Daj cynk
Reklama

Aktualności

Prima Aprillis na WMASG

Aktualności, 01.04.2008, h. 23:14, dodał: Regdorn
26

Niniejszym dementuję jakoby tegoroczne Tomaszowo miało się nie odbyć - odbędzie się i już wkrótce przedstawimy kolejne interesujące nowinki z przygotowań do zlotu. Foka nie dostał bana, bo kumoterstwo i układ u nas sięga granic, a o zaawansowanych planach produkcyjnych Beryla i Glauberyta przez chińską firmę nic nam jeszcze nie wiadomo. Kto wie... może jednak podsunęliśmy tym samym pomysł jednemu z naszych sklepów?



 

Tegoroczny Prima Aprillis wyszedł u nas dość spontanicznie i bez umiaru. Jednym się spodobał innym nie, w każdym razie wszystkie trzy newsy pobiły ostatni rekord popularności. Cieszymy się jeśli kogoś udało nam się nabrać i rozbawić (Wasze komentarze także nam dostarczyły rozrywki :D), niezadowolonych z takich czy innych względów, zaś pragnę poinformować, że za rok postaramy się przygotować lepiej, żeby poziom żartów nasycił najbardziej wysublimowane intelektualne podniebienie ;) Napisałem postaramy się... Jeszcze się nie urodził taki, co by wszystkim dogodził.

 

Życzę wszystkim, bez wyjątku, żeby w końcu pojawiła się wymarzona replika lub gotowa konwersja Beryla i Foka był miły ;). Natomiast z niektórymi z Was do zobaczenia na nadchodzącym Tomaszowie 2008!

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
jtp 01.04.2008, h. 23:27 jtp
kto dał sie nabrać niech się przyzna!
Foka 01.04.2008, h. 23:28 Foka
trunk 01.04.2008, h. 23:28 trunk
ho ho ho ale fajnie
Shadow 01.04.2008, h. 23:33 Shadow
Pamiętacie, jak w zeszłym roku był popłoch 1 kwietnia, a potem się okazało, że jeden news był prawdziwy? Chyba wtedy Pestki wchodziły...
cichyop 01.04.2008, h. 23:35 cichyop
sie ma sie wie
dla mnie bomba =P
ale tak na serio ! jak GFC to nie żart to może się doczekamy "rodzimych" produkcji rodzimych produkcji =] heh
ja bym sobie kupił Poloneza 6mm =]
(nigdy nie narzekałem, trochę palił ale jaki był ubaw =] )
a redakcja była na targach IWA 2008 i był tam gunfire i widziała co widziała =]
podkreślając to jeszcze cytatem

"Kto wie... może jednak podsunęliśmy tym samym pomysł jednemu z naszych sklepów?"

coś się może wykluć =P
Lineusz 01.04.2008, h. 23:39 Lineusz
I tak tekstem nadchodzących miesięcy zostanie:
"A kto to jest Foka?"
Adi.K 01.04.2008, h. 23:47 Adi.K
Lineusz ma rację , ten ("A kto to jest Foka?") tekst zgasił wszystko... Beton miesiąca...
Baykos 01.04.2008, h. 23:52 Baykos
Z tym Glauberytem i Berylem przede wszystkim myśłe, że dałoby radę namówić spokojnie którąś Chińską firmę

Wystarczy żeby zrobili Beryla na GB 3, sama konwersja nawet
Wolf 01.04.2008, h. 23:57 Wolf
Poczekajcie co będzie za ROK...
Genneth 02.04.2008, h. 00:44 Genneth
Mi tam się podobało, może czujni zauważyli, ale po co od razu o tym mówili?
sjzmisiek 02.04.2008, h. 01:51 sjzmisiek
hehe jak w newsie o zbanowaniu Foki on sam się tam zjawił i w komencie napisał: "bu!!" to aż mi włosy sie na głowie zjeżyły XD
Mike Pawel 02.04.2008, h. 01:59 Mike Pawel
wiedziałem że jest prima aprilis ale w głębi serca miałem cichutką nadzieje że ten Beryl i Glauberyt to nie ściema.......... takimi żartami jesteście okrutni ;-P
Flame 02.04.2008, h. 06:13 Flame
ja tam po cichu liczyłem na glauberyta i na Tomaszowo....

glauberyt śliczny, a beryla samego przy sporym wkładzie pracy mozna zrobic.
Papuga 02.04.2008, h. 06:33 Papuga
Szkoda, że nam komentarze, pod newsem o Foce i Tomaszowie zepsuły zabawę z pirma aprilis, bo niektórzy (moze ja :]) by jeszcze myśleli, że to prawda ;]
Xie 02.04.2008, h. 09:36 Xie
"A kto to jest Foka?".... z tym to się ino "Życzę wam aby Foka był miły" równać może. Ale i to nie do końca
To ja Wam/Nam wytrwałości życzę
Foka 02.04.2008, h. 10:29 Foka
Mnie najbardziej zasmuciło to, że niusem prima aprilisowym okazało się to, że muszą rozebrać świątynię w Licheniu, bo stoi na podmokłym gruncie
vonmarxx 02.04.2008, h. 11:09 vonmarxx
dalem sie nabrac na Beryla i Tomaszowo;p eh;p
Joker 02.04.2008, h. 11:17 Joker
Pozdrowienia i brawa dla całej ekipy WMASG
zwierzu93 02.04.2008, h. 12:31 zwierzu93
a już miałem smaczka na beryla .... ;D;D żart wypas xD
bobek28 02.04.2008, h. 14:08 bobek28
Pozdrowienia dla całej ekipy wuemaesgje
Someone91 02.04.2008, h. 14:36 Someone91
Hehe a za rok do 15:00 news, że wmasg się skończył a po 15 usunąć index.htm(l)
Regdorn 02.04.2008, h. 14:50 Regdorn
Już kiedyś zrobiliśmy taki dowcip i ludzie to rzeczywiście kupili
CIN3K 02.04.2008, h. 15:08 CIN3K
A ja tak bardzo chciałem Glauberyta ;(
VITREUS 02.04.2008, h. 19:54 VITREUS
Z tym Berylem to akurat prawda. Można poczytać na necie.
Kruczy 02.04.2008, h. 20:45 Kruczy
Wg. mnie, te żarty były "trochę nie na miejscu"... Szczególnie o tym Berylu... xD Jeśli już żartować, to ze smutniejszych rzeczy (np. Foka został głównym adminem)
pablo79 12.04.2008, h. 12:57 pablo79
Dlaczego Fence zostal zbanowany?