Daj cynk
Reklama

Aktualności

Stalowy Colt

Świat, 27.06.2011, h. 22:35, dodał: Promant
29

Na jesieni ma się ukazać stalowa replika pistoletu Colt 1911, produkcji firmy Inokatsu.



O stalowej replice pistoletu Colt 1911, produkcji firmy Inokatsu, która zasilana jest CO2, pisaliśmy w newsach już wielokrotnie. I choć o tym produkcie głośno jest już od końca zeszłego roku - pistolet ma się ukazać na rynku dopiero na jesieni 2011. Producent przesunął termin premiery rynkowej, wcześniej zapowiadany na lato, w celu "zadbania o perfekcyjne wykonanie repliki".

Na dwóch zdjęciach poniżej widoczne są prototypowe wersje Colta 1911 full steel Inokatsu.

 

 

ino1.jpg

 

ino2.jpg

Natomiast poniższa fotografia przedstawia replikę produkcji firmy Army, która reklamowana jest jako "wersja Army" Colta Inokatsu. Kopia stalowego Colta produkcji Inokatsu, wykonana przez Army, również ma się ukazać na rynku jesienią bieżącego roku.

 

 

inoArmy.jpg

Jest to chyba pierwszy przypadek sklonowania repliki jeszcze w fazie prototypowej, zanim trafiła do sprzedaży.

 

 

 

 

 

 

Źródło:

www.redwolfairsoft.com

Ocena wszystkich (6.00, głosów: 3)

  • Dodaj do:
  • Facebook

Komentarze

Przejdź na koniec listy komentarzy
Tat(A)r 27.06.2011, h. 22:40 Tat(A)r
Na prawdę warto czekać na takie cudo
Nath 27.06.2011, h. 22:40 Nath
Przeczuwam poważne zagrożenie stabilności domowego budżetu ;).
musashi 27.06.2011, h. 22:49 musashi
Ciekawe ile ?
Pawelo 27.06.2011, h. 22:52 Pawelo
Pewnie ze 350zł :D
żeby tylko 350, wkońcu inokatsu ;D
czajenjwe 27.06.2011, h. 23:58 czajenjwe
350 zl za customową replikę wykonaną ze stali i na CO2??? ...marzyciel się znalazł.
GrimPilgrim 28.06.2011, h. 02:30 GrimPilgrim
Chyba 3500.
=Vincent= 28.06.2011, h. 09:27 =Vincent=
Kolega obrzygał nas niepoprawnym optymizmem :). Marui stoi za 700+ zł a co dopiero stalowe Ino...
ZeeMike 28.06.2011, h. 11:09 ZeeMike
350 to i może, ale raczej 700. Ale nie złotówek :-(
Pritcher 28.06.2011, h. 11:20 Pritcher
aż nie mogę wziąć z podziwu, że tylu ludzi wzięło to 350 na serio... O o
LordYoghurt 28.06.2011, h. 12:53 LordYoghurt
Prawda :D ? Dystans, Panowie...Dystans !!
Teo 29.06.2011, h. 01:16 Teo
Oleander 27.06.2011, h. 22:54 Oleander
Już był taki przypadek z Masadą.
Tyle że masada była już na etapie produkcyjnym, przed wprowadzeniem na rynek.
A tu są prototypy w fazie przedprodukcyjnej.
Promant 27.06.2011, h. 23:13 Promant
MarinesPL 27.06.2011, h. 22:59 MarinesPL
Boski :>
darksoviet 27.06.2011, h. 23:09 darksoviet
Piękny, chyba pierwsza replika c1911 która tak ładnie wygląda w military wersion
KubaSoldier 28.06.2011, h. 00:21 KubaSoldier
Kurde aż tak realistycznej repliki chyba nie widziałem.
R_Winters 28.06.2011, h. 00:23 R_Winters
Parę miesięcy temu załatwiłem sobie Colta od WE, ale jak sie patrzy na takie cacko to sie chce mieć takie dwa :)
sylwek3231 28.06.2011, h. 01:22 sylwek3231
Co do klonowania replik: jeszcze była afera o Masadę, więc to chyba drugi taki przypadek :) Niestety Masada chińska odbiega od Magpull'owej, mam nadzieję, że w tym przypadku będzie inaczej :)
GrimPilgrim 28.06.2011, h. 02:40 GrimPilgrim
Stopka maga zupełnie nie pasuje do tego modelu. Oby zmienili na oldschoolową płaską w ostatecznej wersji.
snup dogg 28.06.2011, h. 09:13 snup dogg
Podejrzewam, że magi i tak będzie można dokupić w tej płaskiej wersji ;)
werdek 28.06.2011, h. 10:22 werdek
Bajka :) Miód dla oczu. Jedynie ta stopka nie pasi.
guzio29 28.06.2011, h. 11:18 guzio29
Stopka - fakt. Ni do psa, ni do kota. Ino - wiadomo, natomiast jeśli Army zrobi takiego Colt'a jak Glocka, to może być nawet warte uwagi, zwłaszczxa, żę pewnie będzie kosztować 25% tego co Ino ;)
Pritcher 28.06.2011, h. 11:25 Pritcher
Czy w ogóle wiadomo jak będzie z kompatybilnością magów z czymkolwiek, no poza Army i Ino?
A Army szybkie jest, repliki nie ma a oni już skopiowali :) Mam dziwne wrażenie że Inokatsu używa Army jako fabryki OEM. Tak jak wcześniej z Viperem było.
JuniorStress 28.06.2011, h. 16:56 JuniorStress
Widzę, że pieniądzę odłożone na porządną eMkę wpakuję w boczniaka :P
kacxd 28.06.2011, h. 20:19 kacxd
.45tka marzenie.. choodź tu do mnie xD
Mixon 28.06.2011, h. 22:24 Mixon
Chciałoby się położyć swoje tłuste łapska na tym cudzie, ale podejrzewam, że koszt pozwoliłby wyżywić dużą afrykańską rodzinę.
radzio2k 28.06.2011, h. 23:55 radzio2k
normalnie patrząc na to zdjęcie pistoletu od Army powiedziałbym że bardzo ładne ale w zestawiueniu z Ino wygląda jak plasticzana zabawka :P ciekawe tak w ogole z czego bedzie zrobiony
Zapewne wcisną stalową lufę zewnętrzną, a reszta będzie ze znalu ;p.
fiszczak2817 29.06.2011, h. 18:37 fiszczak2817
pesinter 29.06.2011, h. 22:17 pesinter
Army niech sobie wsadzą w tyłek tą swoja podróbę! Miałem już ich dwa gnaty i lipa to straszna. Pistolet klepotał niczył ruski(chiński) shit.