Daj cynk
Reklama

Aktualności

Video prezentacje

Świat, 27.06.2011, h. 23:11, dodał: Promant
13

RedWolf Airsoft: Maruzen M1100 GBB Shotgun. Hobby e-shop: PPsz-41 S&T oraz VFC MP5A2 GBB Testing video.



RedWolf Airsoft przedstawia klasyk: Maruzen M1100 gas blow back Shotgun.

 

 

 

 

 

Hobby e-shop prezentuje kolejną na rynku replikę PPsz-41: S&T EBB AEG.

 

 

 

 

 

Hobby e-shop video testVFC MP5A2 GBB.


 

 

 

 

 

 

 

Źródła:

www.redwolfairsoft.com

www.hobbyeshop.com

Ocena wszystkich (brak, głosów: 0)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
musashi 27.06.2011, h. 23:31 musashi
Ten 1100 fajny ale nie praktyczny mogli by zrobić taki elektryczny z częściami kompatybilnymi z v3 i z systemem 3 luf i tak z 360fps to by było coś
Paniszer 28.06.2011, h. 00:04 Paniszer
"Obytrzy" piękne :)
Ale mimo fascynacji MP5-tkami PPsza najładniejsza mi się wydaje
you-dash 28.06.2011, h. 00:13 you-dash
Pepeszka- cudo, co tu więcej mówić.
grzesio93 28.06.2011, h. 09:22 grzesio93
wg mnie pepesza najbrzydsza z wszystkich jakie wyszły, zalatuje tandetą, drewno na początku myślałem że plastik... Metal też się jakoś dziwnie świeci. Imo Hexagon wypuścił najfajniejszą pepesze jak narazie. Ares też niczego sobie.
Bo taka prawdziwa pepesza to jest wykonana niczym z Zehla-Melhis albo innego Suhl ... Dobrze wygląda - trochę oklepać młotkiem i będzie ultra realistyczna ... Tylko to drewno takie nie bardzo ...
Karol_K 28.06.2011, h. 11:11 Karol_K
Chodziło mi bardziej o drewno, bo wygląda jak plastiki z cm028
grzesio93 28.06.2011, h. 12:56 grzesio93
Andej 28.06.2011, h. 09:40 Andej
Strzelba fajna. Tylko ciekawe ja z cenami lusek... Coz  Grzesiu jeśli chodzi o większosc drewienek a AS to trzeba je przetrzec papierem sciernym i za becjowac i zalakierowac po swojemu. tak tez jest z wiekszoscia AK... Metal terz przeleciec drobnym sciernym tam gdzie trzeba i tez styknie. Bedzie wygladac jak stara frontowa pepeszka.
Sorka za brak polskich znakow. Czeski komputer...
pierdas 28.06.2011, h. 10:41 pierdas
5 łusek za 17,80usd. Raczej nie dużo ;)
Posiadam Maruzena M1100 duzo o nim czytalem wlasnie zbieram kase na łuski z redwolfa.replika wymaga duzo dlubania i kilku przerobek tak aby mogla niezawodnie strzelać na Green Gazie.moze teraz cos ruszy z cześciami:P
Volve55 28.06.2011, h. 10:56 Volve55
Erzet-DEMOn 28.06.2011, h. 16:08 Erzet-DEMOn
Tylko 240 fps? Mógłby mieć do tych 350 chociaż...
To jest japońska replika, która powstała daawno temu na japoński rynek, a u nich nie ma gorączki fpsów. Wręcz przeciwnie, bo takie mają przepisy.
Promant 28.06.2011, h. 21:30 Promant
Volve55 28.06.2011, h. 22:30 Volve55
jak sie chce pogrzebac i sie troche poczyta to moze chodzic na GG i bedzie mial jakies 400 fps na jednej kulce 0.2.sam strzelam na GG zasieg jest zadowalajacy,do 5 kulek 0.20 a na dystans cqb to do czyszczenia pomieszczen o ile ktos sie zdecyduje z takim bydlakiem dlugim czyscic budynki to mozna i 9 kulek 0.20 zaladowac.oczywiscie na GG nie na tym słabszym gazie japońskim.problemem z mocniejszym gazem jest fakt wycierania sie zabka ktory po strzale wyrzuca luske jest z metalu miekkciejszego niz sama koncówka lusek ta miedziana.rozwiazaniem jest zrobienie tego elementu ze stali lub dla mniej zaawansowanych i latwiejsze zastapienie go srubka:)
kabom 03.07.2013, h. 09:40 kabom
240 fps przy pieciu kulkach w shelu a przy jednej ponat 400 fps.