Daj cynk
Reklama

Aktualności

Zapowiedź nowych pistoletów Socom Gear. Magpul Masada AKM. Steyr Tokyo Marui. Nowe lufy wewnętrzne Modify.



Firma Socom Gear zapowiedziała wprowadzenie do oferty, wkrótce, nowych replik gas blow back trzech pistoletów. W chwili obecnej nie są znane żadne szczegóły techniczne, wiadomo jedynie, że będą to licencjonowane repliki pistoletów: Double Star Combat Pistol (DSC), Gemtech Oasis .22LR oraz KelTec PMR-30.

 

 

Gear-Collection.jpg" src="/var/images/text/135007/6/SocomGear-Collection.jpg" alt="SocomGear-Collection.jpg" width="500" height="366" />

 

Dostępna w sprzedaży detalicznej replika AEG Magpul Masada, w wersji AKM, oferowana jest za granicą w cenie odpowiadającej 2000PLN. Replika dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: dark earth oraz czarnej.

 

 

AKM1.jpg

 

AKM2.jpg

 

AKM3.jpg

 

AKM4.jpg

 

Krótki AUG TM, prezentowany niedawno na targach w Japonii, to kolejna replika typu high cycle, czyli umożliwiająca dzięki konstrukcji GB i zastosowaniu nowego typu silnika - uzyskanie bardzo wysokich wartości ROF już na akumulatorze 8,4V. Nowy Steyr Tokyo Marui jest już dodany jako nowość w ofercie, na stronie producenta.

 

 

aug.jpg

 

Nowe lufy wewnętrzne wprowadza na rynek firma Modify. Lufy określono mianem Hybrydowych.

 

 

lufy1.jpg
lufy2.jpg

 

lufy3.jpg

 

 

 

 

Źródła:

www.airsoft-news.eu

www.airsoftnews.fr

www.landwarriorairsoft.com

www.tokyo-marui.co.jp

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
kabel123 08.07.2011, h. 20:28 kabel123
Ciekawe kiedy dostępny będzie sam lower do magów od ak i ile będzie kosztował.
Pawelo 08.07.2011, h. 20:32 Pawelo
AUG marzenie :)
Kiedyś sobie takiego sprawię bez względu na koszta.
Ja sobie gochyba  kupię tylko dla zespołu zamka i rączki przeładowania :D
jurrrus 10.07.2011, h. 12:25 jurrrus
Maza94 08.07.2011, h. 21:22 Maza94
Lufy ciekawe...
Guest (ID:6452) 09.07.2011, h. 09:56 Guest (ID:6452)
Wytłumiony ryger z BB? Jak nie lubię WE czy SG tak to mnie zainteresowało.
feder91 10.07.2011, h. 19:08 feder91
Ten ruger to tyle co blowback będzie miał,  a wytłumiony? jak dla mnie nie, po prostu dali "fajniejszą" lufę niż zwykłą rurke z muszką...
Guest (ID:6452) 11.07.2011, h. 13:55 Guest (ID:6452)
KMH robił konwersję na wytłumioną do Rugera marushina nie wiem czy do wersji BB czy NBB. Może to kopia lub coś podobnego. A nawet jesli nie- się zrobi przecie :D
pesinter 11.07.2011, h. 21:44 pesinter
Mam Masadę ACR i nie czaję trochę chęci zakupienia osobno jeszcze lower recivera w wersji AKM... No chyba że się sra kasą, ale przecież toż to wali nawet tą samą amunicją 6mm :P
Nie wiem, chyba tylko dla chęci samego posiadania, pewnego zboczenia na zmienianie co 3 dni lower reciwera i pochwalenie się kolegom rusofilom że mogę teraz włożyć do mojej masady wasze magazynki od AK. Ale co ja tam wiem, nie sram kasą :)
A kto Ci każe posiadać oba? Jak nie chcesz, to nie kupujesz, jak chcesz, kupujesz.
Bardos 12.07.2011, h. 12:09 Bardos
A ja widzę. Nie muszę kupować drugiej repliki żeby móc używać magów do AK. Tak samo różne lufy i szybka zmiana sprężyny. Jak chcę iść strzelać się do lasu to zakładam długą lufę i mocniejszą sprężynę a w budynkach krótką lufę i słabą sprężynę. Na tym polega idea acr’a że nie muszę mieć dziesięciu różnych karabinów tylko jeden który mogę modyfikować według własnego upodobania.
kabel123 12.07.2011, h. 15:44 kabel123
Dobra, dobra wiem że nikt nie każe i można mieć wszystko ale w replice airsoftowej taki lower reciver AKM to najbardziej chyba zbędny gadżet, nawet bardziej niż tłumik, bo tam mamy efekt wizualny + (WOW!) możliwość używania magów AK...  a w tłumiku mimo że nie tłumi wkładamy sobie dłuższą lufę. Najlepsze akcesoria do ACR'a to front z risami oraz teleskopowa kolba.
pesinter 12.07.2011, h. 21:37 pesinter