Daj cynk
Reklama

Aktualności

AGM - nowa seria replik

Aktualności, 07.04.2008, h. 09:03, dodał: Regdorn
34

Chińskie biuro Gunfire donosi, że AGM wypuścił nową serię replik H&K 416. Jak pisze Paweł, pierwsze wrażenie repliki robią dobre, także jeśli chodzi o strzelanie. Według danych technicznych z pudełka "metalowe" repliki z baterią ważą 3800g, posiadają szybkostrzelność 500-1000 kulek na minutę i standardowo przychodzą z magazynkiem high cap. Pozostałe informacje techniczne na zdjęciach.



 

 

 

 

Źródło: Gunfire.pl

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
0L0 07.04.2008, h. 09:25 0L0
"500-1000 kulek na minutę" ...na stockowym akumulatorze bardziej prawdopodobna będzie ta pierwsza wartosć

I co za niteligent zakłada atrapę lasera tyłem do przodu
Davidos 07.04.2008, h. 09:35 Davidos
nie mówiąc już o magazynku do góry nogami
Kamzi_909 07.04.2008, h. 09:50 Kamzi_909
Nie no magazynek the best
Regdorn 07.04.2008, h. 09:53 Regdorn
Hehehe, nawet się nie przyjrzałem tej jednej fotce
lesiulodz 07.04.2008, h. 09:58 lesiulodz
Laser i magazynek
Regdorn 07.04.2008, h. 10:02 Regdorn
Fotki mają dużą kompresję. Ciężko po nich do końca ocenić. Niemniej też trzeba oceniać odpowiednio co do klasy replik.
bastekkk 07.04.2008, h. 10:44 bastekkk
A nie powinno być w tekście hi-cap zamiast high cap ?
Jangi 07.04.2008, h. 10:59 Jangi
To jest taka sama różnica jak pomiędzy słowami "bateria" i "akumulator" (oczywiście w kontekście airsoftowym), czyli żadna.
Foka 07.04.2008, h. 11:54 Foka
Nie tylko w airsoftowym. "Hi" to fonetyczny skrót stosowany w j. angielskim od słowa "high".
TheProsiak 07.04.2008, h. 12:23 TheProsiak
fajna dziura pomiędzy górnym a dolnym body na ostatnim zdjęciu...
RAI wilku 07.04.2008, h. 13:02 RAI wilku
ROF 500-1000 niezły rozrzut. FPSy też ma pewnie od 200 do 400
eans 07.04.2008, h. 13:10 eans
dobrze czytam?? 420fps na 0.20...to ladnie
Pasti 07.04.2008, h. 14:29 Pasti
<!--quoteo--><div class='quotetop'></div><div class='quotemain'><!--quotec--> "metalowe" <!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

Tzn.? Metal Body ^^ ??? Magazynek i atrapa lasera to geniusz airsoftowy ^^ .
BoleslawW 07.04.2008, h. 14:51 BoleslawW
ten magazynek wymiata:O i gustownie ukryty kabelek od batki:/
zombie_snake 07.04.2008, h. 14:53 zombie_snake
Na zdjęciu, ze szparą widac, ze body nie ma "uszek". Zatem możliwe, że to metal body. Oprócz tego to chyba kopia repliki JG. IMO skok na kase w wykonaniu AGM.
tommy90 07.04.2008, h. 14:54 tommy90
Hehe a na body logo z napisem: Commando... Eeee czy tego już gdzieś nie było?! Było... Wszystkie eMki produkwane przez JG mają logo z takim napisem, podobne do tego na AGM'ach, a może nawet takie samo... Czyżby w chińskim "przemyśle" airsoftowym doszło do fuzji i JG przejęło AGM (lub też w drugą stronę)?
berylpl 07.04.2008, h. 16:13 berylpl
szkoda,ze RIS dwuczęściowy, nie bedzie usztywniac lufy.
biohazard4 07.04.2008, h. 16:19 biohazard4
Totalna podróbka JG miedzy innymi bateria,pudełko,puszka an/pq, fps/y i magazynek, styropiany. Oby to nie było to JG z MB bo to już będzie mogiła totalna...
Baykos 07.04.2008, h. 16:26 Baykos
Mistrzostwo z magiem i laserem, ale chyba lepszy był pewien skośnooki pan, co to na jednym filmiku prezentującym sprężynowe snajperki założył lunetę na RISa tył na przód i rozpływał się nad zaletami tejże snajperki, a później również strzelał . Jeśli ktoś ma pod ręką tamtego linka z youtuba niechaj wrzuci .
Zacny_John 07.04.2008, h. 16:52 Zacny_John
Kupiłbym go, gdyby kosztował do 1000 zł i z grarancją na 18 miesięcy... W tym czasie by sie pewnie nie rozpadł, ale coś musi...
Placek 07.04.2008, h. 18:20 Placek
420 fps napisane na pudełku? Zdaje mi się, że Chińczycy stają się coraz twardszym narodem.
Sagitarius 07.04.2008, h. 20:41 Sagitarius
Nie no, chyba nawet mój braciszek, co do podstawówki chodzi nie wpadłby na to, żeby tak maga wpiąć do gniazda Jak widać, chcieć znaczy móc
kamera 07.04.2008, h. 21:05 kamera
Jezu jakie to paskudne!
Kruczy 07.04.2008, h. 21:07 Kruczy
Nie no... fotkami to oni se raczej pozytywnej reklamy nie zrobili ;P
Wg. mnie kolejne chińskie cuś na rok zabawy - ot co.
Codename666 07.04.2008, h. 21:14 Codename666
Na rok ? Chyba na hi-capie miesięcznie.
Zeziu 07.04.2008, h. 21:14 Zeziu
Fotki nadają się na 1 - go kwietnia.
arch deluxe 07.04.2008, h. 21:48 arch deluxe
...chińskie poczucie humoru
Link 07.04.2008, h. 21:51 Link
Ze względu na coraz lepszą jakość wykonania chińskich replik te bardzo negatywnie odbiegają od takich marek jak JG czy Boyi...

Przynajmniej na tym zdjęciu... bo wyglądają tragicznie...
dwoik 07.04.2008, h. 22:45 dwoik
AGM- żal ... strzeżcie sie tej firmy, m 14 to porażka ...
TROOPER JA 10.04.2008, h. 23:28 TROOPER JA
Są już na gunnerze
zajczek 27.04.2008, h. 18:09 zajczek
A co z L96A1 tej firmy dobre jest?
hugomcm 15.08.2008, h. 19:35 hugomcm
ej co znaczy skrut agm