Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 08.07.2011, h. 20:10, dodał: Promant
11

RedWol Airsoft: Tactical Ep.3 oraz Marushin M712 GBB Pistol (Heavy weight). RA-Tech reviewAdjustable Air Tight System do AEG oraz nowe testy i produkty.



Najnowszy film RedWol Airsoft: kolejne video z serii Tactical, tym razem część trzecia.

 

 

 

 

 

RedWol Airsoft: prezentacja repliki Marushin M712 GBB Pistol (Heavy weight).

 

 

 

 

 

RA-Tech review: Adjustable Air Tight System do AEG lub inaczej - Variable Velocity Device. Gadżet określany skrótem AATS, który ma służyć regulacji wartości fps w replikach AEG.

 

 

 

 

 

RA-Tech: taktyczna rączka przeładowania do KC-02, WE M16 steel bolt, 3PX4 oraz M40 wood kit.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.youtube.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 1)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
r2d2 08.07.2011, h. 22:25 r2d2
Jakieś kińskie chłyty marktindode w wykonaniu redwolfa;) Ale ten wynalazek do aegów ratecha ciekawy.
Phoesis 08.07.2011, h. 23:10 Phoesis
Płaska metalowa głowica tłoka plus rozrzut fpsów. Ja podziękuje...
sylwek3231 08.07.2011, h. 23:12 sylwek3231
Ciekawe ile ten regulator FPS będzie kosztował... I czy w ogóle do Polski trafi...

No ale ten rozrzut mocy to przy duży.
Felcu 08.07.2011, h. 23:20 Felcu
W sumie ten regulator dobra rzecz.... tylko jeżeli chciał by posiadacz podczas gry zmiejszyć siłę to troszkę lipa wkładać ala "wycior" do lufy i grzebać coś ;]
Jaka lipa ?? Na filmiku widać zajmuje to kilka sekund.. Fakt nikt by nie chodził z 80cm "wyciorem" ale zawsze ma się taką opcje i wystarczy jedna replika i do CQB masz 300FPS a do lasu 500 ;)
Proste w regulacji.. Pewnie będzie kosztować ok 300zł ale i tak się opłaca zwłaszcza dla osób posiadających repliki za +1000zł z "lansiarskimi" oznaczeniami i dodatkami..
Zaraz ktoś napisze "ale można kupić za 300zł replikę do CQB używaną no tak ale nie bd tak zaj3bista jak główna ;)
MyN3 11.07.2011, h. 12:19 MyN3
Prezes_____ 09.07.2011, h. 09:39 Prezes_____
W redwolfie troche polecieli trzeba przyznać, to są raczej kinowe sztuczki, jak chcielibyście się czegoś dowiedzieć o technice trzymania broni i wogule to polecam SAS Survival Secrets nakręcony przez byłych członków SASu
Te "kinowe sztuczki" dziwnym trafem znalazły użytkowników poza kinem... pewnie nie oglądali "SAS Survival Secrets".
Grzegorz973 09.07.2011, h. 21:08 Grzegorz973
Poli Tukasi 09.07.2011, h. 14:45 Poli Tukasi
Wnioskuje, że ten regulator fps będzie miał istotny wpływ na trwałość szkieletu GB.
Racja - paradoksalnie im bardziej obniżymy FPS tym większy udar na szkielet.
siridar 10.07.2011, h. 14:22 siridar
Zauważmy że pękają głównie GB V2 które maja złą konstrukcję i pękają nawet na sprężynach M120.. Sam przeżyłem to kilka razy, dlatego teraz zbieram na GB SHS`a z AL 7075 który wytrzyma na pewno więcej ;)
MyN3 11.07.2011, h. 12:24 MyN3
zaki123 13.07.2011, h. 17:36 zaki123
kurna, ale jak to działa? reguluje szczelność czy jak?