Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowe repliki w Gunfire.pl

Polska, 07.07.2011, h. 23:34, dodał: Promant
23

Sklep Gunfire.pl włączył do swojej oferty kolejne repliki ASG, w tym kilka nowych wersji replik AEG produkcji G&G.



W ramach oferty sklepu Gunfire.pl znalazła się dostawa nowych wersji replik AEG produkcji G&G.

UMG (HK UMP), to najnowsza, poprawiona wersja repliki tego pistoletu maszynowego. Prędkość początkowa: 370fps. Cena: 1054.32PLN.

 

 

UMP.jpg

L85A2, w cenie 1457.83PLN, posiada nowy gearbox oraz system EBB. Korpus stalowy. Indywidualny numer seryjny + oznaczenia.

 

 

el85.jpg

GR16 R5 EBB full metal jest najnowszą wersją popularnego produktu G&G - repliki GR16. Prędkość początkowa 340fps. Cena: 1355.71PLN.

 

 

GR16R5.jpg

Replika full metal GR16 R4 EBB to skrócona wersja popularnej GR "szesnastki". Prędkość początkowa: 330fps. Cena: 1322.86PLN.

 

 

GR16R4.jpg

G3 SAS G&G, w wersji full metal, kosztuje 1217.92PLN. Prędkość początkowa: 327fps.

 

 

SAS.jpg

M4 w "zimowym ubranku", czyli znana już ze starszych newsów replika M4 Chione 16 EBB, posiada korpus wykonany z tworzywa. Prędkość początkowa: 340fps. Cena: 709.84PLN.

 

 

chione.jpg

Od niedawna w ofercie sklepu dostępna jest również replika blow back broni historycznej produkcji firmy Marushin: karabin M1 Garand. W replice, o napędzie gazowym, odwzorowano zasadę działania pierwowzoru - po wystrzeleniu ostatniej kulki karabin wyrzuca łódkę. Kaliber: 8mm BB. Pojemność magazynka: 8 BB. Prędkość początkowa: 380fps. Materiał: metal + drewno. Cena: 2675.23PLN.

 

 

garand.jpg

 

 

 

Źródło:

www.gunfire.pl

Ocena wszystkich (3.33, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
minus25 08.07.2011, h. 00:14 minus25
ja wiem że zaraz będzie "o minus znowu narzeka" albo "nie znasz się to nie pisz"...

ale uważam że garand zdziebko za drogi, zwłaszcza ze na redwolfie jest za pare stów tańszy, i to już po doliczeniu przesyłki.

Poza tym naprawdę fajny pomysł i wykonanie tej emeczki w zimowym ubranku:)

A na czym polega "poprawienie UMP?
Chcą zarobić, w końcu z czegoś żyć trzeba. A jeśli cena Ci nie pasuje - kupuj gdzie indziej (ja tak zazwyczaj robię :)). BTW, czy Twoja ocena ceny na RedWolfie "z przesyłką" wzięła pod uwagę cło i podatek?

Ostatecznie pierwsza reguła handlu głosi, że "towar jest wart tyle, za ile uda się go sprzedać." Jak znajdą na to kupca - znaczy cena odpowiednia. Jak nie - co mielismy już okazję obserwować nie raz i nie dwa - przecenią i pójdzie taniej.

Everythin' shiny, capt'n. Not to fret. 
Errhile 08.07.2011, h. 08:00 Errhile
MarinesPL 08.07.2011, h. 01:00 MarinesPL
Coś tam wewnętrznie poprawili, stary UMP miał mniejszą moc. Gunfire ostatnio szokuje, jeszcze parę miesięcy temu to był przeciętny sklep z chinolami, teraz u nich nawet minigun zawitał.

Gdyby nie plastikowy korpus w UMP, już bym go miał. Cudny!
Tak jakby w ostrym był ze stali.
0wn 08.07.2011, h. 01:21 0wn
MiniGun Echo1 to tez chinol
niedzwiedziek51 08.07.2011, h. 11:36 niedzwiedziek51
I jeżeli wierzyć w dane sklapu to replika waży mniej więcej tyle co ostra.

