Daj cynk
Reklama

Aktualności

Nowości w ofercie Gunfire.pl

Polska, 28.06.2011, h. 22:41, dodał: Promant
23

Sklep Gunfire.pl dynamicznie rozwija swoją ofertę - włączył do niej kolejne ciekawe repliki ASG: Echo1 M240B, S&T Armament PPSz-41 oraz WE HP M1935 silver.



Ostatnimi czasy sklep Gunfire.pl dość dynamicznie rozwija swoją ofertę, włączając do asortymentu kolejne ciekawe repliki AEG i GBB. Następne nowości na stronie sklepu to repliki: Echo1 M240BS&T Armament PPSz-41 oraz WE HP M1935 w wersji silver.

Replika karabinu maszynowego M240B jest jedną z tych, które, podobnie jak minigun, cal.30 czy cal.50, nieodmiennie robią duże wrażenie.

Produkt spod marki Echo1 oferowany jest w cenie 3099.80PLN. Replika, typu full metal, waży 7900g. Długość: 1240mm. Długość lufy wewnętrznej: 550mm. Prędkość początkowa: 400fps. Magazynek box, o pojemności 4500BB.

W zestawie, oprócz repliki znajdują się: magazynek, ładowarka, akumulator Ni-Mh oraz dwa pokrowce na magazynek - MultiSpeck i Olive.

 

 


 

 

Sklep oferuje również, kolejną na rynku, replikę pistoletu maszynowego PPSz-41. Replika marki S&T Armament, dostępna jest w cenie 1041.28PLN.

Długość: 840mm. Waga: 3660g. Materiał: stal + drewno. Prędkość początkowa około 360fps.

Replika, wyprodukowana przez firmę Smart Team z Hong Kongu, posiada magazynek o pojemności 2000BB.

Zastosowano nowy, specjalnie zaprojektowany gearbox, o konstrukcji opartej na v.7 i zaopatrzony w system szybkiej wymiany sprężyny. Pozwala to w łatwy sposób zmienić osiągi repliki, dostosowując je do aktualnych dla sytuacji wymagań. Replikę zaopatrzono również w silnik typu High-Torque oraz działający system EBB, symulujący typową dla oddawania strzałów z wersji palnej pracę zamka.

 

 


 

 

W sprzedaży pojawiła się także kolejna wersja kolorystyczna pistoletu gas blow back WE Browning HP M1935. Tym razem replika dostępna jest w srebrnej wersji kolorystycznej. Cena: 467.12PLN.

