Daj cynk
Reklama

Aktualności

MAGPUL/G&P MOE Sniper Rifle

Świat, 14.07.2011, h. 22:55, dodał: Promant
73

Sklep eHobby Asia wprowadzil do oferty ciekawą replikę customowąMAGPUL (G&P) MOE Sniper Rifle.



W dobie popularności customów M4/M16, w których wykorzystuje się elementy MOE / Magpul PTS, często dochodzi do przesadnego "przemagpulizowania" replik. Jednak można tych samych elementów użyć w sposób tworzący ciekawy design repliki.

Stosunkowo rzadko oferowane są repliki broni snajperskiej "w stylu Magpul". Sklep eHobby Asia wprowadził do oferty ciekawą replikę customowąMAGPUL (G&P) MOE Sniper Rifle, w cenie 395USD.

Karabin, full metal, utrzymano w dwubarwnej konwencji kolorystycznej. Posiada on licencjonowane oznaczenia Magpul PTS. Korpus wyprodukowany w serii limitowanej.

Bazę dla wykonania customa stanowi replika produkcji G&P: M16 Navy Seal z aluminiową jednoczęściową lufą zewnętrzną 16.5", 50mm tłumikiem płomienia (14mm CW) oraz wzmocnionym gearbox'em z 8mm łożyskowaniem. Metalowa komora Hop Up.

Karabin wzbogacono o nowe części: długi chwyt przedni MAGPUL PTS MOE, polimerowy magazynek MAGPUL PTS 70rd PMAG™ 20, kolbę MAGPUL PTS CTR z poduszką policzkową oraz chwyt pistoletowy ERGO.

Karabin, jak na stock, oferuje dość przyzwoitą prędkość początkową pocisku: 460fps (choć oczywiście dla "airsotowej snajperki" jest to jeszcze trochę za mało). Dlugość repliki: 1060mm / 1120mm. Waga: 3110g. Długość lufy: 500mm. W komplecie z repliką znajduje się tłumik dźwięku 285mm M16 NSWC, typu QD.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.shop.ehobbyasia.com

