Daj cynk
Reklama

Aktualności

Airsoft Surgeon Infinty Silver

Świat, 08.07.2011, h. 21:20, dodał: Promant
27

Miłośnicy replik hi-endowych zyskali nowy obiekt podziwu - Airsoft Surgeon stworzył kolejną replikę broni krótkiej: Infinty Silver Single Stack.



Ciekawostka dla osób lubiących repliki nietuzinkowe. Airsoft Surgeon stworzył kolejną hi-endową replikę gas blow back broni krótkiej: full metal Infinty Silver Single Stack. Tym samym miłośnicy replik hi-endowych zyskali nowy obiekt podziwu i westchnień.

Replika bazuje na pistolecie Tokyo Marui 1911 MEU i wykorzystuje jego magazynki. Długość: 212mm. Waga: 876g. Pojemność magazynka: 26BB. Generowana prędkość początkowa: 300fps.

Cechą charakterystyczną tego pistoletu są panele okładzin chwytu, które wykonano w technologii CNC z aluminium. Jest to zatem w 100% replika full metal. Pistolet nie jest tak ekscentryczny jak niektóre konstrukcje Airsoft Surgeon, w tym przypadku na jego korzyść przemawia raczej wysmakowane piękno design'u. Cena: 1466USD.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.redwolfairsoft.com

Ocena wszystkich (4.00, głosów: 4)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
fifibezon 08.07.2011, h. 21:27 fifibezon
Jako pierwszy mam zamiar uświadomić wszystkich, że cena chociaż jest wysoka to wprost proporcjonalna do wartości tego pistoletu. Mianowicie replika posiada wewnętrzny tuning, przeprowadzony na najwyższym poziomie. Tak samo z zewnętrznie. Jest on wykonany z najwyższej jakości materiałów obrabianych maszynowo. Jest to replika jedna jedyna w swoim rodzaju, drugiej takiej niedostaniemy. Kultura pracy stoi tu na najwyższym poziomie.
Rozumiem, że za tą cenę można kupić prawdziwą ostrą broń, lecz w niektórych krajach jest ona zabroniona, poza tym trzeba mieć licencję (czy jak to się tam nazywa ). To wszystko ode mnie.
cpt. obvious?
ZuBeR 08.07.2011, h. 21:53 ZuBeR
Ciekaw jestem co sie zalicza do tego tuningu...Mógłby mieć preckę i tak ze 350 fps jak za tą cenę, a tymczasem osiągi czynią go zwykłym gaziakiem...
Nie mówię o wyglądzie, który jest naprawdę świetny.
Prawdziwy rarytasik.
babski 08.07.2011, h. 22:10 babski
@babski no nie wiem czy takim zwykłym, bo to że ma te 300 EFPEESÓW, które nic nie znaczą nie czynią go zwykłym gaziakiem. Wnętrze jest od TM, a skąd ty te osiągi znasz to pojęcia nie mam. Na pewno jest tu znacznie wyższa kultura pracy niż w gbb itd. szybsza reakcja na spust, ogółem replika do ipsc.
fifibezon 08.07.2011, h. 22:50 fifibezon
Kolego, skąd wiesz, jakie to ma osiągi? :P FPS to połowa sukcesu. A już pomijając osiągi (które jednak wierzę, że są zadowalające) liczy się też trwałość, luzy, wykonanie, niezawodność i milion innych rzeczy które odróżniają to od "zwykłych replik".

Dodam tylko, że mi akurat ten custom AS zbytnio się nie podoba, Surgeoni mieli bardziej udane moim zdaniem produkty. Ale o wyglądzie ciężko dyskutować.
Guest (ID:6452) 08.07.2011, h. 23:35 Guest (ID:6452)
fifibezon czytaj opis to będziesz wiedział; cyt: "Generowana prędkość początkowa: 300fps."
Jak już pisałem chodziło mi o fpsy że każdy zwykły gaziak generuje taką prędkość początkową kulki i że za taką cenę mogli by dać troszku więcej ;) .... Co do kultury pracy się nie wypowiadałem więc nie wiem czemu łapiesz bulwersa...
babski 09.07.2011, h. 00:43 babski
A ty co reklama?
Geralt331 13.07.2011, h. 10:11 Geralt331
skoora 08.07.2011, h. 21:41 skoora
Zakochałem się :D
0L0 08.07.2011, h. 21:42 0L0
Jest to chyba kulminacja moich fantazji o 1911 xD
Piękność!
I tu się muszę zgodzić. Mimo, że wolę klasyczną 1911, to taką chętnie bym posiadał w swojej kolekcji...
Promant 08.07.2011, h. 21:44 Promant
Snake1978 08.07.2011, h. 22:53 Snake1978
Piękny. Da się kupić gdzieś takie okładziny ? ;)
shank 08.07.2011, h. 23:48 shank
Czyżby nadzwyczajne zagęszczenie słów "high end" na początku faktycznie odstraszyło płaczących o cenę? Czas pokaże!
Raczej nie. Ale może powoli dociera samo znaczenie. ;)
Promant 09.07.2011, h. 00:22 Promant
FanatykAK 09.07.2011, h. 00:13 FanatykAK
To teraz tylko potrzeba hi-endowej wypłaty ;)

Ten pistolet to orgazm dla maniaków.
sjzmisiek 09.07.2011, h. 02:48 sjzmisiek
2 wypłaty nie moje... +koszty przestłki :( już bym wolał sam sobie takiego wystrugać na raty
GrimPilgrim 09.07.2011, h. 12:52 GrimPilgrim
Ja bym tylko zmienił okładziny chwytu (dobrze że to żaden problem) bo
dla mnie osobiście zbyt lansiarskie ale reszta jest "top notch" jak to
mowią. Surgeon robi piękne repliki, przynajmniej zdjęcia można
pooglądać za darmo i pomarzyć ;)
KomaroV 09.07.2011, h. 16:41 KomaroV
Sprzedam Forda Mondeo....
HaryWalker 10.07.2011, h. 00:13 HaryWalker
Piękna, futurystyczna. W komplecie powinna być gablotka na trzymanie tego cuda.
Devito 10.07.2011, h. 08:50 Devito
Nic specjalnego
kebzadnb 10.07.2011, h. 13:38 kebzadnb
szkoda, że samych okładzin nie sprzedają :D
dragoneu 10.07.2011, h. 17:48 dragoneu
Patrząc na tą replikę stwierdziłem że błędem będzie zobaczyć cenę :P uczyniłem ten błąd heh :( ale wizualnie zarąbista :)
zmora 10.07.2011, h. 22:28 zmora
babciagrazynka 11.07.2011, h. 16:10 babciagrazynka
A mi osobiście się nie podoba...
Yarlan 11.07.2011, h. 21:22 Yarlan
Francja elegancja - gun primosort.
Kosa_Rommel_PL 12.07.2011, h. 19:32 Kosa_Rommel_PL
Te okładziny wycieli chyba z jakiegoś dildo :P wiec dziewczynom będzie sie podobać :D 
Dobre szacun za komenta:D