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.gunfire.pl

Ocena wszystkich (5.83, głosów: 6)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
fifibezon 28.06.2011, h. 22:52 fifibezon
Ciekawie przyznam ^^, na facebooku jest jeszcze napisane, że mają dodać do oferty Thompsona od Snow Wolfa, za około 629-699zł ;)
Dudek Javny 28.06.2011, h. 23:29 Dudek Javny
Me stupido, ale czym się rózni, prócz ceny, m240 Echo1 od tego co wcześniej miał Gunfire na stanie?
Cruzer69 28.06.2011, h. 23:43 Cruzer69
browning był już od dawna na airsoftguns więc nie wiem czemu gunfire tak sie jara że go ma
ViTu 29.06.2011, h. 00:07 ViTu
Mnie bardziej zastanawia czym podyktowane jest przebicie na poziomie +/- 40% na 240ce. Chyba trudnością z umieszczeniem jej na górnej półce. ;) Z resztą po co się pytami. Daleko mi do wydania 3 klocków za giwerę, która pluje kompozytem - z drugiej jednak strony wyszło by mnie to taniej niż kupno długoterminowego karnetu na siłownię. XD
fooze 29.06.2011, h. 02:21 fooze
aaa... tam znam kilka osób które już na to działo zacierają ręce. jakby nie patrzeć jest warta 5x wiecej niż moj samochód ;d
MICHAL 29.06.2011, h. 08:49 MICHAL
Ale obrodziło tymi pepeszkami - Ares, Hexagon i teraz kolejna. Weź tu sie teraz człowieku zdecyduj, którą wybrać. Jeśli to możliwe to poproszę o test porównawczy :) 
Ja też poproszę o taki test. Chętnie bym poczytał. :)
Niestety u nas go raczej nie będzie, z dwóch powodów:
1. żadne z firm i sklepów nie chcą tych replik przekazać do testów
2. jakoś nie mamy niepotrzebnych 3900PLN żeby te 3 repliki do testu zakupić.
Szkoda, ale takie są realia.
Promant 29.06.2011, h. 09:27 Promant
Dxt05 29.06.2011, h. 08:49 Dxt05
Pepecha za taką kasę? Powinno być tanie, jak masowa Radziecka produkcja! A tak serio, cena z deka zaporowa, STG44 jest tańszy..
Nie wszystko musi mieć cenę chińskiego AGMa. Jak dotąd ceny produktów z Hong Kongu zawsze były wyższe od tych z Chin kontynentalnych, więc co w tym dziwnego?
I czy przypadkiem nie jest to najtańsza pepesza z wszystkich trzech na rynku?
Promant 29.06.2011, h. 09:23 Promant
Wyższe czy może wyższej jakości? ;)
Traker 29.06.2011, h. 09:48 Traker
Wyższe bo pisze o cenach... A jak wyższa cena to i wyższa jakość za tym idzie :)
rafalkrawiec 29.06.2011, h. 14:57 rafalkrawiec
Traker 29.06.2011, h. 09:48 Traker
M240 fajny, ale to drewno w pepeszce to takie gładziutkie jak plastik niemalże ;), Browning wg. mnie kompletna porażka wygląda jak z odpustu, no sory ale nie każda broń/replika wygląda dobrze w chromie...
Ahmed 29.06.2011, h. 11:21 Ahmed
467.12PLN za HP no troszeczkę zaszaleli jak by tego nie określić, Gunfr..... od jakkiegoś czasu nażuca sobie bardzo fajne ceny, reklamują się jacy to oni są boscy, że przebiją każdą cenę a jak już przychodzi co do czego to owszem przebijają konkurencję o 5ZŁ i w takich momentach koń się śmieje w niebogłosy ale to już inna bajka, nie można tu też pominąć faktu że pojawił się u nich Garandzik Marushina za bagatela 2675.23zł co jest  dowcipem, no ale jeżeli jest tojedyna firma która posiada na zbyciu tą replikę to i cenę windują, może i kiedyś ten sklep miał pewien poziom, może i kiedyś tam i ja się zaopatrywałem ale od kiedy robią z ludzi idiotów to nie ukrywam że podziękowałem im za współpracę wszak jak to mawiają tego kwiata to pół świata.
A jaka Twoim zdaniem powinna być cena za HP i za M1?
luglo 29.06.2011, h. 23:58 luglo
To nie jest miejsce na dyskusję o sklepach i ich cenach czy promocjach. Nie podoba się? Właśnie: jest "pół świata" konkurencji łącznie z zagranicą, więc w czym problem?
Jeśli ktoś chce to znajdzie sobie inne źródło zaopatrzenia.
News jest o ofercie, a nie o tym że kupować trzeba właśnie w tym sklepie.
Promant 30.06.2011, h. 00:09 Promant
FanatykAK 29.06.2011, h. 16:19 FanatykAK
3100 złotych za chińczyka? Świat się kończy....
12k za echo 1 minigun, i co teraz?
grzesio93 29.06.2011, h. 16:59 grzesio93
Tak tylko Minigun robiony jest przez CAW dla Echo1...
A CAW to japońska firma.
pidzejfat 29.06.2011, h. 19:57 pidzejfat
wiciok 29.06.2011, h. 19:55 wiciok
Pewnie zaraz mnie zjecie, ale pepecha IMO wygląda plasticzanie... Drewno wygląda jak abs z cm.028, stal jak znal, albo również plastik. Mam nadzieję, że to wina oświetlenia na zdjęciach...

Za to HP i FN MAG miodzio...
Kwestia mocnego oświetlenia, zapewniam :)
Rann 30.06.2011, h. 11:59 Rann
JuniorStress 29.06.2011, h. 22:12 JuniorStress
GF ściąga coraz to nowe repliki, a ja bym chciał stare m4a1 JG ;(
szwagru 30.06.2011, h. 22:47 szwagru
Od kilku tygodni posiadam tą pepeszkę, co do zasięgu to jest przyzwoity nie zły patent z tą szybką wymianą sprężyny naprawdę trwa to chwilę jedynie, co zauważyłem to, że trzeba prawie wszystkie śrubki skręcić, bo się luzują .
Chmureq 04.07.2012, h. 09:50 Chmureq
''Nic tak nie cieszy jak serria z pepeszy'' xD