Ocena wszystkich (3.93, głosów: 14)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Tat(A)r 14.07.2011, h. 23:03 Tat(A)r
No piękne *_*
babski 14.07.2011, h. 23:06 babski
Świetnie wygląda...Gdyby tak AR11 wyglądała to z miejsca bym kupił ^^
Smutas 14.07.2011, h. 23:17 Smutas
Zaraz po kupnie wymieniłbym kolbę. Lepiej by pasowała PRS albo UBR. Poza tym cała reszta wygląda nieźle :)
ja bym nie wymieniał, ubr czy prs są strasznie ciążkie a to wyglada mi na snajperkę "light" do szybkiego przemieszczania
otis 14.07.2011, h. 23:32 otis
Jade 14.07.2011, h. 23:35 Jade
Rany to wygląda jak z jakiejś gry :P snajpera do wymiatania obcych hehehehe :D Piękne
tak, wygląda jakby strzelała wiązkami lasera ;)
matheews 14.07.2011, h. 23:41 matheews
Katana 14.07.2011, h. 23:47 Katana
co to jest ?!?!
Wszystko masz dokładnie opisane.
HaryWalker 15.07.2011, h. 00:07 HaryWalker
No przecież to blaster laserowy.
Jade 15.07.2011, h. 00:14 Jade
jurrrus 15.07.2011, h. 00:11 jurrrus
W sumie to dość tania, ale przydactwo. Ja bym wywalił tłumik i poduszkę, a zamiast koloru tan - OD. I taką emkę bym mógł mieć ^^
Dokładnie, nie wiem czemu wszystko teraz wychodzi w tanie :< co z ludźmi, którzy za nim nie przepadają? :<
Tat(A)r 15.07.2011, h. 08:48 Tat(A)r
Może dlatego, że:
- jest to kolor kojarzony z maskowaniem broni w dzisiejszych głównych konfliktach zbrojnych
- taki wzorzec propagują gry komputerowe
- jest to popularny kolor replik na najwiekszych rynkach zbytu replik ASG: w Azji i USA.
Promant 15.07.2011, h. 13:43 Promant
Prawda, co nie zmienia faktu, że nam (airsoftowcom z Polski) nie jest to na rękę.
jurrrus 15.07.2011, h. 14:01 jurrrus
Oczywiście. To niejest kolor na nasze tereny. Sam też wolę oliwkę, choć sprawdza się też foliage green i dark earth.
Niestety nikt nie bierze pod uwagę preferencji polskich airsoftowców - producenci kierują się głównymi trendami, bo to generuje prawdziwe zyski ze sprzedaży. Na szczęście prawie wszystko można kupić w różnych wersjach kolorystycznych i customować swoje repliki jak się chce.
Promant 15.07.2011, h. 14:59 Promant
Uważam, że wyglądałaby znacznie lepiej w foliage green nie tracąc szczególnie na swej 'amerykańskości'
Tat(A)r 15.07.2011, h. 16:29 Tat(A)r
@Promant: Niestety. Wykład z rzeczy oczywistych był dla mnie zbędny. Niestety nie był zbędny dla wielu innych użytkowników ;)
jurrrus 15.07.2011, h. 16:38 jurrrus
No cóż, sam zacząłeś temat "oczywisty". :)
Poza tym to już norma. Kiedy powstanie coś piaskowego, pytają czemu nie zielone, a jak zielone, to czemu nie piaskowe. I tak w kółko.
Promant 15.07.2011, h. 21:02 Promant
JKL 15.07.2011, h. 00:20 JKL
Ciekawe jak się w czymś takim obsługuje charging handle.
A jak ma się obsługiwać? Normalnie. Kolba złożona jest tylko do transportu, chyba że Ty zamierzasz tak strzelać z karabinu wyborowego. :]
Mati13k 15.07.2011, h. 08:56 Mati13k
Na 2 zdjęciu jest rozłożona. Zyczę powodzenia. IMHO gdy był tu BCMGUNFIGHTER charging handle to by dało radę.
JKL 15.07.2011, h. 11:36 JKL
xasistis 15.07.2011, h. 00:25 xasistis
:(
Jedna z niewielu eMek..
..która jest brzydka :(
przynajmniej na zdjęciach nie prezentuje się zbyt rewelacyjnie.
dołączam się, mi się nie podoba nic a nic, może by ją dobra luneta poratowała a tak już kicham tymi magpulami
CerberBP 15.07.2011, h. 13:50 CerberBP
johny1mob 15.07.2011, h. 00:26 johny1mob
Ciekawy wygląd i dobra cena. Mogi by tak INO odziać ;D
Maza94 15.07.2011, h. 00:52 Maza94
Jak można było tak skrzywdzić tą biedną emkę... Te części magpula są jak gwałt na rodzinie AR15!
No jasne. Przecież stara rodzina AR15 to szczyt ergonomii i funkcjonalności (szczególnie dla leworęcznych), a te PASKUDNE części Magpula tylko oszpecają nic nie polepszając...
Mati13k 15.07.2011, h. 08:57 Mati13k
Tak, to straszne. Jeszcze 2-3 lata temu wszyscy sikali po nogach na wieść, że pojawiły się takie części i coś można zmienić. Kilka lat temu każdy sprzedalby lewe jajo za taka magpulowska emkę. A dziś za dużo w podaży. :)
To prawie tak jak z dziećmi - wszystko jest, to wszystko be, kiedyś nie bylo, to bylo zajebistei wymarzone. :D
Temat do wątku "ewolucja maniaków airsoftowych".
Promant 15.07.2011, h. 21:08 Promant
r2d2 15.07.2011, h. 00:56 r2d2
Brakuje jeszcze tylko indiańskiego pióropusza i +10 do taktyczniści jak w banku
niedzwiedziek51 15.07.2011, h. 01:02 niedzwiedziek51
Wg. mnie bardziej pasowała by nawet zwykła, stała kolba od M16
paint 15.07.2011, h. 07:19 paint
Pierwsze skojarzenie: "Wintorez, czy co...?" Pierwsza myśl: "Czemu ta emka ma takie dłuuuuugie łoże?!"
Po zastanowieniu: "Dodałbym bipoda i jakś długaśną lunetę". Z resztą i tak wolę AK ;)
Ciekawe jak bipoda dodasz jak RISów nie ma....
wiwi249 15.07.2011, h. 08:44 wiwi249
