Daj cynk
Reklama

Aktualności

Rekonstrukcja historyczna i współczesna na WMASG

Aktualności, 09.04.2008, h. 12:04, dodał: Regdorn
19

Zamieszczenie newsa o czerwcowej imprezie historycznej D-Day zwróciło naszą większą uwagę na zjawisko reneactingu w wydaniu airsoftowym. Od dawna w Polsce jest wiele grup rekonstruujących jednostki wojskowe, tak historyczne, jak i współczesne z całego świata. Jako, że WMASG z założenia jest serwisem o airsofcie szeroko pojętym zdecydowaliśmy się uruchomić nowy dział forum specjalnie dla maniaków zainteresowanych odzwierciedlaniem różnych armii świata, ale także tych tylko stylizujących się.



 

 

 

 

 

Nowa kategoria, nazwana "wmasg.pl/forum/index.php?showforum=246">Rekonstrukcja historyczna", została podzielona na trzy działy: wmasg.pl/forum/index.php?showforum=247">Druga Wojna Światowa i wcześniej, wmasg.pl/forum/index.php?showforum=248">1945-1989, wmasg.pl/forum/index.php?showforum=249">Czasy współczesne. Każdy z nich został odpowiednio podzielony na znane nam nurty rekonstrukcji. Forum dotyczące czasów współczesnych czeka na Wasze propozycje i aktywność. W zależności od pojawiających się wątków powstaną odpowiednie działy. Polacy, Brytofile, Amerykanie, Rosjanie i wszyscy pozostali... czekamy na Was i swmasg.pl/forum/index.php?showforum=246">erdecznie zapraszamy do dyskusji!

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
dth 09.04.2008, h. 12:43 dth
Marek 09.04.2008, h. 12:59 Marek
Bardzo dobry pomysł
skorek 09.04.2008, h. 14:36 skorek
Dobry pomysł, może w końcu wybiorę coś co chce odwzorowywać
METEOR 09.04.2008, h. 15:17 METEOR
super pomysl

BRAWO DLA REDAKCJI
Codename666 09.04.2008, h. 15:30 Codename666
Dobry pomysł Gratuluje
Damissimo 09.04.2008, h. 16:16 Damissimo
Fajnie, jakieś nowe forum w któym będę mógł się wypowiadać...
Wrześniowce rządzą!
Aliant 09.04.2008, h. 16:17 Aliant
Takich działów brakowało na WMASG. Mogę się założyć, że będą wprost oblegane przez forumowiczów:)
Gogin 09.04.2008, h. 16:26 Gogin
Podoba mi się Myślę, że teraz więcej użytkowników znajdzie sens odwiedzania forum.
Jangi 09.04.2008, h. 16:42 Jangi
No tak, ale czy to nie jest odpowiedź na to, że scizophrenikz założył nowe forum o takiej właśnie tematyce i zareklamował je w dziale "po godzinach" na wmasg?
Regdorn 09.04.2008, h. 17:00 Regdorn
Zbieg okoliczności. Może wyglądać dwuznacznie, ale to zbieg okoliczności Pomysł się wziął od momentu przyjrzenia się bliżej imprezie D-Day. Bez spisków
Jangi 09.04.2008, h. 19:11 Jangi
Ok rozumiem, takie zbiegi sie zdarzają. Mam nadzieję, że nowy dział szybko zyska na popularności i się rzeczywiście przyda
kier 10.04.2008, h. 12:49 kier
Świetny pomysł!
ASG interesuję się od niedawna ale od samego początku założyłem, że będę używał munduru i broni z czasów II WŚ.
Dzięki takiej formie forum łatwiej będzie odnajdywać ludzi, którzy tak jak ja interesują się II WŚ.
luklum 10.04.2008, h. 15:19 luklum
super pomysl tylko czemu forum juz nie dziala?? Zdazylem jednego posta zamiescic i zdechlo.
kydrys 10.04.2008, h. 15:47 kydrys
No właśnie, wczoraj przerwałem czytanie ciekawych rzeczy i nie ma jak wrócić... O co kaman?
Regdorn 10.04.2008, h. 15:54 Regdorn
Stwierdziliśmy, że jednak bezsensu pomysł Foka reorganizuje, cokolwiek to znaczy
Foka 10.04.2008, h. 16:46 Foka
A trudno zajrzeć do forum "sprawy forum"? Nie, lepiej od razu panikować i wysyłać posty...
luklum 10.04.2008, h. 19:01 luklum
Rany jak nie kochac tej strony za sympatycznych modow... miod sie kurde leje z monitora normalnie.
happy666 10.04.2008, h. 21:52 happy666
Kurcze, Foka, nie wszyscy są tacy bystrzy jak ty