Daj cynk
Reklama

Aktualności

CYMA Desert Eagle AEP

Aktualności, 08.04.2008, h. 19:44, dodał: OSKi-SNITF
11

CYMA planuje powiększyć paletę swoich AEP`ów o replikę legendarnego Desert Eagle.



 

 

 

 

 

CYMA Desert Eagle AEP (CM.121):
- metalowy zamek i lufa zewnętrzna,
- plastikowa reszta body,
- moc: 0.35 J na kulkach 0.2g,

- metalowy gearbox,

- w pudełku: pistolet, magazynek, szybkoładowarka do kulek, bateria i ładowarka, instrukcja,

- waga: 1000g

- cena w US: 58.00$

 

 

Źródło: Uncompany.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Link 09.04.2008, h. 11:04 Link
Moc chyba tutaj będzie taka sama jak w Glock'u Cymy, więc troszkę mało jak na Desert'a, no ale nie można mieć wszystkiego.

Wygląda fajnie, a na AEP'y Cymy użytkownicy nie narzekają.
skorek 09.04.2008, h. 12:28 skorek
Jak będzie wersja chromowana w dobrej cenie to hoho
Szkoda, że cały nie jest metalowy a i moc mała przecież to "działo" może zmieścić długą lufę.
Gallain 09.04.2008, h. 13:09 Gallain
Nie narzekają? A to dziwne - bo ja narzekam. W porównaniu do Marujca, jest to jedno wielkie g...
Cement 09.04.2008, h. 13:25 Cement
A czy wy czasem nie mówicie o ty gównie z allegro za 30 zł ??
To ma być podobne do G18c tego za 180
Jangi 09.04.2008, h. 16:48 Jangi
Tajemnicą Poliszynela jest to, że jakość chińskich replik to loteria - jedni chwalą, inni ganią, ot kwestia szczęścia.
Hypki 09.04.2008, h. 18:55 Hypki
"PLANUJE"? Przecież ta replika jest dostępna na Gunnerairsoft od miesiąca!!! ... dodatkowo jest tam tańsza - kosztuje 46,50 USD.
ASG4ever 09.04.2008, h. 22:05 ASG4ever
Jak dla mnie coś, co wystrzeliwuje kulkę z energią kinetyczną 0.35 Joula nie jest repliką Airsoftową, lecz zwykłą ZABAWKĄ :/
Cement 09.04.2008, h. 22:22 Cement
ASG4ever
09-04-2008, 22:05

Jak dla mnie coś, co wystrzeliwuje kulkę z energią kinetyczną 0.35 Joula nie jest repliką Airsoftową, lecz zwykłą ZABAWKĄ :/



Dziękujemy, że się tym z nami podzieliłeś ale.... Co to wnosi do tematu.
No ale rozumiem na AS zjadłeś już zęby.....

A tak w ogóle wiesz ile to FPS???? Pewnie nie. to Ci powiem ok 200 czyli normalnie jak na AEP
Jackall37 11.04.2008, h. 18:50 Jackall37
dokładnie 194 FPS na qlce 0.2g jeśli wierzyć w te 0,35 J mocy

(heh, ciekawe czy na 0,3 nie miałaby już 0.35 J mocy jak to wynika z opisu )

ach ta wszchobecna fiza ;P
Karlos 12.04.2008, h. 11:45 Karlos
wygląd zewnętrzny na 3-
moc/osiągi 2
napęd - w tym przypadku niestety raczej armateczka za co desertowi jest przykro;p

mam deserta TM i to można nazwać armatą, ale na pewno nie to co tutaj cyma nam przedstawia:)
Cement 12.04.2008, h. 17:25 Cement
Karlos ale GAZ czy AEP ??
Osobiście tez bym wolał Full metal `50