Daj cynk
Reklama

Aktualności

Rekonstrukcja historyczna i współczesna na WMASG

Aktualności, 09.04.2008, h. 12:04, dodał: Regdorn
19

Zamieszczenie newsa o czerwcowej imprezie historycznej D-Day zwróciło naszą większą uwagę na zjawisko reneactingu w wydaniu airsoftowym. Od dawna w Polsce jest wiele grup rekonstruujących jednostki wojskowe, tak historyczne, jak i współczesne z całego świata. Jako, że WMASG z założenia jest serwisem o airsofcie szeroko pojętym zdecydowaliśmy się uruchomić nowy dział forum specjalnie dla maniaków zainteresowanych odzwierciedlaniem różnych armii świata, ale także tych tylko stylizujących się.



 

 

 

 

 

Nowa kategoria, nazwana "Rekonstrukcja historyczna", została podzielona na trzy działy: Druga Wojna Światowa i wcześniej, 1945-1989, Czasy współczesne. Każdy z nich został odpowiednio podzielony na znane nam nurty rekonstrukcji. Forum dotyczące czasów współczesnych czeka na Wasze propozycje i aktywność. W zależności od pojawiających się wątków powstaną odpowiednie działy. Polacy, Brytofile, Amerykanie, Rosjanie i wszyscy pozostali... czekamy na Was i serdecznie zapraszamy do dyskusji!

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
dth 09.04.2008, h. 12:43 dth
Marek 09.04.2008, h. 12:59 Marek
Bardzo dobry pomysł
skorek 09.04.2008, h. 14:36 skorek
Dobry pomysł, może w końcu wybiorę coś co chce odwzorowywać
METEOR 09.04.2008, h. 15:17 METEOR
super pomysl

BRAWO DLA REDAKCJI
Codename666 09.04.2008, h. 15:30 Codename666
Dobry pomysł Gratuluje
Damissimo 09.04.2008, h. 16:16 Damissimo
Fajnie, jakieś nowe forum w któym będę mógł się wypowiadać...
Wrześniowce rządzą!
Aliant 09.04.2008, h. 16:17 Aliant
Takich działów brakowało na WMASG. Mogę się założyć, że będą wprost oblegane przez forumowiczów:)
Gogin 09.04.2008, h. 16:26 Gogin
Podoba mi się Myślę, że teraz więcej użytkowników znajdzie sens odwiedzania forum.
Jangi 09.04.2008, h. 16:42 Jangi
No tak, ale czy to nie jest odpowiedź na to, że scizophrenikz założył nowe forum o takiej właśnie tematyce i zareklamował je w dziale "po godzinach" na wmasg?
Regdorn 09.04.2008, h. 17:00 Regdorn
Zbieg okoliczności. Może wyglądać dwuznacznie, ale to zbieg okoliczności Pomysł się wziął od momentu przyjrzenia się bliżej imprezie D-Day. Bez spisków
Jangi 09.04.2008, h. 19:11 Jangi
Ok rozumiem, takie zbiegi sie zdarzają. Mam nadzieję, że nowy dział szybko zyska na popularności i się rzeczywiście przyda
kier 10.04.2008, h. 12:49 kier
Świetny pomysł!
ASG interesuję się od niedawna ale od samego początku założyłem, że będę używał munduru i broni z czasów II WŚ.
Dzięki takiej formie forum łatwiej będzie odnajdywać ludzi, którzy tak jak ja interesują się II WŚ.
luklum 10.04.2008, h. 15:19 luklum
super pomysl tylko czemu forum juz nie dziala?? Zdazylem jednego posta zamiescic i zdechlo.
kydrys 10.04.2008, h. 15:47 kydrys
No właśnie, wczoraj przerwałem czytanie ciekawych rzeczy i nie ma jak wrócić... O co kaman?
Regdorn 10.04.2008, h. 15:54 Regdorn
Stwierdziliśmy, że jednak bezsensu pomysł Foka reorganizuje, cokolwiek to znaczy
Foka 10.04.2008, h. 16:46 Foka
A trudno zajrzeć do forum "sprawy forum"? Nie, lepiej od razu panikować i wysyłać posty...
luklum 10.04.2008, h. 19:01 luklum
Rany jak nie kochac tej strony za sympatycznych modow... miod sie kurde leje z monitora normalnie.
happy666 10.04.2008, h. 21:52 happy666
Kurcze, Foka, nie wszyscy są tacy bystrzy jak ty