Wbrew pozorom całkiem prosto: przykręcasz szynę do dolnych otworów we frontgripie. I wcale nie musisz kupować szyny Magpula. Pasuje wiele innych, praktycznie każdą dłuższą da się założyć - wystarczą dwie śruby imbusowe i nakrętki z podkładkami od wewnątrz ;)
Promant 15.07.2011, h. 13:47 Promant
Dokładnie tak!
Lambert 15.07.2011, h. 14:14 Lambert
Nath 15.07.2011, h. 08:34 Nath
Nie ma PRS, nie ma snajpy z magpula ;).
UBR jest zdecydowanie bardziej poręczna i nie zakłóca balansu repliki/broni... W ostrym środowisku PRS uważana jest za kolbę odpowiednią do broni o lufie od 18 cali, najlepiej AR10. Jej waga i rozmiary są jak pięść do nosa we wszelkich SPRkach 5,56 o niewielkim odrzucie i ograniczonej precyzji czy mocy obalającej.
ZeeMike 17.07.2011, h. 02:24 ZeeMike
mozna dokupic cos takiego i po problemie - http://www.airsoftpost.com/product_info.php?products_id=30805 - sam mam to zastosowane i sie sprawdza
legacyy 19.07.2011, h. 21:01 legacyy
ZeeMike, mój koment był raczej żartobliwy, ale dzięki wielkie za zwrócenie uwagi :).
Nath 20.07.2011, h. 08:42 Nath
wiwi249 15.07.2011, h. 08:44 wiwi249
Magpul zbeszcześcił emki >.< :(
wiwi, nic się nie martw, są otwory w łożu, to risy też by się dało dokręcić. Widziałeś, jak do AK jakiś arab dorobił sobie kolbę z trzonka od łopaty? Wszystko da się zrobić. ;)
paint 15.07.2011, h. 09:12 paint
Voo-Doo 15.07.2011, h. 09:25 Voo-Doo
Jeszcze troche i magpul położy swoje customowe łapska na G36! To by był koniec świata.
Dawno już "położył" :) Widziałem G36 z chwytem pionowym PTS, osłonami na RIS PTS, kolbą Magpula na przejściówce i magazynkami PMAG, bo miała adapter na magi M4.
Promant 15.07.2011, h. 13:50 Promant
Nawet nie trzeba przejściówki, istnieje kolba PRS dedykowana do serii G36...
ZeeMike 17.07.2011, h. 02:20 ZeeMike
Ja piszę co miał egzemplarz ze zdjecia. Na rynku jest wiecej części Magpula, które można do giety założyć.
Promant 17.07.2011, h. 10:00 Promant
KubaK 15.07.2011, h. 09:38 KubaK
Eeee tam, nie jest aż tak zła.Przynajmniej mi się podoba :P
orzeszek616 15.07.2011, h. 09:56 orzeszek616
Mi się tam podoba :D
Akayansej 15.07.2011, h. 11:12 Akayansej
Jak dla mnie Piękny !! :)
forestman 15.07.2011, h. 11:19 forestman
Super! :D   Nie chwaląc się ze swojej eMki zrobiłem prawie to samo ;p
Lambert 15.07.2011, h. 11:25 Lambert
Ciekawe, że nikt nie zwrócił uwagi na wysokość poduszki policzkowej - nie da się złożyć do celowania przez lunetę ani mech. celowniki - miałem tą kolbe. Nie ma tak wysokich montaży. Na opakowaniu była adnotacja, że nie do rodziny AR. Wersja z tą poduszką jest dedykowana do EBRów.
Pewnie dlatego, że po zdjęciach trudno ocenić tę wysokość. Ale, nawet jeśli tak jest, to wielkiej tragedii nie ma, przynajmniej w airsofcie. Wystarczy szyna podwyższająca i po kłopocie.
Promant 15.07.2011, h. 13:56 Promant
Oczywiście, Zwracam tylko uwagę, że chłopaki z EH olali tą niedogodność.. :)
Lambert 15.07.2011, h. 14:12 Lambert
No niestety, często się zdarza, bo zwykle montują coś dla wyglądu, a nie sprawdzają w praktyce jak, i czy prawidłowo, funkcjonuje. :)
Promant 15.07.2011, h. 14:39 Promant
to już wiem czemu w call of duty taka narysowali :P
radzio2k 16.07.2011, h. 16:24 radzio2k
ta poduszka dodaje okolo 3/4 inches (1.9 cm); mozna ja tutaj zobaczyc - http://www.airsoftpost.com/product_info.php?products_id=31758 - i faktycznie, do tego na zdjeciu moze nie byc potrzebna, ale po zastosowaniu paru modyfikacji i kupna jakiejs scope, jest ona bardzo przydatna - tak jak tutaj jest pokazane na zdjeciu http://i.ytimg.com/vi/6pNl5h83vMQ/0.jpg - mam dokladnie taki sam karabin, i mi pomaga
legacyy 19.07.2011, h. 20:57 legacyy
lub taka - http://www.airsoftpost.com/product_info.php?products_id=31759 - ta akurat dodaje 1/4 inches (0.6cm)
legacyy 19.07.2011, h. 21:07 legacyy
stalker51 15.07.2011, h. 12:09 stalker51
Boźe ! Jest przepiekna i w dodatku cena jest nawet niska :D
Szkoda, że to custom i w polsce niestety nie zawita :\
Erzet-DEMOn 15.07.2011, h. 12:37 Erzet-DEMOn
Z reguły eMki to kupa, ale ta jest nawet ładna :D
Muszę Cię zmartwić- jest dokładnie na odwrót.
wiedzmin1994 15.07.2011, h. 13:09 wiedzmin1994
Promant 15.07.2011, h. 14:00 Promant
Jednym się spodoba, innym nie. Normalne. Tyle gustów ilu ludzi, a każdy ma prawo do własnych preferencji. Mnie akurat styl magpulowski nie pasuje, ale replika sama w sobie jest nietuzinkowa i prezentuje się ciekawie.
0L0 15.07.2011, h. 21:47 0L0
Szkoda tylko, że klapki wyrzutnika łusek nie da się zamknąć...
Jak to w G&P ;). Ja bym wsadził PRS i batkę na przód, tyle miejsca w łożu,a oni w prowadnicy LiPo upychają. Dobrze, że przynajmniej jakiś tuning mechaniczny jak na snajpe przystało. To raczej nie częste w markowych replikach.

