Daj cynk
Reklama

Aktualności

Ciekawostki

Świat, 12.07.2011, h. 00:06, dodał: Promant
23

VFC: zdjęcia G36 GBB. ARES: oferta replik broni historycznych. King Arms: plecak SOG Canvas.



Firma Vega Force Company zamieściła zdjęcia zapowiadanych replik G36 Gas Blow Back. Nadal jednak nie podano sugerowanej ceny detalicznej ani przypuszczalnej daty premiery rynkowej.

 

 

 

Firma ARES opublikowała plakat promocyjny prezentujący ofertę replik broni historycznych, z których część jest już dostępna, a pozostałe mają wkrótce pojawić się w asortymencie producenta. Zwraca uwagę replika karabinu Garand oraz kolejna wersja pepeszy - tym razem z magazynkiem łukowym. Ofertę uzupełniają: karabinek M1 oraz pistolety maszynowe Thompson, w tym model 1928 z prawidłową komorą i rączką przeładowania. Producent nie ujawnił, które z nowych replik będą produktami ARESa, a które firm podwykonawców (jak w przypadku Mosina: Zeta-Lab).

 

 

 

Firma King Arms włączyła do oferty, zapowiadany wcześniej plecak: SOG Canvas. Kolor oliwkowy (olive drab). Waga: 550g.

 

 

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
sjzmisiek 12.07.2011, h. 00:33 sjzmisiek
a może by tak dla odmiany zrobili sl8-2, g3 lub SWD gbb :) ale i tak dobrze, że rynek się mocno rozkręcił w tym kierunku
SWD GBB ^^ jeszcze do tego tak jak ostry samopowtarzalny ehh może kiedyś będzie
MyN3 12.07.2011, h. 00:46 MyN3
No, jakby miał GBB, to chyba z reguły już by był samopowtarzalny..
HaryWalker 12.07.2011, h. 03:08 HaryWalker
jeden jest
xel20 12.07.2011, h. 22:26 xel20
Dajcie mi VSS Vintoreza w wersji GBB to mogę umrzeć jako szczęśliwy człowiek :D
stalker51 13.07.2011, h. 00:36 stalker51
Cn Rudy 12.07.2011, h. 07:46 Cn Rudy
Czekam na ten plecak z utesknieniem. Ktoś wie kiedy pojawi się w polskich sklepach?
A co on ma takiego super?
Guest (ID:6452) 12.07.2011, h. 12:04 Guest (ID:6452)
Bo fajnie udaje "SOGowy" plecak :P
Cn Rudy 12.07.2011, h. 12:21 Cn Rudy
A najlepsze, że oryginały, mimo że sam plecak jest takim sobie zwykłym szmaciakiem, kosztują chore pieniądze (IIRC wyprodukowanie takiego plecaka kosztowało 8 dolców, a teraz można je znaleźć na Ebayu po 800 papierów).
Westie 12.07.2011, h. 12:24 Westie
Z tego co napisał Westie to taki ajfon wśród plecaków.
grzegorz89 16.07.2011, h. 22:16 grzegorz89
otis 12.07.2011, h. 08:13 otis
SWD GBB samopowtarzalny już istnieje wyprodukowany przez G&P troche poszukacie a znajdziecie
Owszem, istnieje, ale jest spartaczony. Np. śruby od mechanizmu haczą o ścianki obudowy, nie ma hop-upa, a gazu do niego wchodzi tyle co kot napłakał.
Westie 12.07.2011, h. 12:22 Westie
Dechowsky 12.07.2011, h. 10:04 Dechowsky
Nie wiem jak wy, ale ja kiedy zobaczyłem te G36 z taką ilością "ekstra bajerów" pomyślałem, że jakieś ogłoszenia o karabinkach z tanich militarii trafiły na główną :P
No dokładnie to samo mi przyszło na myśl :D
dodge6666 12.07.2011, h. 11:56 dodge6666
Snickers92 12.07.2011, h. 12:40 Snickers92
Czy wie ktoś może jak będzie zasilany M1 Carbine, na GG czy bedzie to AEG??
O Panie Wszechmogący spraw aby M1 Carabine był AEGiem!
MICHAL 12.07.2011, h. 18:55 MICHAL
werdek 12.07.2011, h. 13:47 werdek
Z niecierpliwością wyczekuję Garanda. Chciarz mile by było gdyby w końcu jakaś firma wzięła się za M1 Carabine, ale ze składaną kolbą...
hokager 12.07.2011, h. 14:43 hokager
Wiecie gdzie można dostać taki plakat ?
Na stronie aresa poszukaj i idź sobie wydrukuj. :)
damian14c 13.07.2011, h. 14:39 damian14c
Dzięki za pomoc heh xD
hokager 13.07.2011, h. 16:55 hokager
CptInzMathias 13.07.2011, h. 13:29 CptInzMathias
Nareszcie w giecie chwyt pistoletowy z bundeserhwoskim SEFem i przełącznikiem selektora jak w ostrej..:D Tylko czekac aż pojwi sie w sklepach, ciekawe czy zrobią inne wersje :) Za te oznaczenia selektora i oznaczenia na body cena powno będzie kosmiczna... O ile oznaczenia na body będą oryginalne.
Tobias Rieper 20.07.2011, h. 08:08 Tobias Rieper
Gdzie Bren i LeeEnfield!