Pusta ostra 2.2 kg

Replika G&G 2.44 kg
SHOGUN_YAMATO 08.07.2011, h. 11:38 SHOGUN_YAMATO
Jak czegoś nie wiecie, to poczytajcie zanim zaczniecie pisać błyskotliwe komentarze. Narzekanie na tworzywo w UMP to tak samo jakby narzekać, że repliki G36 są z tworzywa...
A minigun Echo1 nie jest repliką chińskiej produkcji.
Promant 08.07.2011, h. 18:28 Promant
fooze 08.07.2011, h. 01:26 fooze
ale obleśna emka...ale brzydkie drewno w garandzie ... ale miniguna już nie ma na gunfire... ale narzekam.
i fakt, faktem, chłopaki widać zbijaja kasę, nigdy nie robiłem zakupów na gunfire, ale jeśli przejdą na markowe produkty to sporo osób dostanie po kieszeni ;-) a tg i zbrojownia nie beda nadązac z zamówieniami :p
brzozer 08.07.2011, h. 06:48 brzozer
A kiedyś się ludzie śmiali z g3 sas, bo nie istnieje i w ogóle a teraz nawet G&G zrobiło replikę :)
A swoją drogą, jak pisał minus25, swietna niewidzialna Chione :)
Mnie wciąż śmieszy to coś zwanego G3 sas. Po pierwsze nie istnieje po drugie nie ma prawa działać poprawnie z tak krótką lufą i komorą sprężyny powrotnej zamka. Nie wiem po cholere ktoś wymyśla takie cuda. Ale jak ktoś nie ma pojęcia o broni palnej to mu nie będzie przeszkadzać. Mnie wręcz odrzuca na jego widok. To że jakaś markowa firma zrobi "replikę" zabawki dla mnie nie jest żadnym wyznacznikiem.
GrimPilgrim 08.07.2011, h. 18:11 GrimPilgrim
@GrimPilgrim dla mnie to też nie jest żaden wyznacznik, tak po prostu skomentowałem.
brzozer 08.07.2011, h. 18:15 brzozer
Na świecie podejście do ASG jest bardzo różne. Nie wszyscy stawiają na realizm. W Azji nie jest to wyznacznik wartości repliki. A już w Japonii zamiłowanie do tworzenia takich "replik" jest na porządku dziennym.
Z drugiej strony G3 SAS nie istnieje, a SBS, któego można na jego bazie zbudować też oficjalnie nie istnieje i nie istniał, a plotki krążą, zdjęcie prototypów było...
Promant 08.07.2011, h. 18:37 Promant
G3SAS najbliżej do ostrego FR MC51, ale to i tak inna bajka ;)
Erzet-DEMOn 09.07.2011, h. 12:00 Erzet-DEMOn
No właśnie MC51 czy G3 Ofizier to dobry przykład jak ktoś chce krótszą gietkę i taka konfiguracja już spokojnie działa. Najważniejsze to zachować odrobinę realizmu. Może jestem zbyt krytyczny ale jakoś zawsze kojarzyłem airsoft z jako takim odzwierciedleniem realiów czy to broni, ubioru, taktyki itp. No bo przecierz jak kogoś nie obchodzi co trzyma w łapach i z czego strzela byle by daleko i w miare celnie niosło to zawsze jest paintball.
GrimPilgrim 09.07.2011, h. 17:58 GrimPilgrim
swirekster lol 08.07.2011, h. 19:41 swirekster lol
UMP Przepyszne. Fajnie gdyby wydali wersję na 9mm, o ile wiem to w Polsce taka wersja jest.
MrJelly 09.07.2011, h. 00:58 MrJelly
Wiecie moze czy to m4 z EBB za 7 stów jest lepsze od m4 APS za 5 stów ?
Posiadam to drugie od lutego i dziala bezawaryjnie jak do tej pory, ciekawi mnie czy M4 Chione 16 EBB jest lepsze czy tylko drozsze. eMka od APS ma metalowe body, 400 fps (bardzo stabilne). Interesuje mnie rowniez podatnosc M4 Chione 16 EBB na tuning.