W replice z tak długą lufą + tłumik kolba powinna byc ciężka ;). Choć samo mówienie na UBR, czy PRS "ciężka" jest trochę na wyrost. Jak już to cięższa, od zwykłej. Mam UBR w M4 i nie ma odczywalnej różnicy podczas użytkowania. Przy cięższym froncie takie dociążenie polepsza tylko wyważenie, a tym samym komfort noszenia repliki.
pierdas 15.07.2011, h. 22:13 pierdas
Potwierdzam, UBR doskonale sprawdza się w długiej eMce pokroju SPR, wyważa replikę przy ciężkim froncie, np. Mk12 Mod0.
ZeeMike 17.07.2011, h. 02:25 ZeeMike
cypher 16.07.2011, h. 14:12 cypher
Jak dla mnie obleśnie to wygląda ; <
GHOSTASG 16.07.2011, h. 14:13 GHOSTASG
Dawno mnie na WMASG nie było;] Ale muszę powiedzieć że to jest CUDO jakich mało ;]
ZeeMike 17.07.2011, h. 02:18 ZeeMike
Wpadła mi w oko już jakieś 2 dni temu, kiedy pojawiła się w sklepie. Coś czułem, że nie tylko mi skoro news i tyle komentarzy się pojawiło :). Mam już dwie zmagpulizowane eMki ale za linią części MOE jakoś nigdy nie przepadałem. To cudeńko jednak jakoś dziwnie mnie łaskocze.
pesinter 18.07.2011, h. 12:17 pesinter
Niektórzy tak plują na magpula, a co ja mam zrobić jak mam całość z magpula? ACR jest na prawdę świetny i żadna to siara że to magpul. Jakość wykonania jest olbrzymia więc nie dziwię się jak ktoś się jara powyższą snajperką :)
SgtSmigiel 18.07.2011, h. 15:39 SgtSmigiel
Karabinek fajny. Tylko szkoda ze osłona lufy nie ma na dole RISki do dwójnoga. Kolba to mogłą byś PRS. A body oryginalne i była by prawdzina sniperka :D
A no zgadzam się w 100% chyba że jest możliwość zamontowania jakiegoś risa tam :P
feder91 19.07.2011, h. 20:24 feder91
jest mozliwosc zamontowania czegos takiego - http://www.airsoftpost.com/product_info.php?products_id=30805
legacyy 19.07.2011, h. 20:47 legacyy
Przed uchwytem jest mały RIS'ek na 3 ząbki...
vlaad 06.08.2011, h. 00:11 vlaad
daniel69 21.07.2011, h. 21:20 daniel69
Wie ktoś ile wyjdzie koszt wysyłki do polski z wszystkimi opłatami?
replika 395$
celownik 77$
akumulator + ładowarka 44$
rabat -25.80$
 
przesyłka 124$

total:614 $

cło: 214 pln
vlaad 06.08.2011, h. 00:09 vlaad