz części do konwersji magazynka. Cena: 349PLN.

 

 

WE-Open-Bolt-Kit.jpg" src="/var/images/text/138998/2/WE-Open-Bolt-Kit.jpg" alt="WE-Open-Bolt-Kit.jpg" width="500" height="291" />

 

Magazynek do replik M4, M16, SCAR - systemu Open Bolt - zasilanych green gazem, w dwóch wersjach kolorystycznych. Materiał: metal. Waga: 350g. Pojemność: 30BB. Cena: 145PLN.

 

 

WE-Mag-M4-OB-TAN-2.jpg" src="/var/images/text/138998/3/WE-Mag-M4-OB-TAN-2.jpg" alt="WE-Mag-M4-OB-TAN-2.jpg" width="500" height="291" />

WE-Mag-M4-OB-GREY-1.jpg" src="/var/images/text/138998/1/WE-Mag-M4-OB-GREY-1.jpg" alt="WE-Mag-M4-OB-GREY-1.jpg" width="500" height="291" />

WE-Mag-M4-OB-TAN-1.jpg" src="/var/images/text/138998/5/WE-Mag-M4-OB-TAN-1.jpg" alt="WE-Mag-M4-OB-TAN-1.jpg" width="500" height="291" />

 

 

 

Źródło:

www.specshop.pl

Ocena wszystkich (1.50, głosów: 2)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
GERALT 28.07.2011, h. 22:41 GERALT
co2, bardzo miło.
To fakt, że miło, ale oznaczeń z broni ostrej ani w opisie, ani na zdjęciu nie mogę sie dopatrzeć... szkoda.
Zeus_ 29.07.2011, h. 09:21 Zeus_
Perski102 28.07.2011, h. 22:46 Perski102
drogie te we m4 open bolt :/
Czy ja wiem, czy takie drogie, 1500zł za dobre CO2 to nie jest straszna cena, tyle co za AEGa, no chyba, że porównujesz do chińskich aegów, fakt wtedy to jest drogie... i dobrze.
mikunda 28.07.2011, h. 23:05 mikunda
no niestety, ale JEST drogie... przy obecnym kursie dolara na stronie RWA ta wersja kosztuje w przeliczeniu na nasze  805 zl (bez kosztow przewozu przez granice; transportu itp).
sarnuch 28.07.2011, h. 23:25 sarnuch
No to sobie sarnuch sam odpowiedziałeś, dodaj transport 100$, cło, vat i wyjdzie Ci tak jak na specu, a może i drożej:P
kosteQ86 29.07.2011, h. 08:22 kosteQ86
To jest drogie bo to widocznie nie jest zabawka dla dzieci których na to nie stać (tylko dla tych które stać haha). To ma być drogie?! Czy Ty widziałeś drogą replikę?

Poza tym skoro Ci drogo to se sprowadź z za granicy (legalnie), dolicz transport, cło, VAT parę innych i będziesz miał taniej (o marżę sklepu minus różnica w cenie przesyłki 1szt a 30szt/30). Drogo, drogo a na specu i tak pustki, co dostawa to sie sprzedaje :/
Guest (ID:6452) 29.07.2011, h. 08:52 Guest (ID:6452)
r2d2 28.07.2011, h. 23:18 r2d2
tak tylko czy aby dobre;/
Ookami 28.07.2011, h. 23:29 Ookami
Ta konwersja WE do ich gazowego G39 podejdzie też do zwykłego elektryka?
Gdy pytałem panów z WE czy będą pasować twierdzili że tak ale kij ich wie.
Himo 29.07.2011, h. 01:31 Himo
Skoro bez problemu ludzie używali konwersji m in. G&P z Aegów do G36 z WE (kolby chwyty szyny), to powinny pasować bez wielkich przeróbek.
Ja np w G36 z WE wstawiłem bezproblemowo optykę z CA.
Ale jak jest w praktyce, akurat z tym konkretnym zestawem to nie wiem...
pidzejfat 30.07.2011, h. 12:53 pidzejfat
luzny_bolek 29.07.2011, h. 07:21 luzny_bolek
Jeszcze żeby wszystkei części zamienne do tych replik były dostępne w Polsce to było by git.
ilian 29.07.2011, h. 10:10 ilian
A czym różnią się magazynki w systemie open bolt od tych bez?
Wysokością górnej części magazynka. W systemie Open Bolt, górna część magazynka razem ze szczękami podajnika kulek oraz uszczelką górnego zaworu są zdecydowanie niższe niż w wersji Closed Bolt. KACe PDW miały już to od początku, SCARy mają od dłuższego czasu. A Mki od niedawna.
gr3lla 30.07.2011, h. 02:24 gr3lla
tadzislaw 29.07.2011, h. 10:13 tadzislaw
Jeśli dobrze wszystko policzyłem to wyszło mi 1425,5PLN dla repliki na CO2 sprowadzanej z zagranicy ;)
no niestety, legalnie taniej nie bedzie.
grzesio93 29.07.2011, h. 13:40 grzesio93
iwo303 29.07.2011, h. 11:14 iwo303
zakochałem się w tej konwersji ale czy bedzie pasować do jg
jaartur 29.07.2011, h. 18:52 jaartur
Wie ktoś może czy ten: "Zestaw do konwersji replik WE serii G39C" pasuje do Giet od SRC?
Soul reaper 29.07.2011, h. 19:05 Soul reaper
Rekonstruktorzy zakładają szyny i kolby z ostrego g36, więc z tym kompletem nie powinno być problemu skoro G39 teoretycznie, realistycznie oddaje wymiary g36. Poza tym dużej filozofii w tych częściach nie ma, ciężko coś skopać.
Lambert 29.07.2011, h. 19:55 Lambert
Naprawdę? Zakładałeś "ostrą" kolbe do G36/G36C i wszystko pasowało..?!
Himo 30.07.2011, h. 00:36 Himo
Panowie ze specshopu twierdzą, że WE zastosowało niestandardowy system zawiasów i montażu szyn który pasuje tylko do serii WE G39